خواهد همه گیر منفجر کردن کالج در امریکا ؟

Category: پلیتیکو Comments: No comments

آن را در طولانی نیست. ما فقط در حال حاضر با نزدیک شدن به پایان زمان شروع این بیماری همه گیر در حال حاضر و در آينده هستند با اطمینان طراحی کردن جدید “عادی”—یک جهان که در آن هر بخش از زندگی از محل کار به راه ما لرزش دست تبدیل خواهد شد.

یکی از این بخش آموزش عالی است. کالج ها و دانشگاه ها بحث چگونه و یا اینکه آیا برای برگزاری کلاس در پاییز پیشگویی در مورد خود را در دراز مدت آینده در حال جوانه زدن مثل قارچ بعد از باران. ما در حال گفت که این مدارس شده اند که با تمرکز بر برداشت شهریه دلار از ثروتمند سقوط خواهد کرد در رکود یا که بر خلاف مدارس خواهد با استفاده از فرصت های ویروسی اختلال برای تبدیل شدن به بیشتر آموزش محور و پیچیده در مورد آنلاین ارائه شده است. مدرسه کسب و کار استادان و فناوری اعلام کرد که دانشگاه به عنوان ما آن را می دانم است.

“بحران منجر به شتاب و این بهترین فرصت برای همیشه آموزش آنلاین می گوید:” Sebastian Thrun بنیانگذار آنلاین تکنولوژی آموزشی شرکت Udacity, که reemerged در بحران به عنوان یک آموزش و پرورش prognosticator. اسکات گالووی بازاریابی استاد معروف TED بحث و برای پیش بینی آمازون, خرید از Whole Foods, به ما می گوید در یک کثیرالانتشار New York magazine مصاحبه که ما در حال رفتن برای “بقا از بزرگترین” است که در آن شرکت های فن آوری خواهد شد تا تیم با نخبگان دانشگاهها مانند دانشگاه استنفورد هاروارد و MIT برای تسلط بر آموزش عالی در حالی که بسیاری از مدارس که آموزش اکثریت قریب به اتفاق دانش آموزان در سراسر کشور—به خصوص کسانی که با کمتر از به رسمیت شناختن نام و امنیت مالی—به سادگی ناپدید می شوند.

گالووی کسب و کار-مدرسه همکار هانس Taparia یک کارشناس در صنایع غذایی بریم که کلاس های آنلاین به زودی جایگزین پردیس یادگیری در حال حاضر که ما تا به حال همه گیر تجربه گرفتن دروس در حالی که محدود به چهارم. زمانی که نگرانی در مورد ویروس از بین می رود, او ما را مطمئن می سازد که مزایای یادگیری ناهمزمان باقی خواهد ماند.

تا شاید—و آن را به احتمال زیاد همه گیر خواهد شد واقعا تکان چیزی در مورد ما بالاتر-استقرار آموزش و پرورش. وجود دارد خواهد بود. وجود خواهد داشت مدارس که ورشکسته اند. و همه گیر است و بدون شک نشان داد برخی از نابرابری عمیق با مسائل آموزش عالی است که این بحران به ما می دهد این فرصت و انگیزه ای برای به دست آوردن حق.

وقتی که می آید به پایان کالج به عنوان ما آن را می دانم اما ما دیده ایم این فیلم قبل از—و کالج است جان سالم به در برد. آخرین بار امریکا بود جاروب شده توسط این خاص ترکیبی از فروپاشی اقتصادی و technophilia بود که در پی بحران مالی سال 2008 و که بیش از حد به ارمغان آورد پیش بینی ها از تغییر عظیم به آموزش عالی است. کتاب عناوین منعکس حالت لحظه ای: “آکادمیک شناور” “کالج Unbound,” “پایان کالج,” “آموزش عالی در بحران؟”

دنبال مدل از ابداعات گذاشته شده توسط کلیتون کریستنسن در اواخر 1990s نویسندگان بودند با اعتماد به نفس اجتماعی و اقتصادی و تکنولوژیکی عوامل خواهد “disintermediate” سنتی دانشگاه. کریستنسن خود را ساخته شده در این مورد در سال 2011 کتاب “نوآورانه دانشگاه.” تکنولوژی ایجاد آینده از یادگیری و یکی هم در هیئت مدیره و یا رفت و منقرض شده است. آموزش و پرورش نویسندگان اغلب ساخته شده زیارت به دره سیلیکون که در آن همه که پول همه کسانی که به gizmos و همه که صحبت از آینده ساخته ناکارآمدی از پردیس زندگی به نظر می رسد در بهترین حالت عجیب و جالب و در بدترین حالت خطرناک. شیدایی از لحظه ای بود MOOCs یا عظیم آنلاین باز دوره که مجموعه نگاه به جابجایی کالج خود را.

