شما بعد ماهی قزل آلا آمده از زمین مخزن در فلوریدا?

Category: پلیتیکو Comments: No comments

حیاط فلوریدا—در سابق گوجه فرنگی درست در نزدیکی نوک شبه جزیره فلوریدا در یک کنترل از راه دور گستره نخ نما کودکان در حال رشد درختان نخل و گیاهان باغ در لبه های باتلاقی وجود دارد تحمیل ساختمان جدید که به نظر نمی رسد به تعلق در منطقه ای که به نظر نمی رسد تغییر دهید. آن را تمیز و مستطیل شکل خطوط تازه سفید رنگ و یک رد پای تقریبا به عنوان بزرگ به عنوان مرکز شهر میامی هیت عرصه 40 مایل و یک جهان دور. این اولین قطعه ای از یک مجتمع صنعتی است که—اگر همه می رود به عنوان برنامه ریزی—رشد 20 برابر بزرگتر دهه آینده و شکل دادن به آینده از مواد غذایی است.

این به اصطلاح Bluehouse است در مسیر تبدیل شدن به بزرگترین زمین مبتنی بر پرورش ماهی در طول دهه آینده در نهایت تولید یک میلیارد وعده های غذایی یک ماه در پردیس اندازه بازار آمریکا. و ماهی آن را شروع به ارائه به مشتریان آمریکایی این تابستان به عنوان نامتجانس به عنوان کرگدن از یک ساختمان خود: اطلس ماهی های آب سرد گونه که هرگز یافت شده است در هر نقطه در نزدیکی فلوریدا است و تقریبا همیشه پرواز به ایالات متحده از fjords نروژ و یا بسیار سرد و خلیج جنوب شیلی است. در حال حاضر شرکت نروژی یاقوت کبود اقیانوس اطلس منتقل شده است کل آن رودخانه به دریا چرخه زندگی به داخل مخازن با هدف عرضه نزدیک به نیمی از زمان آمریکا و رژیم غذایی ماهی قزل آلا از سوزان زیر استوایی.

این Bluehouse با تکنولوژی بالا است آزمایش در بهره وری و پایداری تلوزیون آبزی نسخه گلخانه کشاورزی است که با هدف حل یک میزبان از مشکلات زیست محیطی فاکتورها باعث ایجاد پلاک معمولی مزارع ماهی قزل آلا در آبهای ساحلی. آن قرمز-گوشت ماهی در حال رشد بدون آنتی بیوتیک و یا آفت کش ها بدون قرار گرفتن در معرض seaborne بیماری یا انگل بدون فرار است که می تواند اجازه می دهد آنها را به مخاطره می اندازد ماهی وحشی و بدون آسیب به overfished و overpolluted اقیانوس. آن را نیز بهنگام آزمایش ساده تدارکات. در لحظه ای که coronavirus است در معرض شکنندگی استادانه درست شده جهانی مواد غذایی زنجیره تامین—چین به تازگی ممنوع ماهی قزل آلا واردات پس از شایعات دروغ از سرایت در حالی که ایالات متحده در صنعت گوشت است تلاش برای نگه داشتن کشتارگاه باز و سوپر مارکت ها نگردند—این Bluehouse در مورد شروع به برداشت آمریکایی ساخته شده از پروتئین است که نمی باید در بسته بندی پلی استایرن, توسط چندین واسطه و یا حمل در سراسر جهان در کربن-آروغ زدن هواپیماهای باری.

چالش های فنی پرورش ماهی قزل آلا است که هرگز در خارج از منزل بسیار زیاد است. فقط این فوریه نیتروژن-مسمومیت با بدبختی در یک مخزن در شرکت پایلوت در مناطق روستایی دانمارک کشته 200,000 ماهی. آن را آسان تر برای مدیریت قفس در دریا نسبت به ساخت مخازن عظیم در زمین رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی یک فرمان اجرایی را امضا آن را حتی ساده تر با آرامش حفاظت محیط زیست در آبهای دریایی که می تواند در از بین بردن فشار برای دوستدار محیط زیست نوآوری در آمریکا

اما اگر آن را با این نسخهها کار, یاقوت کبود اقیانوس اطلس را با فشار به کمک تغذیه جهان با تاثیر کمتر بر روی این سیاره می تواند به عنوان تحول به عنوان بهتر اطلاع عموم تلاش های گیاهی و پروتئین شرکت خواهم فراتر از گوشت و غیر ممکن است مواد غذایی. مرسوم پرورشی ماهی قزل آلا در حال حاضر تولید کمتر گاز گلخانه ای, گازهای گلخانه ای از گوشت خوک و مراتب کمتر از گوشت گاو و Bluehouse طراحان بر این باورند که آنها حتی بیشتر رانندگی کاهش شدید در حالی که ترک دریاها به تنهایی. مانند جعلی-گوشت شرکت اطلس یاقوت کبود را در ابتدا شارژ بیش از متعارف ماهی قزل آلا, تولید, اما آن را شرط بندی که نه تنها مصرف کنندگان خواهد پرداخت قیمت حق بیمه را امتحان کنید در خانه رشد پایدار ماهی, اما آنها آن را بخشی از خود را دائم معمول است. سرمایه گذاران به نظر می رسد به توافق برسند; این شرکت در حال حاضر به ارزش حدود 1 میلیارد دلار در اسلو بورس.

