خواهد New York, با کف دست زدن تهمت با یک اکتبر تعجب ؟

این نوامبر, نیویورک ممکن است یک نوسان دولت است. نه به دلیل آن خواهد بود از راه دور, suspenseful — دموکرات waltzed را دور با آن آرا در ریاست جمهوری هر مسابقه از سال 1988 در — اما از آنجا که یک مجموعه فعالیت های قانونی بیرون آمدن از امپراتوری دولت می تواند با ارائه چند طرح تاب رفتن به انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

“می” است و کلمه از عمل وجود دارد. چیزی که در مورد طرح تاب است که شما نمی توانید آنها را بر روی تقویم خود را از قبل.

اما مردم و نهادهای نزدیک به تهمت جهان پیدا کرده اند خود را پیچیده در یک میزبان از نیویورک مسائل حقوقی و آنها می تواند عامل به راه ریاست جمهوری, مسابقه بازی می کند. منهتن در منطقه وکیل Cy ونس فقط بریده عمده دیوان عالی کشور پیروزی در تلاش خود را به مورد مداقه قرار دادن تهمت های مالی معاملات. در همین حال نیویورک دادستان کل شکایت کرد تا به حل یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن قویترین خارج شدند. و با وجود مقاومت از واشنگتن سابق حرفه ای دادستان به تازگی صعود به بالای باراک اوباما برای منطقه جنوبی نیویورک — معنی قدرتمند ترین اجرای قانون کار در DOJ قدرتمند ترین منطقه نیست برگزار متحد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

NRA در مقابل جهان

هفته گذشته نیویورک دادستان کل Letitia جیمز آورده فیلمهای مدنی طرح دعوی در دادگاه در برابر National Rifle Association, متهم آن را از یک میزبان از مالی نادرست و به دنبال آن انحلال. NRA شده است بی باک متحد حزب جمهوری خواه و آن را صرف میلیون ها نفر برای کمک به تهمت پیروزی در سال 2016.

دفتر او شناور عمده ملی اعلام روز قبل از ترغیب حدس و گمان است که او قرار بود به هدف یک شرکت یا فرد مرتبط Trumps. اما zeroing در NRA نقطه اوج یک کاوشگر در حال اجرا است که تولید نهفته بهت و حیرت در میان متحدان تفنگ گروهی که اشاره است که جیمز نشده است انجام نگرفته در مورد دیدگاه های خود را در مورد این موضوع.

“NRA دارای [خود] را به عنوان یک سازمان خیریه اما در حقیقت [آن را] واقعا [است] یک سازمان تروریستی” او گفت: در یک سال 2018 مصاحبه با پوست.

بسیاری از اتهامات در 100-plus-صفحه کت و شلوار از جمله این که NRA مدیر عامل شرکت استفاده می شود, این سازمان منابع مالی به پرواز اعضای خانواده خود را در اطراف در جت خصوصی بود trickled در گزارش های رسانه ای بیش از سال گذشته است. اما جیمز’ طرح دعوی در دادگاه به آن مربوط به مجوز و پروانه از اجرای قانون و با توجه به نقل NRA مدیر عامل وین LaPierre خود را.

آن را بسیار بعید است که دادخواهی حل خواهد شد قبل از انتخابات و NRA است countersued خواستار دولت کت و شلوار یک حمله سیاسی (NRA رئیس جمهور آن را به نام “قدرت گرفتن سیاسی فرصت طلب — یک حرکت ناامید است که بخشی از یک رتبه سیاسی vendetta”). اما کت و شلوار می تواند تاثیر بزرگی در نوامبر — تنها سوال این است که چگونه.

چند نفر به NRA صحبت سیاسی در مورد چگونه کت و شلوار را تحت تاثیر قرار است. دو چیز هستند اما برخی: برای اولین بار آن را تحریک NRA حامیان و به احتمال زیاد درایو افزایش عضویت. و دوم از آن خواهد شد گران است. منابع گفت: این گروه نصب و هزینه های قانونی می تواند سیفون کردن پول که رفته اند به آگهی های تلویزیونی طراحی شده برای کسانی که اعضای جدید به پای صندوق های رای. بنابراین نیویورک طرح دعوی در دادگاه می تواند روشن است که مسائل بیشتر: سپاه از رای دهندگان انگیزه درک ضرب و جرح در حقوق تفنگ یا رسمی تر قدرت بزرگترین گروه لابی برای آنها.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات NRA مواجه شده است و یک میزبان از مشکلات مالی از جمله برخی از آنهایی که بزرگ است که خودی را طولانی گفت: در حال خود وارد. در خصوص این گروه هزینه لوایح قانونی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ممکن است تحت الشعاع چه مقدار از آن صرف کمک به تهمت برنده آن مسابقه; حقوقی و تشکیل پرونده از آن سابق روابط عمومی شرکت ادعا شده در مارس که اسلحه گروه های برتر وکیل بود و صورتحساب آن را $54 میلیون دلار به عنوان اثری گزارش شده است. و آن گران حقوقی دعوا نمی فروکش نشان می دهد حقوقی خود را صرف از آن پس به احتمال زیاد فقط رشد کرده است.