تاپیک نقد کالج اساسی همه این وعده ها و منتقدان باید یک نقطه. هیچ سوال کالج و دانشگاه در ایالات متحده غیر معمول نهادهای; خود را در مدل های کسب و کار تحول در اقتصاد بسیار متفاوت از خود ما است. هیچ کشور دیگری تا به هر چیزی کاملا مانند امریکا بالاتر سیستم آموزش و پرورش. نخبگان مدارس superexpensive (برای کسانی که قادر به پرداخت کامل کرایه); بزرگ نهادهای عمومی ادامه خدمت به صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان از تمام جنبه های زندگی در حالی که همچنین حمایت از تحقیقات پیشرفته ترین در این سیاره است. در فرهنگ و اقتصاد به طور فزاینده ای قابل تنظیم به طوری که برای تسهیل کارآمد ترین معاملات دانشگاه های نرم افزاری بسیاری از توابع مختلف با هم بالا سربار بالا و هزینه های پرسنل و دیرینه قوانین و سنت. زمانی که کالج ها اضافه کردن تکنولوژی به عملیات خود آنها نمی کاهش هزینه ها; آنها فقط افزایش انتظارات. و بنابراین به ما گفته شده این شرکت رسیده برای اختلال.

اما یک فرد ناکارآمدی در حال شخص دیگری فرصت. کالج ها و دانشگاه ها نیست فقط بسته نرم افزاری توابع مختلف; آنها بسته نرم افزاری انواع مختلف از مردم هم بیش از حد. در پردیس دانشگاه, کلاسیک رشته نشستن در کنار اقتصاد رشته در علوم اعصاب کلاس یا در یک بازی بسکتبال. این زندگی تجربه از تنوع است و بر خلاف بقیه از ما بسیار تفکیک جامعه است. و آن ارائه می دهد این نوع دارای نعمت غیر مترقبه برخورد که منجر به تحول در یادگیری. دانشگاه نیست و فقط مجموعه ای از بالا رفتن از دیوار و احزاب; آنها نادر محلی برای گرد هم آوردن مردم به اکتشافات در مورد خود و جهان است. با وجود هشدارهای از دره سیلیکون دانش آموزان و خانواده های آنها می خواهید که محیط دانشگاه را تجربه و آن را به عنوان بخش مهمی از زندگی است. وجود دارد به همین دلیل بهترین مسکونی دانشگاه نه تنها جان سالم به در برد بیش از چند دهه گذشته اما رشد کرده اند. یک دلیل وجود دارد که چرا خانواده ها امروز بحث در مورد “تروما” از فرستاده شدن از مدرسه به خانه بدون پایان ترم.

بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها مدت طولانی است که مدیریت اختلال و حتی در حال رشد از آن به جای قربانی بودن آن است. این امر به ویژه با توجه به آموزش عالی در رابطه به فن آوری است. بزرگ شرکت های فن آوری شده اند به شدت درگیر با آموزش عالی برای سال. اپل توسعه یافته iTunes دانشگاه در سال 2007 و بسیاری از مدارس به اشتراک گذاشته محتوای خود را بر روی پلت فرم آن; مدارس هنوز هم وجود دارد هر چند iTunes U است که قطع شود. دانشگاه هاروارد-MIT را EdX تولید شده است کلاس های دیده شده توسط میلیون ها نفر از “زبان آموزان” بدون قرار دادن هر گونه قابل توجه فرورفتگی در دانشگاه هاروارد یا MIT. استنفورد اساتید آغاز شده Udacity و Coursera و هر دو شرکت را در بر داشت یک نقطه اگر نه کاملا پایداری در بالاتر ed بازار. Georgia Tech, Southern New Hampshire University, کالج موسیقی برکلی و ایالتی آریزونا به نام فقط یک نمونه از مدارس باید توسعه یافته و قدرتمند سیستم عامل از راه دور و یادگیری اغلب در ترکیبی با کلاس های حضوری. من شده است به آموزش علوم انسانی کلاس در Coursera برای چندین سال و تا به حال بیش از 100 ، 000 دانش آموزان در کلاس. در طول همه گیر, بیش از یک هزار نفر از مردم پیوست و دوره های آموزشی در هر هفته. اما وجود دارد هیچ نشانه ای که این اشتها, برای آموزش آنلاین کاهش علاقه به تحصیل در دانشگاه. دانشگاه آموخته این زمانی که آنها ساخته شده کلاس های در دسترس به صورت رایگان در اینترنت و برنامه های کاربردی هنوز هم نگه داشته ریختن در.