“شما فکر می کنم سیب زمینی از آیداهو, خرچنگ دریایی از مین و در حال حاضر شما فکر می کنم ماهی قزل آلا تازه از فلوریدا می گوید:” اطلس یاقوت کبود را chief financial officer, خوزه پرادو. “این خواهد بود که چیزی که جهان نیاز دارد آنچه ما در اینجا انجام.

آنچه جهان نیاز پایدار رشد پروتئین برای یک به طور پیوسته افزایش جمعیت و Bluehouse می تواند تولید مقدار زیادی از آن. توسط 2031 اطلس یاقوت کبود طرح به رشد 220,000 سالانه هزار تن ماهی قزل آلا یا 44 درصد از زمان مصرف ایالات متحده در 160 هکتار دستگاه گوارش است که پس از رشد سالانه حدود 5000 تن گوجه فرنگی. به عنوان یک متخصص صنعت کنایه آمیز به من: که یک lotta lox. آن را قرار داده راه دیگر هدف این است که برای تولید حدود 15 درصد به عنوان بسیاری از تن مواد غذایی به عنوان فلوریدا صنعت مرکبات تولید شده در سال گذشته در حدود 0.03 درصد به اندازه زمین است.

اطلس یاقوت کبود بزرگ مزیت بیش از رقبای خود را در پروتئین جهان خواهد بود و بهره وری; آن را در مسیر استفاده از فقط 1.05 پوند خوراک برای هر کیلو ماهی قزل آلا, فیله, در حالی که گاو بلعیدن بیش از شش پوند خوراک برای هر پوند از گوشت گاو. و در حالی که معمولی مزارع ماهی قزل آلا تقریبا به عنوان کارآمد در تبدیل خوراک ماهی به انسان, مواد غذایی, زنجیره تامین خود را به مراتب پیچیده تر است. سنتی و آبزیان و عملیات را به حرکت ماهی قزل آلا از زمین-based مراکز تکثير میباشند در پایان می رسد از زمین به نزدیکی ساحل “خالص قلم” را به ساحل گیاهان پردازش و سپس می توانید یک هفته حمل و نقل filets بر روی کامیون ها به هواپیما به کامیون ها بیشتر برای رسیدن به آمریکا مواد غذایی و رستوران ها. اطلس یاقوت کبود خواهد آن را تمام انجام در Bluehouse سپس با قرار دادن محصول نهایی بر روی کامیون ها تحویل داده می شود تازه در هر نقطه در ایالات متحده در یک روز.

این سوال واضح است که چرا فلوریدا و پاسخ این است که تقریبا معجزه آسا تغییر ناگهانی زمین شناسی. این منطقه طبقه بندی سفره های آب زیرزمینی اتفاق می افتد به ارائه بکر آب شیرین است که می تواند تقلید رودخانه مرحله برای ماهی قزل آلا فراوان نمک در آب است که می تواند تقلید خور مرحله برای ماهی قزل آلا و یک تخته سنگ در منطقه که در آن فاضلاب می تواند دفع با خیال راحت.

سوال مهم تر این است که چرا رشد ماهی بر روی زمین در وهله اول و پاسخ آن جوش پایین به یک ترکیبی از افزایش تقاضا و عرضه محدود. جهان را نگه می دارد غذا خوردن بیشتر غذاهای دریایی و ایالات متحده ماهی قزل آلا مصرف شده است افزایش حدود 9 درصد در سال است. اما وحشی گرفتن از اقیانوس ها شده است راکد برای چندین دهه در حالی که معمولی آبزی پروری است که با استفاده از ساحلی net قلم محدود, محیط زیست و مشکلات نظارتی; دولت واشنگتن در واقع ممنوع پرورش ماهی قزل آلا در Puget صدا. پس از ماهیگیران در حال مبارزه برای کشیدن ماهی قزل آلا از دریاها و کشاورزان در حال تلاش برای امن مجوز برای رشد بیشتر ماهی قزل آلا در آبهای ساحلی بوده است وجود دارد یک کوره جستجو برای یک رویکرد جدید.

“این فضا در حال تغییر است بنابراین در حال حاضر آن را سخت به نگه دارید تا می گوید:” هالی Froehlich یک کارشناس آبزی پروری در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا.

