منچستر N. H. — زمانی که مدیران از روز جمعه مناظره ریاست جمهوری ارائه شده برنی ساندرز فرصتی برای ضربه زدن جو بایدن در مورد اینکه آیا او می خواهم انجام می شود به اندازه کافی برای حمایت از رای دهندگان سیاه, ساندرز گفت: “من اینجا نیست به او حمله کند.” به جای آن پیت Buttigieg که خود را در ساندرز’ مناظر.

سناتور رفت و پس از شهردار سابق دو بار برای داشتن میلیاردر حامیان — بازتابی که در آن سال 2020 اولیه می ایستد به عنوان نیوهمپشایر اولیه روز سه شنبه با ساندرز پیشرو در پای صندوق های رای و Buttigieg در حال افزایش سریع است. هر دو نامزد تکیه سخت به خود هسته کمپین رزین سعی کنید به پایان کار در حالی که الیزابت وارن و ctq تلاش برای clamber به بالا ردیف و جو بایدن در عین حال اعلام کرد او انتظار نداشتم خیلی خوب اخبار سه شنبه شب.

چیزی که ما یاد بگیرند که در این بحث ؟ خواسته ما چهار سیاسی کمپین خبرنگاران — استفانی موری هالی Otterbein النا اشنایدر و دیوید Siders — برای خود takeaways از نیوهمپشایر بحث است.

که تا به حال بهترین شب ؟ که تا به حال بدترین شب ؟

Siders: بیایید شروع با بدترین دلیل برای برخی غیر قابل توضیح دلیل بایدن تصمیم به سرب با آن است. پس دلتنگ چهارم-محل نمایش در آیووا بایدن داوطلب در نزدیکی بالای بحث: “این یک مسابقه است. من در زمان یک ضربه در آیووا و من احتمالا یکی را در اینجا.”

به طور معمول برخی از انتظارات-تنظیم ممکن است حس را. اما بایدن آموخته اند که باید یک درس در آیووا که در مبارزات انتخاباتی خود تمام اما و فریاد از تابلوهای تبلیغاتی در Des Moines که او ممکن است انجام این کار نیست و آن را نمی فراغت او از چند روز از “انفجار” پوشش. وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم آن را هر گونه متفاوت بیرون آمدن از نیوهمشایر اگر او نمی کند به خوبی انجام در اینجا.

و برای بهترین ؟ واقعا این بود نسبتا و حتی مرحله — حتی از جمله بایدن که برخی از کانال قانع کننده احساسات پس از افتتاح مجموعه. وارن بود که در شرکت “مالیات بر ثروت” و عدالت اجتماعی زمین. Klobuchar و برنی ساندرز شد تیز و تام Steyer او بهترین بحث تا کنون. هر مشاور به او گفت که در نهایت به توقف خیره به طور مستقیم در دوربین سزاوار افزایش دهد.

اشنایدر: من دوم Siders. بایدن در آغاز شب با او فقیر آیووا نشان دادن و امیدوار کننده بیشتر از همان. کسی که می خواهد به رای دادن برای کسی بعد از آن ؟

در مقابل Klobuchar بریده دیگری در یک رشته قوی بحث اجرای گرفتن Buttigieg به وظیفه بیش از برخی از glib کلمات مورد استیضاح و skewering ساندرز بیش از خود را شناسایی به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک. “ما در حال رفتن به قادر به خارج تقسیم تقسیم ارشد” Klobuchar گفت Sanders, بالا بردن دست خود را هنگامی که بحث مدیران پرسید: اگر کسی در مرحله “نگران داشتن یک دموکرات سوسیالیستی در بالای بلیط؟”

Otterbein: ما از زمانی که پای صندوقهای رای آمده و به خصوص زمانی که آرا شمارش شنبه. اما مانند هر کس دیگری در حوزه سیاسی من چپ خاراندن سر من کل شب بیش بایدن فعالانه اذعان به شکست در, New Hampshire. آن را به من یاد بایدن رفتن ویروسی برای گفتن رای دهندگان در آیووا که آنها باید رای برای شخص دیگری زمانی که آنها با او اختلاف نظر دارند. چگونه است که کار را برای او ؟

ساندرز رو بیشتر ورودی از حد معمول امشب — نتیجه او را از اتمام گردن و گردن با Buttigieg در آیووا و در حال اجرا برای اولین بار در انتخابات نیوهمپشایر — اما من فکر می کنم او در نهایت کردم نسبتا زیرا هیچ یک از این حملات بودند هر چیزی که ما شنیده نمی, و آنها نیست که تند و زننده. Steyer نیز تا به حال یک شب خوب در آن او به سادگی ساخته شده و بینندگان توجه به او پرداخت.