در حال حاضر دانش آموزان شده اند که پناه در خانه این چند ماه گذشته در حال تقاضاهای مصرانه برای بازگشت به دانشگاه. بسیاری گزارش داده اند که اگر خود را در مدارس به طور کامل آنلاین در پاییز آنها را به یک استراحت از آموزش و پرورش و چیز دیگری را پیدا کنید. همه گیر نشان داده است که دانشکده می تواند ارائه دوره های خود را آنلاین و دانش آموزان می توانند درک مواد—اما آن را نیز کاملا روشن است که بخش های مهم از تجربه هستند از دست رفته در هنگام یادگیری جامعه پراکنده است.

این واقعیت که تکنولوژی نمی تواند disruptor معنا نیست که هیچ اختلال مورد نیاز است در حال حاضر. و همه گیر است که کمک به روشن شدن چقدر کالج ها باید تغییر کند. یک عبارت محبوب در این دوره بیماری همه گیر است که “ما همه در این با هم” اما آن را به طور فزاینده ای روشن است که این بیماری است که با داشتن یک مخربی بر فقیر و به حاشیه رانده شده جمعیت. نابرابری آیا از نظر نابرابری در مراقبت های بهداشتی و بیماری های زمینه ای و یا امنیت شغلی است که در همه جا مشهود است. و در امریکا برابری است عمیقا racialized به عنوان سیاه و سفید زندگی توجه فعالان و متحدان خود را برجسته در تابستان امسال و به احتمال زیاد مطبوعات به عنوان یک مسئله به عنوان ترم می شود در جریان است.

نابرابری همچنان این مشکل بزرگ رو آموزش عالی در ایالات متحده, و آن است که به طور ناگهانی بسیار قابل مشاهده بر روی صفحه نمایش ما برای کسانی که به طور معمول تدریس در دانشگاه. آواره بر روی زوم معلمان طولانی عادت کرده اند به تساوی محیط کلاس درس شده اند و پاچه نابرابری آنها در میان دانش آموزان خانه نشین. خود بهتر کردن دانش آموزان در بررسی های جدید لپ تاپ, بزرگ Wi-Fi و به نظر می رسد به مطالعه در پوش, محیطی; کمتر به خوبی خاموش مبارزه برای دسترسی و حریم خصوصی—و هر زمان به عنوان خوانده شده در حالی که دستکاری مسئولیت حمل آنها در خانواده خود را.

آموزش عالی می تواند به تقویت امتیاز و بخش و یا می توان آن را وسیله ای برای تحرک اجتماعی و انسجام. همانطور که ما فکر می کنم در مورد بازگشت به دانشگاه ما می توانند یاد بگیرند که برخی از دروس از چند ماه گذشته. دانشگاه های بزرگ و کوچک تصمیم گرفته اند نیاز به آزمون های استاندارد برای پذیرش در این سال به دلیل چالش های آزمایش در طول یک بیماری همه گیر. اما برخی از دانش آموزان به ویژه کسانی که از خانواده های کم درآمد به مدت طولانی شناخته شده است که امتحانات و عمل به نفع کسانی که با پول برای مربیان و هم برای سازمان آمادگی آزمون. هیچ کس باید رفتن به نیاز به این شبه هدف امتحانات.

به عنوان مورد در تابستان 2016 به همین ترتیب در این سال انتخابات ما را بشنود دوباره و دوباره که مترقی puritans (یا illiberal لیبرال ها) در حال از بین بردن آزادی بیان است. “انصراف از فرهنگ” جایگزین “صحت سیاسی” به عنوان یک برچسب برای اضافه نمودن به آن یکی می یابد بیش از حد رادیکال بیش از حد عجیب و غریب و یا فقط بیش از حد بی ادب. البته در حال نمونه هایی از مردم به ناحق اخراج و یا حمله برای درک خروج از دانشگاه ارتدکسی و دانشگاه رهبران مقاومت باید تماس به مجازات واگرا ، اما در زیر این استدلال—هر دو callouts از چپ و اضطراب از محافظه کاران سنتی و لیبرال—یک یادآوری است که حفظ مدنی فکری تنوع کار طول می کشد و یک دانشگاه است که دقیقا همان جایی که ما می توانیم ساخت عادت گوش دادن به کسانی که با دیدگاه های مختلف از خود.