انواع بالقوه جایگزین در حال مسابقه به بازار است. غیر ممکن است فراتر از آن و دیگر گیاهی جعلی گوشت شرکت در حال کار بر جعلی ماهی نیز در حالی که سلول های مبتنی بر راه اندازی وحشی نوع در سان فرانسیسکو و BlueNalu در سن دیگو نشان داده اند که آنها می توانند تولید ماهی قزل آلا و yellowtail filets از کشت سلولی در آزمایشگاه تنظیم. نیز وجود دارد متعدد تلاش های در جریان برای تبدیل معمولی پرورش ماهی قزل آلا از “Frankenfish” اصلاح شده ژنتیکی برای رشد سریع تر به مزارع پرورش ماهی بر روی دکل نفت سبک سیستم عامل در اقیانوس باز.

هنوز هم در حال حرکت آبزی پروری در داخل خانه است به خصوص وسوسه انگیزی به راه حل آن اقتصادی و مشکلات زیست محیطی و اطلس یاقوت کبود پیشرفته ترین بیش از 50 زمین-بر اساس نوپا به دنبال آن است.

این یک افراطی گران خطرناک زیرساخت های فشرده راه حل هنوز هم مملو از سوالات پاسخ داده نشده. کامل BlueHouse پیش بینی شده است به هزینه بیش از 2 میلیارد دلار و تمام آن را-داخلی تکنولوژی هرگز موفق در هر نقطه نزدیک به این مقیاس است. از آن خواهد شد در نهایت نیاز به صدها استوانه ای مخازن بسیاری از آنها در مورد دو داستان بالا و دو برابر قطر یک مبارزه نهایی قفس مختلف salinities مختلف مراحل زندگی از ماهی قزل آلا. برای 24 ساعت شبانه روز و 365 روز سال آب در این مخازن را به گردش به تقلید طبیعی جریان اکسیژن برای کمک به ماهی تنفس فیلتر برای حذف زباله های خود را و نظارت برای جلوگیری از مرگ آف. آن را پیچیده است.

اما یاقوت کبود اقیانوس اطلس بنیانگذاران اسکاندیناوی ماهی کشاورزان که شبیه وایکینگ ها و بحث مانند دره سیلیکون tech کارآفرینان در حال حاضر مطرح $444 میلیون دلار بدهی و حقوق صاحبان سهام به دارایی خود پایلوت در دانمارک و اوایل ساخت و ساز در حیاط. آن Hvistendahl جهانی سر از غذاهای دریایی برای نروژی بانک DNB معتقد است که آنها در مورد کرک بیولوژیکی سقف است که کوتاه قدی رشد سنتی ماهی قزل آلا ماهیگیری و کشاورزی—و بازسازی ایالات متحده صنعت دریایی است که واردات بیش از 95 درصد از آن ماهی قزل آلا.

“آنها واقعا خوب داستان می گوید:” Hvistendahl که مسئول نظارت بر وام برای فقط در مورد هر بازیکن در ماهی قزل آلا میباشد. “و آنها بیش از فقط یک داستان است.”

این ماهی داستان آغاز می شود در 1990s در fjords در نزدیکی Alesund یک دریای شمال بندر شهر که کانون نروژ مشهور ماهیگیری صنعت به عنوان به خوبی به عنوان خود را پس از آن-جدید آبزی پروری و صنعت. که در آن یک زودرس 15 ساله به نام Johan Andreassen از cattleman و نوه از یک ماهیگیر کردم اولین ایده که تبدیل پرورش ماهی قزل آلا.

خالص قلم که کشاورزان نروژی بودند با استفاده از به منظور بالا بردن ماهی قزل آلا در بنادر شده بود آلوده توسط کشنده انگل مانند دریای شپش و برخی از کشاورزان آغاز شده بود با تجربه “cleanerfish” یک گونه بومی (شناخته شده به عنوان wrasse در امریکا) که می خورد دریای شپش کردن ماهی قزل آلا پوست. بنابراین Andreassen و پسر عموی خود را بیورن Vegard-Lovik شروع به ماهیگیری مورد علاقه خود را fjords برای wrasse. آنها در نهایت ساخته شده خود را دو-نوجوان-و-یک-قایق عملیات به رونق کسب و کار ملی ارائه wrasse به ماهی قزل آلا کشاورزان در تمام طول خط ساحلی نروژ به عنوان یک جایگزین طبیعی برای آفت کش ها و داروها. زمان Andreassen 22 بود آنها با استفاده از wrasse برای ایجاد خود را پیشگام آلی ماهی قزل آلا مزرعه ای در نزدیکی قطب شمال و شرکت ویلا آلی فرود آمده بود یک قرارداد منحصر به فرد برای عرضه غذاهای کل.

“آنها را دیدم ما جوان بودند کارآفرینی بچه ها در تلاش برای انجام خوب برای محیط زیست و آنها فقط گفت: ‘ما خرید خود ماهی” می گوید: “Andreassen در حال حاضر 43 با خوش بنیه 6-پا-3 قاب و ناهموار استخوان گونه از یک نوردیک ستاره فیلم.

