Winnipeg کسب و کار پیدا کردن راه هایی برای جشن روز مادر در میان COVID-19

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

Liliane Lavack نمی داند که کسی نمی خواهم که گل.

که بخشی از دلیل او به طور معمول moonlights به عنوان یک pop-up گلفروش با خواهر دوقلوی او فرانسین.

اما در این زمان از رمان coronavirus آن چیزی جز عادی برای این بخش زمان گلفروش به عنوان روز مادر روش.

ادامه مطلب: روز مادر در میان COVID-19 pandemic: پیدا کردن راه هایی برای جشن در فاصله

او شنبه مشغول آماده کردن دسته گل برای جسمی-فاصله انتخاب کنید تا از سنت پیر حیاتی خانه — به طور معمول او و او دوقلو خواهد خود را از Deux Cocottes پاپ گل فروشگاه در فرانسه و Manitoban مرکز فرهنگی آماده برای راه رفتن-یو پی اس مشتاق برای متوقف کردن و بوی گل رز.

Lavack را فقط یک وینیپگ کسب و کار تنظیم به حالت عادی از COVID-19 در حالی که تلاش برای پیدا کردن یک راه برای کمک به مردم جشن جسمی-فاصله روز مادر.

“من به معنای واقعی کلمه جای دسته گل های خارج از آنها به عنوان خروج از اتومبیل خود را و می آیند و خود را انتخاب کنید تا گل” Lavack گفت: ایستاده در کنار یک صفحه نمایش کوچک از عجیب دسته گل در چمن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“معمولا مردم فقط می خواهد به نشان می دهد تا ما را تا موسیقی پاپ و آنها را انتخاب کنید و بر روی گل است که آنها را ببینید اما [در حال حاضر] ما بخواهید در مورد colourway که آنها می خواهند و من به معنای واقعی کلمه آنها ارسال عکس و آنها را از نظر برگشت.”

Lavack فکر می کند مهم است به شما نشان می دهد مراقبت — به خصوص در حال حاضر.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“این عشق و گل و موقتی هستند — آنها ما را تشویق به زندگی در لحظه و واقعا قدر این لحظات که ما حتی همه چیز کمی. اگر ما نمی توانیم با هم جشن می گیرند ما ممکن است به عنوان یک قطعه از زندگی,” او گفت:. “ما در یک فاصله در حال حاضر و آن را سخت برای اتصال. این فقط یکی دیگر از راه برای گفتن “من فکر کردن در مورد شما من شما را دوست دارم, من می خواهم به اینجا با شما در اینجا مورد علاقه خود را گل’.”

برای Lavack آن را نیز در مورد ارتباط و قصد یک دسته گل.

“فروش یک جایزه بنابراین من می توانید خرید بیشتر گل. اما زمانی که مردم به انتخاب کنید تا گل و یا به اینجا می آیند به انتخاب کنید تا گل من آمد و من با آنها صحبت می کنند — گل معمولا خریداری شده برای یک مناسبت خاص و من می خواهم به دانستن آنچه که” او گفت:.

ادامه مطلب: B. C. خواستار روز مادر احتیاط آن را به عنوان اعلام 2 COVID-19 مرگ و میر 15 موارد جدید

دیگر وینیپگ کسب و کار در حال پیدا کردن راه هایی برای انطباق با ارائه که روز مادر ارتباط بیش از حد.

یک روز صبحانه مادر را به احتمال زیاد نمی تواند در فرد — بهداشت عمومی دستور توقیف رستوران ناهار خوری اتاق در اوایل ماه آوریل اگر چه استان اجازه پتیس بازگشایی در ظرفیت محدود این هفته — اما رستوران های محلی در حال ارائه takeout و تحویل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

حداقل یک رستوران محلی — Fusion کوره در آکادمی جاده — ارائه یک “صبحانه کیت” با prepped مواد لازم برای سالاد ماهی و دسر در حالی که دیگران مانند نقره ارتفاعات رستوران در حال ارائه takeout charcuterie.

مقامات بهداشت عمومی در ضمن باید گفت Manitobans به مناسبت روز مادر این سال, اما برای انجام این کار متفاوت است.

“جشن که در روز, اما ما نیاز به جشن گرفتن آن را کمی متفاوت” دکتر برنت Roussin, Manitoba ارشد استانی بهداشت عمومی افسر گفت: در اوایل این هفته. “ما نیاز به ادامه به فکر می کنم در مورد اتصال عملا.”

شیوع کروناویروس: Manitoba بالا, دکتر, هشدار در برابر اجتماعات بزرگ در روز مادر

شیوع کروناویروس: Manitoba بالا, دکتر, هشدار در برابر اجتماعات بزرگ در روز مادر

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>