موری: من قصد دارم برای شکستن با این گروه و می گویند بایدن را بحث عملکرد در واقع بسیار خوب است, گذشته از پیش بینی خود را از دست دادن. در مطلب قبلی بحث او نرم سخن گفته و غالبا برش خود را خاموش. امشب بایدن صحبت با نیروی رو به جمعیت آن و در ادامه توهین آمیز علیه رقبای خود یعنی ساندرز و Buttigieg. عملکرد ضعیفی در آیووا ممکن است آنچه بایدن نیاز به پا زدن آن را در دنده, اگر چه آن ممکن است به اندازه کافی برای کمک به به طور قابل توجهی در نیوهمپشایر.

من فکر می کنم اندرو یانگ را ترک منچستر نا امید: او نمی توانید به اندازه صحبت کردن زمان به عنوان نامزدهای دیگر پس از تحمل سختی برای نشان دادن خود longshot کمپین در آیووا.

چه چیزی شما را شگفت زده بیشتر در طول این بحث ؟

موری: بایدن بود که حزب سوسیالیست در انتخابات برای نزدیک به یک سال و وجود او پیش بینی شکست روز قبل از مقدماتی نیوهمپشایر. من درک می کنم مدیریت انتظارات اما پیش بینی از دست خط باز!

Otterbein: خارج از بایدن را باز جالب بود برای دیدن وارن حمله ساندرز برای یک بار. آن را بسیار ظریف: او گفت: “هر کس در این مرحله به جز امی و یا یک میلیاردر و یا دریافت کمک از PACs که می توانید دریافت نامحدود کمک کند.” من فکر می کنم اکثر رای دهندگان احتمالا متوجه نیست که ضمنی اشاره به انقلاب ما در این گروه غیر انتفاعی ساندرز تاسیس در سال 2016. اما آن را نشانه ای از دو ترقی خواهان’ موقعیت خود را در مسابقه با وارن در حال حاضر در تلاش برای به بازی گرفتن.

اشنایدر: Buttigieg است که هنوز در تلاش برای پاسخ به سوالات در مورد سابقه خود را در جنوب خم. پس از شش ماه توقف سوالات خود را در مورد عدم تنوع در اداره پلیس و یا بحث برانگیز شلیک اولین, سیاه, رئیس پلیس Buttigieg تصادفا دوباره پنج شنبه شب در پاسخ به دیگر سوال با اشاره این بار در مورد افزایش دستگیری در جنوب خم ساکنان برای در اختیار داشتن ماری جوانا در حالی که او شهردار بود.

اول Buttigieg گریختم سوال در دسترس نباشد. فشرده دوباره او گفت: آن را مربوط به مواردی در ارتباط با قتل یا باند خشونت است. و وقتی پرسیده شد که اگر پاسخ رضایت بخش بود, Warren به سادگی گفت: “نه.”

Siders: اگر کسی قرار بود به انجام مشارکت مخاطبان خواهد شما آن را حدس زده می شود بایدن? نه من اما این بود و آن را بسیار موثر است.

ارائه یک فرصت برای رنگ هانتر بایدن به اوکراین اتصالات به عنوان یک 2020 مسئولیت Buttigieg در زمان بهتر مسیر سیاسی و ایستاده بود تا برای معاون سابق رئیس جمهور و خانواده اش — و در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. نقطه Buttigieg.

اما بایدن را حتی بهتر از استناد به فردی گری از سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman از کاخ سفید و تهمت های اخیر تصمیم به جایزه رادیو میزبان Rush Limbaugh مدال آزادی است.

“من فکر می کنم همه ما باید ایستاده به سرهنگ Vindman نشان می دهد که چقدر ما از او حمایت” بایدن گفت: به عنوان مخاطبان پاسخ داد. “ایستادن و کف زدن برای Vindman.”

آیا ما به یادگیری چیزی جدید در مورد نامزد ؟

Otterbein: ساندرز ساخته شده است یک دفاع قوی از توانایی خود را به کار در سراسر راهرو از حد معمول. ایضا برای electability. او گفت که او موفق به کسب 25 درصد از جمهوریخواهان رای در ورمونت و او اشاره شده عبور متعدد اصلاحات زمانی که عربستان کنترل خانه. این چیزی است که مشاوران او به مدت طولانی می خواستم او را به انجام و آن را تلاش برای برنده شدن بیش از جریان اصلی دموکرات و اولیه رای دهندگان وحشت زده در مورد electability در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

موری: نامزدها به نظر می رسید بسیار مایل به شرکت در یک بحث طولانی در مورد سوسیالیسم در آغاز بحث است. این یک تغییر چشمگیر از که در آن حزب بود و حتی چهار سال پیش.