ویلا آلی در نظر گرفته شد به یک رهبر در نوآوری سبز کاهش آسیب به پناه سرد-آب خلیج که در آن ماهی قزل آلا رشد داده شدند کمک به توسعه نروژ آلی استانداردهای پرورشی ماهی. اما Andreassen می تواند اثرات منفی که حتی با دقت موفق net قلم تا به حال در حساس آبهای ساحلی. و او می گوید آن هرگز احساس حق به رشد مواد غذایی فاسد شدنی در وسط هیچ جا و کامیون و آن را هزاران مایل به فرودگاه و سپس آن را پرواز به ایالات متحده است.

“ما در تلاش برای انجام آن به عنوان پایدار به عنوان ما می تواند, اما آن را فقط حس را ندارد,” او می گوید. “هیچ کس قرار می دهد گوشت گاو یا گوشت خوک و یا گوشت مرغ در یک هواپیما است.”

Andreassen و پسر عموی خود را به فروش ویلای آلی به غذاهای دریایی کنگلومرا در سال 2009 و سپس شروع به تحقیق در مورد چگونه آنها می توانند با استفاده از ثروت باد آورده خود را به رشد ماهی قزل آلا و نزدیک به بازار ایالات متحده است. آنها در ابتدا که آنها را استفاده کنید و داخل تانک تنها به تکرار این مرحله آب شیرین است که ماهی قزل آلا وحشی صرف در رودخانه ها و سپس تغییر “post-smolt” ماهی ساحلی net قلم در دولت مانند مین که آرام و سرد ورودی بسیار شبیه به نروژ. اما در حالی که بسیاری از قوانین زیست محیطی بسیار کمتر سختگیرانه تر از اروپا در آن ساحلی حمایت بسیار سخت تر و عموزاده شروع به نگران نظارتی مانع خواهد بود غیر قابل عبور.

این بود تنها پس از سفر به شیلی که در آن دریای شپش و بیماری های دیگر بودند ravaging صنعت net قلم که آنها شروع به فکر کردن در مورد حرکت کل 20 ماه چرخه زندگی ماهی قزل آلا در داخل خانه به یک کنترل مصنوعی محیط زیست نه تنها رودخانه مرحله به پایان می رسد که قبل از این ماهی حتی وزن یک پوند اما آب شور “رشد کردن” مرحله که fattens ماهی به 10 پوند برداشت وزن و هرگز سعی شده است بر روی زمین. آنها اثبات مفهوم در خود خلبان Bluehouse در دانمارک است که در حال حاضر برداشت بیش از 25 نسل از ماهی قزل آلا و می توانید ارسال بیش از 2000 تن در سال به مشتریان اروپایی شده است.

مشکل پیدا شد آمریکا یک محل است که می تواند تولید 100 برابر. تیم مورد بررسی قرار گرفته و رد ده کشورهای مختلف قبل از Andreassen اتفاق افتاده به گوگل “دفع آب های زیرزمینی” و سپس کلیک بر روی تصادفی یوتیوب ویدیو در مورد فلوریدا سفره های آب. او آموخته است که زیرزمینی سنگ آهک در جنوب اورلاندو بود و باستانی کیک لایه ای بسته بندی شده با همه چیز Bluehouse مورد نیاز—آب شیرین Biscayne آبخوان در نزدیکی سطح شور Floridan آبخوان در زیر آن و یک تخته سنگ در منطقه است که می تواند محدود فاضلاب حتی بیشتر پایین. او به زودی راه اندازی فروشگاه فقط پشت levee جدا باتلاقی پارک ملی تمساح و دیدم چمن از جنوب فلوریدا تمدن در گوشه ای پنهان از منطقه است که تعداد کمی از ساکنان روبرو می شوند مگر اینکه آنها به دنبال به خرید ارکیده یا bromeliads.

“من نمی توانستم باور آنچه که من از دیدن” Andreassen. “چه کسی فکر می کردم که گرم و مرطوب فلوریدا خواهد بود که محل مناسبی برای جمع آوری ماهی قزل آلا?”

تازه آب حیاتی از زمین های باتلاقی و جنوب فلوریدا, اقتصاد, اما Bluehouse خواهد شد در واقع استفاده کمتر از آب تازه از مزرعه گوجه فرنگی در آن جایگزین شده است. و آن را تنها عملیات تجاری با هر گونه علاقه در استفاده از Floridan آبخوان را در آب نمک است که پاک تر از دریا است و هیچ یک از ميکروپلاستيکهايی که اغلب آلوده غذاهای دریایی. اطلس یاقوت کبود تا به حال برای ساخت پر هزینه دولت از-هنر تزریق و نظارت بر چاه به دور از آن غنی از مواد مغذی فاضلاب و مطمئن شوید که آن را نمی کند, مهاجرت به آبهای زیرزمینی اما فلوریدا تنظیم کننده می گویند آن را بدون داشتن مشهود تاثیر را در محلی سفره های آب.