در ضمن NRA هزینه در انتخابات است ریزش پیدا کرد.

“آنها یک nonfactor در سال 2018” یک فرد نزدیک به تفنگ گروه سیاسی گفت. “آنها در حال رفتن به حتی بزرگتر nonfactor در سال 2020 مالی.”

در سال 2016 گروه صرف بیش از 50 میلیون دلار برای کمک به جمهوریخواهان. در سال 2018 در هر OpenSecrets NRA فقط صرف فقط $9.5 میلیون نفر در انتخابات فدرال. و تا کنون برای سال 2020 را صرف نگاه نمی کند قابل ملاحظه است. در ماه ژوئن سال 2016 NRA صرف بیش از $5 میلیون. در ماه ژوئن گذشته, اما, NRA تا کنون تنها گزارش هزینه $2 میلیون با توجه به فدرال کمیسیون انتخابات ثبت شده است. اخیر پر کردن آن را نشان می دهد صرف $530,000 در ماه اوت در canvassing برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن. در ضمن این گروه گذاشته شدن ده ها تن از کارکنان.

با وجود همه این است که این گروه رهبری است که به دنبال به تلگراف خوش بینی. در مصاحبه با Washington Free Beacon بالا NRA رسمی گفت: این گروه صرف خواهد شد “دهها میلیون نفر” در پاییز و افزود: یک هزار عضو جدید در هر روز از ماه ژوئن. فرض کنید تعداد کسانی که در حال ارتباط است و به احتمال زیاد کشیده در حدود 3 میلیون نفر در سال جدید حق عضویت در آن سایت می گوید عضویت سالانه هزینه های $45) تا کنون در این تابستان.

و یکی دیگر از چالش می تواند حفظ اعتماد به نفس از اهدا کنندگان عمده. این انجمن با این استدلال که این اتهامات در جیمز’ طرح دعوی در دادگاه در حال خیالی که جت های خصوصی و قایق بادبانی سفر بودند برای خوب برای NRA. این یک سوال باز که آیا آن دفاع خواهد متقاعد کردن این گروه اهدا کنندگان عمده به نگه داشتن.

برای این گروه از مخالفان این همه به ارمغان می آورد قابل توجهی schadenfreude.

“به عبارت ساده NRA در حال رفتن به صرف کمتر در سیاست این چرخه و بیشتر بر روی وکلا است که رفتن را به همه ما امن تر” گفت: جان Feinblatt رئیس جمهور Everytown for Gun Safety, هل که برای سلاح ،

منطقه جنوبی جعبه های سیاه

وزارت دادگستری دارای یک “تمرین” — با توجه به آن بازرس کل — اجتناب از آوردن اتهامات جنایی علیه نامزدهای سیاسی ظرف 60 روز از انتخابات ، که در عمل نیز به طور کلی proscribes “, افشاگریهای تحقیقی مراحل مربوط به مسائل انتخاباتی.” اگر DOJ کمال که عمل این بخش کمتر از یک ماه را به اتهام است که می تواند متصل به هر دو انتخابات ریاست جمهوری مدعی.

دادستان کل ویلیام Barr صادر یادداشت اوایل این ماه سفارش دادستان و محققان به دریافت های شخصی خود را signoff در هر پروب به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری. “دامنه این تفاهم نامه باید به طور گسترده تفسیر به اطمینان حاصل شود که گروه رهبری آگاه ساخته شده است از باز کردن از مسائل است که به طور بالقوه می تواند مخل به ما فرایندهای دموکراتیک اگر علنا فاش قبل از انتخابات” بر نوشت.

با توجه به عمومی excoriation بخش رو برای آن یازدهم-ساعت آیات در سال 2016 در مورد هیلاری کلینتون ایمیل هر گونه اعلام اتهامات جنایی علیه چهره های عمده در روز قبل از روز انتخابات 2020 بعید به نظر می رسد. بار به عنوان انتظارات برای چنین تعقیب اما به نظر می رسد به ترک شود باز امکان preelection انتشار یک گزارش از آمریکا وکیل جان دورهام طولانی مدت رسیدگی به پیدایش مشاور ویژه رابرت مولر را در روسیه آغاز کرد.

جمهوری خواهان شده اند champing در بیت به صورت وحی از دورهام را پرس و جو. اما به عنوان NPR دقیق Barr اطمینان است که او را پایبند DOJ را سیاست دیرینه انجام نشده زیادی برای آرام کردن دموکراتها اعصاب.

به طور همزمان در منطقه جنوبی نیویورک شده است مورد نقد و رودی جولیانی — که نشان داده شده است هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود در ارتباط با پتانسیل نقض لابی های خارجی ، روشن نیست که آیا بر شناخته شده به هیچ فن جولیانی بدانند یک دادستان از رئیس جمهور وکیل به سقوط گرفتار یادداشت خود.