اشنایدر: تام Steyer روشن ساخته است که او برای اثبات ادعایشان برای حمایت از رای دهندگان از رنگ. در مرحله او کوبیده همکار خود نامزدها به عدم مطرح کردن مسابقه در ساعت اول بحث را متهم کرده که آنها را از نادیده گرفتن مهم ترین بلوک در حزب دموکرات است. او نیز نامیده می شود در بایدن به “رد” یک ستایش که Steyer گفت: “یک نژادپرست سخن گفتن” تلاش برای دور تراشه در سابق معاون رئیس جمهور حمایت در کارولینای جنوبی است.

کلمات جفت کردن با آن Steyer خود را دیده است رای گیری شماره های افزایش: نوادا و کارولینای جنوبی است. Steyer صرف بیش از $25 میلیون در آگهی های تلویزیونی در آن دو کشور بیش از بقیه از ریاست جمهوری خود را به مخالفان ترکیب شده است. او همچنین ترک, نیوهمشایر, فردا, چهار روز قبل از اولیه به مبارزات انتخاباتی در کارولینای جنوبی به جای.

Siders: بر اساس رقبای خود رفتار در این مناظره بایدن نیست ارزش هدف قرار دادن هر گونه مطلب (حداقل نه خیلی زیاد). اولیه آمده است یک راه طولانی است.

چگونه می خواهد این بحث تغییر در این مسابقه جلوتر از نیوهمپشایر اصلی ؟

اشنایدر: Klobuchar به پایان رسید پنجم در آیووا و او را به هر گونه مسیر رو به جلو او نیاز به دست کشیدن از یکی از دیگر بالا چهار نامزد در نیوهمپشایر. او بحث عملکرد و تند یک آستر طنز خوب در مورد یک “چهره” و با اشاره jabs در رقبا به سمت چپ او ساخته شده او را دوباره به ایستادگی کردن. اما Klobuchar تا به حال قوی در بحث اجرای برنامه قبل از این روشن نیست که اگر این کافی خواهد بود به موشک خود را به جلو در این مسابقه است.

Siders: من می خواهم فراتر از نیوهمپشایر برای این یکی. Buttigieg را به خوبی در آیووا و فزاینده در اینجا بدیهی است. اما چیزی که ما دیدم امشب یک پیش نمایش از چگونه او را از آدرس خود را عدم حمایت در میان مردم از رنگ های اولیه باعث می شود راه خود را به متنوع تر متحده است. آن بزرگ نیست که النا اشاره شده در بالا.

خواسته در مورد افزایش ماری جوانا بازداشت در میان آمریکایی های آفریقایی تبار در جنوب خم زمانی که او شهردار Buttigieg گفت: “واقعیت این است که در پخش مواد مخدر و دستگیری ها در جنوب خم شد و پایین تر از میانگین ملی و به طور خاص پایین تر از در ایندیانا است.”

نمایشگاه نقطه. اما آن اجتناب سوال. بنابراین هنگامی که وارن خواسته بود اگر Buttigieg تا به حال به اندازه کافی در جواب او گفت: “نه … شما باید به خود به حقایق است.” این یک تشویق خط وارن — و به طور ضمنی و ملامت از Buttigieg — که ممکن است بسیار مهم در روز سه شنبه. اما انتظار می رود آن را به طنین در مسابقات آینده است.

Otterbein: من فکر نمی کنم این بحث را هر نعمت به بایدن که نیاز به یک قوی تر پایان هفته آینده نسبت به ما شاهد پنج شنبه. با توجه به مخاطرات وارن — همراه با Sanders, او یک همسایه درب بعدی سناتور اینجا در نیوهمپشایر و آن را یک مسابقه مهم برای او — آن قابل توجه است که او نمی تغییر استراتژی بسیار.

موری: من متقاعد نشده این بحث را تغییر دهید چه اتفاقی می افتد در نیوهمپشایر در روز سه شنبه. من در انتظار نامزدها به نوبه خود حرارت کمی به خصوص پس از هرج و مرج در آیووا و بزرگ دیگری اولیه فقط در روز دور. اما گذشته از چند بازدید وجود نداشت چشمگیر لحظه به لرزش تا زمان ایستاده در مسابقه. به یاد داشته باشید لحظات بزرگ در گذشته بحث — کامالا هریس busing انتقاد از بایدن یا وارن به یاد ماندنی انصراف از Buttigieg برگزاری مراسم جمع آوری اعانه در شراب غار ؟ ما نیست هر که امشب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im