اصلی حرکت نزولی از Bluehouse انرژی هزینه نگهداری آب سرد اما برق است که نسبتا ارزان در فلوریدا و زمین گرمایی خنک کننده و همچنین سنگین عایق کمک می کند تا حد قدرت صورتحساب. Andreassen همچنین امیدوار است برای اضافه کردن پانل های خورشیدی در پایین جاده به کاهش هزینه ها و تولید دی اکسید کربن و حتی بیشتر اما در حالی که برق این عملیات دومین هزینه خوراک Andreassen می گوید آن را هنوز هم بسیار ارزان تر از پرواز planeloads از ماهی قزل آلا در سراسر اقیانوس.

هنوز, یاقوت کبود اقیانوس اطلس در حال شنا کردن بالادست پس به صحبت می کنند و بسیاری وجود دارد که می تواند به اشتباه در سفر خود را. آن نسبتا متوسط دانمارکی گیاه به حال تعطیل شود به مقابله با یک شیوع باکتری در مدت کوتاهی پس از افتتاح آن در سال 2012 دردناک اولیه درس در مدیریت ریسک است. اخیر نیتروژن-مصرف بیش از حد شکست مفتضحانه از بین برود یک چهارم از تولید سالانه آن. Thue حلم یک کرون آبزی پروری متخصص که شرکت تاسیس شرکت با عموزاده و در حال حاضر آن افسر ارشد فناوری می گوید که اگر شما تا کنون به حال یک آکواریوم شما می دانید چقدر سخت است برای حفظ یک چند ماهی زنده در داخل خانه. این Bluehouse در نهایت باید 4 میلیون فوت مربع از آکواریوم بسیاری از آنها برگزاری تقریبا به همان مقدار آب به عنوان یک المپیک به اندازه استخر.

“شما باید برای حفظ این فیلتر نگه دارید پمپ هوا کار نگه داشتن همه چیز پاک خوراک ماهی درست—انواع چالش ها می گوید:” حلم های خاکستری-ریشو ماهی عاشق که تمایل 80 آکواریوم به عنوان یک بچه در دانمارک روستا. “این همان نوع از چالش فقط سخت تر است.”

اول از 4 میلیون فلوریدا متولد ماهی قزل آلا در حال حاضر شنا در Bluehouse مخازن و Andreassen می گوید آنها سالم و پر رونق است. “ماهی راه از صحبت کردن به ما و شما می توانید بگویید این ماهی مبارک” او به من گفت. من نمی توانستم خود را ارزیابی حالات وقتی که من تعداد بازدید ماه گذشته, اما آنها قطعا زنده ماندن و به دست آوردن وزن. در براده یاقوت کبود اقیانوس اطلس گزارش شده پایین مرگ و مير و جامد نرخ رشد. این برنامه به شروع به فروش Bluehouse-مارک ماهی قزل آلا در آمریکا قبل از ماه سپتامبر به پایان می رسد.

سفر من به Bluehouse اولین بار بود که من مشغول به کار در خارج از خانه پس از شروع این بیماری همه گیر. از آنجایی که من در میامی زندگی می کنند همچنین این اولین بار من عینک شلوار بلند از زمان شروع این بیماری همه گیر. من سوار جنوبی پایین فلوریدا شاهراه به این جامعه روستایی در دروازه ورود به کلید گذشت یک دسته از کودکان در حال رشد کف دست ficus درختان و گیاهان زینتی برای میامی-مالکان منطقه و در راس یک جاده خاکی به اتشی میامی-سبک سایت ساخت و ساز که در آن کارگران به پایان رساندن سقف بر آن تحمیل سفید 390,000 فوت مربع ساختمان. ماموران امنیتی در زمان حرارت ساخته شده مطمئن شوید که من تا به حال یک ماسک و مرا به یک تریلر که در آن پرادو chief financial officer, استقبال من در درب.

“آن را در آینده با هم!” او گفت:. “ما در حال ایجاد آینده از پروتئین است.”

Coronavirus است wreaked ویران در هر جهانی شرکت تدارکات; شیلی کارشناسان که قرار بود برای کمک به اقیانوس اطلس یاقوت کبود نصب آن fileting ماشین نمی تواند پرواز به فلوریدا پس از شرکت در تلاش است به دنبال دستورالعمل خود را بیش از زوم. اما پرادو به من نشان داد که چگونه همه گیر شده است همچنین شتاب این شرکت قصد دارد تا یک “به صورت عمودی یکپارچه زنجیره ارزش” ها صحبت می کنند در تلاش برای انجام همه چیز را در Bluehouse پردیس. وجود خواهد داشت یک پرورش تسهیلات به سعی کنید به بهبود رشد و سلامت و حتی طعم ماهی قزل آلا از طریق بهتر ژنتیک آبزیان نسخه از یک مزرعه گل میخ برای racehorses. وجود خواهد داشت یک کارخانه به فرآیند دور انداخته استخوان سر و جرات به امگا-3 روغن ماهی قرص pet-مواد افزودنی و دیگر صفر-ضایعات. این شرکت همچنین قصد دارد برای ساخت یک اکسیژن کارخانه تولید مواد بسته بندی زیست تخریب پذیر و تبدیل آن ماهی مدفوع به کود و یا بیوگاز در سایت.