آموزش عالی نیز باید آموخته اند که از این بیماری همه گیر است که حباب پردیس زندگی یک توهم است. به جای دیدن هشت ترم دور از خانه به عنوان یک استراحت از “زندگی واقعی” کالج ها و دانشگاه ها باید در پیدا کردن راه های بیشتر برای اتصال دانش آموزان خود را به شهرها زندگی می کنند و به یک کشور است که نیازهای خود را از مشارکت در زندگی عمومی است. اگر دانش آموزان “حضور” خود را در کالج خود را از زادگاه آنها حتی فرصت های بیشتری برای گره آموزش و پرورش و شهروندی با یکدیگر است. این می تواند به شکل تشویق مشارکت سیاسی در سطح محلی و یا در سطح ملی به عنوان بخشی از یک دانش آموز آموزش و پرورش است. در طول همه گیر بیش از 300 مدارس پیوسته اند وسلی در E2020 یک برنامه برای توسعه مدنی آمادگی در میان دانش آموزان ما به طوری که آنها می تواند به مشارکت بیشتر ملاحظه در کشور را به نهادهای سیاسی. این خوب خواهد بود برای دانش آموزان مدارس خود و کشور است.

امروز بیشتر دانشگاهیان می توانید وعده های هیبرید یا پایین-اقامت مدل های که از ترکیب تکنولوژی و فرد در تجارب آموزشی; برنامه های که باعث کاهش زمان به درجه ای می توانید استفاده از کلاس های آنلاین برای کمک به دانش آموزان و خانواده های آنها صرفه جویی در پول. باید وجود داشته باشد هیچ چیز مقدس در مورد تقویم دانشگاهی. زمانی که دانشگاهها بازگشایی دروازه های خود را, آنها می توانند مکمل تقویت یادگیری است که دانشگاه را فراهم می کند با کنترل از راه دور ارائه های آموزشی و سوابق کاری. برنامه های که از طریق آن دانش آموزان در کسب و کار و حرفه, و نه برای سود می تواند کمک به اطمینان حاصل شود که یکی آموزش و پرورش بهتر آماده برای زندگی فراتر از دانشگاه.

از جمله مسیرهای شده اند جدولها توسط سازمان هایی مانند AmeriCorps که یکپارچه ملی خدمات با آموزش و پرورش است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طرح را به قطع, شرکت ملی خدمات اجتماعی و دقیقا راه را اشتباه رفتن است. به جای آن ما نیاز به دولت فدرال برای تشویق بیشتر متحده برای ایجاد برنامه های خود را به ادغام آموزش و پرورش, آموزش و خدمات عمومی. کالج ها و دانشگاه ها می توانند حمایت خود را از آمریکا و تلاش برای توسعه برنامه های است که تشویق کار تیمی نوآوری و مدنی آمادگی فراتر از مرزهای پردیس. این نیست “غیر متمرکز”; آن را در ساخت و ساز از چند مسیر برای مردم مشتاق برای یادگیری است.

بسته شدن دانشگاه ها در طول چند ماه گذشته است و ما مجبور به مقابله با آنچه که با ارزش ترین مورد یک کالج تجربه و این امر می تواند یک فرصت از دست رفته اگر بزرگترین چیزی که ما یاد گرفتیم در این بیماری همه گیر است که چگونه به بهتر شستن دست ما است. تا جایی که می توانید سود از این ملال انگیز تجربه ما باید از آن استفاده کنید برای ایجاد دسترسی بیشتر به گسترده عملی آموزش و پرورش است که در آن دانش آموزان یادگیری عمیق نه تنها از تحویل مواد البته اما از یکی دیگر را به عنوان به خوبی.

ما تا به حال به اندازه کافی تلاش در smug اختلال آیا توسط anti-فکری populists یا technophilic prognosticators. هیچ بیماری همه گیر نیست باید منجر به یک فقیر تجربه آموزشی به نام بهره وری. اگر هر چیزی در زندگی تجربه انزوای اجتماعی است تقویت اهمیت تعامل با دیگران در نزدیکی فیزیکی—حتی اگر شما را مجبور به پوشیدن ماسک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>