پیش از Cy ونس

نیویورک دادستان منطقه Cy ونس دستگیر پیروزی در دادگاه عالی در ماه گذشته در تلاش خود را برای اطلاعات مالی مورد تهمت و کسب و کار. در حالی که ونس حقوقی تقاضا برای مغلوب ساختن پیشی جستن مالیاتی و اطلاعات مالی اقدام برای ماه ها در پشت سر هم با دادخواهی بیش کنگره احضاریه دادگاه عالی تصمیم گیری در این موارد را در ماه گذشته ترک دادستان منهتن — یک دموکرات که انتخاب شد به پست خود در سال 2010 — بسیار نزدیک به خط پایان در مبارزه خود را از کنگره موفق به دریافت کنید.

تصمیم دیوان عالی را در خانه احضاریه در موضوع punted این موارد به دادگاه های پایین برای بررسی بیشتر. به قضات گفت: آن دسته از قضات به یک نگاهی از نزدیک به قانونگذاران’ نیاز به اطلاعات و این که آیا دامنه تپه خواسته های هم تراز با مشروع کنگره اهداف است. خانه به خوبی ممکن است قادر به متقاعد کردن قضات به اجرای احضاریه حداقل در بخشی اما با کمتر از سه ماه تا روز انتخابات این چشم انداز است که کنگره نمرات قابل توجهی تهمت مرتبط با آیات به نظر می رسد باریک.

دا در پروب در ابتدا به نظر می رسد به تمرکز بر روی صدا در نیاوردن پول پرداخت شده به زنان گفت که آنها تا به حال برخوردهای جنسی با مغلوب ساختن پیشی جستن اما اخیر براده پیشنهاد کرده اند آن است که گسترده تر بررسی جدی و بالقوه سوء جنایی.

این تحقیقات شامل اتهامات بانک و بیمه, با توجه به تشکیل پرونده در هفته گذشته. مغلوب ساختن پیشی جستن را آخرین تلاش برای جلوگیری از حکم “نتواند برای اضافی دلیل است که آن را مبتنی بر این فرض غلط است که هیئت منصفه در تحقیقات محدود است به نام “صدا در نیاوردن پول پرداخت شده توسط مایکل کوهن از طرف شاکی در سال 2016” ونس نوشت و در آن دادگاه مقالات. “این دادگاه در حال حاضر آگاه باشید که این ادعا این است به ضرب تضعیف بی چون و چرای اطلاعات در ثبت عمومی.”

کنگره محققان و ونس را دادستان باور مغلوب ساختن پیشی جستن اطلاعات مالی می تواند گنجینه ای از شواهد در مورد پتانسیل بانک تقلب و تقلب مالیاتی. سابق مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل مایکل کوهن گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یک الگوی اغراق ارزش دارایی های خود را هنگامی که تقاضا برای وام و درک ارزش آن همان خواص برای مقاصد مالیاتی است.

در حالی که این امکان وجود دارد که دادستان فدرال در نیویورک کاوش جولیانی و همکاران خود را می تواند اخبار را قبل از انتخابات این پنجره در آن امکان بسته است. اما کسانی که هنجارها در preelection اجرای قانون عمل نمی محدود دولت و مقامات محلی است. و یک سخنگوی ونس تایید سیاسی که دفتر خود را ندارد و قابل مقایسه با 60 روز خاموشی دوره برای حرکت می کند که به طور بالقوه می تواند شکل انتخابات است. پس از یک ماه اکتبر تعجب از کسانی که در محله های بیشتر دوام چشم انداز.

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور رسمی کاهش یافته و نیویورک به عنوان محل اقامت خود را در ماه اکتبر گذشته اما دادستان محلی وجود دارد که صلاحیت خود را بیش از براده مالیاتی, بانک مقاله و سوابق کسب و کار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان باقی مانده در شهر و تهمت خود زندگی می کردند وجود دارد برای تمام عمر خود را قبل از تغییر به فلوریدا در پاییز گذشته.

ونس را در حال حاضر نشان داده شده است تمایل به آوردن تهاجمی اتهامات جنایی در برابر تهمت و همکاران. در ماه مارس سال گذشته D. A. اعلام کرد کیفرخواست سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رئیس پل Manafort بر 16 به اتهام تقلب و جعل سوابق کسب و کار. این حرکت به نظر می رسید با هدف دلسرد یک مغلوب ساختن پیشی جستن عفو Manafort در فدرال اعتقادات.

یک قاضی پرتاب نیویورک-بر اساس Manafort مورد پیدا کردن که آن را نقض قوانین ایالتی نیویورک در برابر پی در پی دولت و تعقیب فدرال برای همان جرم. ونس درخواست تجدید نظر که حکم در حال بررسی است.

در ضمن ونس و جیمز هر دو به دنبال اطلاعات در مغلوب ساختن پیشی جستن از دویچه بانک دیرین دهنده از انتخاب به رئیس جمهور کسب و کار.

جاش گرشتین و ارین Durkin کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesLevitraCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaSweet bonanza candyland oynatropical tiki oynagüvenilir medyumşehirler arası nakliyatGeri Getirme BüyüsüAdet Kanı Büyüsüantalya escortgates of olympus oyna