اطلس یاقوت کبود رهبران در حال حاضر با وسواس امنیت زیستی قبل از Covid-19 چون آنها را دیده ام در دانمارک چگونه یک متمرد جوانه می تواند به فلج شدن تولید. اما آنها بر این باورند که همه گیر است و اوج مصرف کننده نگرانی در مورد که در آن غذا می آید و چگونه بسیاری از تماس دست آن بهبود کسب و کار مورد برای ماهی قزل آلا که صرف تمام طول زندگی خود را زیر یک سقف و در یک زنجیره تامین حداقل می رساند که در مواجهه با جهان خارج است.

“ما فکر کردن در مورد انجام همه این مسائل به هر حال اما Covid ساخته شده است که منطق بسیار قوی تر” پرادو به من گفت. “آن را ساخته و منطق برای همه چیز ما را قوی تر چون همیشه کیلو ماهی ما را در اینجا یک کیلو که ندارد به پرواز در از خارج از کشور.”

پرادو پس از آن من را به بازدید از Bluehouse که از بیرون شبیه یک انبار و بوی مانند یک مزرعه; خود را به خوبی تغذیه ماهی در حال حاضر تولید نه تن از لجن هر روز که از هم جدا می شود از فاضلاب است و در حال حاضر trucked کردن دانشگاه. داخل آن را تحت سلطه چند ده مخازن بتنی متصل شده توسط بیش از 60 مایل از لوله ها—و به یاد داشته باشید, آن را تنها در حدود 5 درصد کامل است. اولین نیم میلیون تخم مرغ به درون آب رفت در نوامبر سال 2018 و به عنوان ماهی رشد کرده از بچه قورباغه مانند hatchlings به کوچک سرخ به ماهی کولی-مانند نوجوانان به نقره ای smolts و در نهایت به بزرگسالان آنها نقل مکان کرد و به تدریج بزرگتر مخازن در حالی که کارگران ساختمانی باید درهم به پایان هر بخش از این گیاه در زمان ورود خود را. آنها در حال حاضر با عجله به ساخت مرکز پردازش که در آن بزرگسالان ماهی قزل آلا خواهد رسید از طریق یک لوله از عظیم رشد کردن مخازن و سپس عکس, خراشیده, سوخته, fileted درجه بندی کیفیت و لود شده بر روی کامیون ها در عرض چند ساعت.

این ماهی در واقع شنا کردن در اطراف در تمام طول روز در محافل برابر مصنوعی جاری است. در حالی که به نظر می رسد کهنه هم حتی نزدیک تر از feedlot گاو Andreassen می گوید آنها مانند شنا در مدارس—و که شما می توانید بگویید که از خود گرسنه اشتهای که آنها در حال لذت بردن از خود را در جنوب فلوریدا زندگی. من تو را دیدم صدها نفر از نوجوانان در یک تانک با حجم بالا-زمین استخر اندود شده تا به طور مستقیم در زیر یک نوار افقی که کنار می گذارد خوراک خود را به عنوان اگر آنها در صف کافه تریا. من پس از آن آنها را تماشا ازدحام به سطح هماهنگ به عنوان خوراک ضربه زدن به آب.

به عنوان ما را از طریق پنجره مشرف به بسیار بزرگتر رشد کردن مخازن پرادو با اشاره مش “پرش شبکه” کشش یک زن و شوهر فوت بالاتر از خود رینگ. قبل از اینکه من می توانم از آنچه که آنها برای یک ماهی درخشان در مورد دو پا بلند پریدم از سبز آب منعکس کردن شبکه و پخش برگشت به مخزن. سپس یکی دیگر. و یکی دیگر. من نمی تواند بگوید اگر ماهی بودند frolicking و یا تلاش برای فرار از, اما آنها قطعا نگاه فعال است.

“شما آنها را یاد بگیرند که به بوی خود را اولین لقمه شروع به عمل می کنند مانند ماهی قزل آلا” پرادو می گوید. “این یک فرایند است.”

البته این یک مصنوعی فرایند مرتب توسط انسان به کسانی که ماهی ما صفحات; این ماهی قزل آلا هرگز مهاجرت به اقیانوس و یا پیدا کردن راه خود را بازگشت به خانه به تخم ریزی. و آن را فوق العاده پیچیده فرایند که در آن آب شیمی و درجه حرارت و شوری فعلی و حتی روشنایی همه باید درست شود که در آن هر قطره بازیافت باید هر نیم ساعت و حذف هر 10 روز که در آن دقیق مقدار اکسیژن باید اضافه شود و مقدار دقیق دی اکسید کربن باید استخراج شود. Andreassen می گوید آن را مانند در حال اجرا یک غول کشتی کروز که در آن هر سیستم برای اجرا کاملا و یا دیگری مسافران می میرند. یکی از دلایل این Bluehouse خواهد بود بسیار بزرگ و compartmentalized است به مطمئن شوید که اگر اشکالات اتفاق می افتد مانند باکتری آلودگی یا نیتروژن فاجعه در دانمارک وجود خواهد داشت مقدار زیادی از بازماندگان.

“به عنوان یک کشاورز این چیزی است که نگه می دارد مرا بیدار در شب و تلاش برای مطمئن شوید که ما موفق نیست ماهی” Andreassen می گوید. “اما من مطمئن هستم که ما باید در آینده حوادث که در آن ما موفق ماهی دوباره.”

حتی اگر وجود دارد در حال شکست در Bluehouse آنها آسیب نمی اقیانوس راه متعارف در مزارع پرورش ماهی اغلب انجام دهید. در سال 2017 فروپاشی یک شبکه pen در شمال سیاتل مجاز هزاران ماهی آزاد اقیانوس اطلس برای فرار از گسترش بیماری و احتمالا صلیب پرورش با منطقه وحشی ماهی آزاد اقیانوس آرام. حتی به خوبی عملکرد مزارع پرورش ماهی آلوده می تواند حساس خلیج و در آسیا توسعه دهندگان میگو در مزارع اغلب از بین بردن محیط زیست ارزشمند حرا مرداب.

تنها راه Bluehouse را تحت تاثیر قرار آبهای دریایی است که از طریق آن تغذیه است که بیشتر در گندم و کلزا و دیگر محصولات کشاورزی است اما هنوز هم حدود 30 درصد پودر ماهی و روغن ماهی ساخته شده از شاه ماهی و سایر محصولات دریایی. اطلس یاقوت کبود مصمم است به جای آن دریایی تشکیل دهنده در سال های آینده احتمالا با نوعی از جلبک دریایی, اما آن را نمی توانید در عین حال ادعا می کنند که Bluehouse صفر تاثیر در اقیانوس ها.

هنوز اطلس یاقوت کبود باید کاهش آسیب به زمین را آب. اگر آن را به عنوان تحول به عنوان بنیانگذاران آن امید آن می تواند به کاهش آسیب و حتی بیشتر به زمین جنگل و شکننده آب و هوا.

بزرگترین مشکل آب و هوا توسط سوخت های فسیلی است. اما بعدی-بزرگترین آب و هوا مشکل جنگل زدایی است که انتشار کربن در حالی که از بین بردن طبیعی غرق می شود که ذخیره کربن. و بزرگترین منبع جنگل زدایی و کشاورزی و به طور خاص حیوانات کشاورزی است. ما با استفاده از یک سوم از زمین بر روی زمین به خوراک دام و اگر گوشت جهانی ادامه روند همراه خود مسیر جاری ما باید به deforest دیگر زمین به اندازه نصف قاره ایالات متحده تا سال 2050.

خواهد بود که بازی بیش از برای آب و هوا کمک می کند که توضیح ناامید جستجو در سال های اخیر کمتر منابع فشرده جایگزین هایی برای گوشت به ویژه گوشت قرمز است. گاو می شوند, موجودات, تبدیل چمن است که انسان نمی تواند به هضم گوشت گاو است که انسان طلب, اما آنها قابل ملاحظه ای ناکارآمد مکانیزم برای تولید انسان پروتئین است. بسیاری از مواد غذایی که مصرف آنها می رود به سمت فعالیت هایی است که لازم نیست به طور مستقیم ایجاد گوشت برای ما برای خوردن, مانند, ماندن, گرم, کردن, در حال رشد سم و پنهان gestating گوساله حتی mooing.

در مقابل, ماهی قزل آلا بسیار کارآمد منابع پروتئین است. آنها لازم نیست که برای سوزاندن انرژی برای گرم نگه دارید و بیش از دو سوم از آنها اژدر شکل بدن در نهایت به عنوان فیله. پرورشی ماهی قزل آلا در خاص ندارد و به صرف انرژی جستجوی غذا برای مواد غذایی و یا فرار شکارچیان و موسسه منابع جهانی محاسبه کرده است که ماهی پرورشی به طور کلی حدود بیست برابر بیشتر منابع کارآمد تر از گوشت گاو. سه شرکت در FAIRR شاخص رتبه بندی جهانی از پروتئین تولید در پایداری مسائل تمام مزرعه ماهی قزل آلا.

اطلس یاقوت کبود انتظار به انجام حتی بهتر است. آن را نه به تکمیل چرخه زندگی و تحلیل و در عین حال اما امیدوار به قطع پرورش ماهی قزل آلا صنعت تولید گازهای گلخانه ای در نیمی از بین بردن حمل و نقل هوایی و دیگر ناکارآمدی و شاید با سه چهارم اگر آن را می تواند تبدیل به انرژی خورشیدی است. این شرکت همچنین معتقد است که می تواند بهبود بهره وری خود را به اندازه 5 درصد در سال از طریق بهتر ژنتیک زیرا بر خلاف متعارف و مزارع آن را نمی خواهد باید تمرکز خود را پرورش تلاش در مقاومت در برابر بیماری و یا متوسط سازگاری—فقط رشد سریع و کارآمد تبدیل خوراک.

“ما می توانیم ماهی شرایط ایده آل و پس از آن ما می تواند در پرورش نسل های آینده برای این شرایط می گوید:” حلم به افسر ارشد فناوری. “آنها فقط قصد گرفتن بهتر است.”

که مفید خواهد بود چرا که جهان نیاز به یک مقدار زیادی ماهی بیشتر به خوراک نزدیک به 10 میلیارد نفر تا سال 2050. وجود ندارد به احتمال زیاد بسیاری از ماهی ها در دریا, پس از آبزیان نیاز به دو تولید در سراسر جهان فقط به مطمئن شوید که فرد به طور متوسط خواهد بود قادر به خوردن همان مقدار از غذاهای دریایی است. و اگر هدف این است که برای جلوگیری از فاجعه بار تغییر آب و هوا با کند کردن گسترش حیوانات کشاورزی و حفاظت از جنگل های بارانی, فرد به طور متوسط در کشورهای غنی را مجبور به خوردن مقدار زیادی بیشتر منابع کارآمد غذاهای دریایی و کمتر منابع فشرده گوشت.

متاسفانه متوسط آمریکایی می خورد 15 بار بیشتر گوشت از غذاهای دریایی و 25 برابر بیشتر از گوشت گاو از ماهی قزل آلا. اروپایی رژیم غذایی شامل مقدار ماهی بیشتر از ما است. اما ایالات متحده مصرف گوشت گاو بوده است که عمدتا در سال های اخیر در حالی که ماهی قزل آلا مصرف در حال افزایش است و یاقوت کبود اقیانوس اطلس امید آن می تواند کمک به سرعت بخشیدن به این روند است. صنعت کارشناسان می گویند که اگر Bluehouse روش مقرون به صرفه است برای ماهی قزل آلا و آن را به لحاظ نظری می تواند کار را برای هر finfish. اما آنها همچنین هشدار می دهند که آبزی پروری است دشوار کسب و کار و که درمان معجزه برای مشکلات خود تمایل به کار بهتر است بر روی کاغذ از جهان واقعی است. بسیاری از آنها را بیان شور و شوق برای اطلس یاقوت کبود مفهوم خو توسط برخی از شک و تردید در مورد آن انقلابی برنامه 10 ساله.

“من دیده ام بسیاری از راه حل های پر اب و تاب است که کار نمی کند در مقیاس بزرگ می گوید:” میله Fujita ارشد دریایی دانشمند زيست در دفاع صندوق. “اما من همچنان با احتیاط خوش بینانه در مورد چشم انداز پایدار آبزی پروری.”

Andreassen معتقد است که اگر Bluehouse موفق امریکا را انتقال از یک ملت است که واردات تقریبا همه آن ماهی قزل آلا به یک ملت است که رشد می کند تقریبا همه آن ماهی قزل آلا در حالی که کاهش مدفوع در آب آن و انتشار آن در هوا است. بعدی آزمون بزرگ خواهد بود که آیا آمریکایی ها خواهد پرداخت حق بیمه برای ماهی قزل آلا که هرگز لمس دریا.

اطلس یاقوت کبود بازاریابی مواد تاکید می کند که این همه طبیعی, آمریکایی, ساخته, سالم و دوستدار محیط زیست “برای شما خوب و بهتر برای ما اقیانوس است.” اما Froehlich, UC Santa Barbara, استاد می گوید: تصمیم گیری مصرف کننده تمایل به پایین آمدن به طعم و مزه و قیمت. Andreassen می گوید Bluehouse ماهی قزل آلا طعم کمتر ماهی نسبت به بسیاری از ماهی قزل آلا, اما او پرداخت می شود می گویند چیزهایی مانند آن وجود ندارد نمونه در دسترس زمانی که بازدید کردم. Froehlich می گوید آمریکایی ها نشان داده اند آنها از ذهن نیست خوردن ماهی پرورشی, حتی اگر آنها نمی خواهند ماهی پرورشی در آبهای محلی. اما در حالی که آنها همچنین ادعا می کنند در نظر سنجی که آنها مایل به پرداخت بیشتر برای تولید پایدار غذاهای دریایی, کسانی که ادعا هنوز ثابت شده است در ثبت نام نقدی.

“این همه رفتن به پایین آمدن به اینکه تقاضا وجود دارد,” او می گوید. “این برای تلفن های موبایل مانند ما می دانم که به زودی. من مشتاق به دیدن چگونه آن را بازی می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>