Winnipeg کسب و کار پیدا کردن آن سخت به استخدام کارکنان در میان COVID-19 همه گیر

به عنوان Manitoba به آرامی شروع به دوباره باز کردن کسب و کار در استان اولیه زیر COVID-19 خود منزوی اقدامات برخی از کارفرمایان در حال پیدا کردن آن را دشوار است به استخدام کارکنان.

دو مرد و یک کامیون کانادا گسترده ای شرکت در حال حرکت. رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت جان Prittie یادداشت های این صنعت به طور کلی تمایل به دیدن گردش مالی بالا در کارکنان و در نتیجه فرصت های شغلی در طول سال.

در طول ماه گذشته اما یک چالش جدید تبدیل شده است مشهود است.

“با COVID-19 وجود دارد تعدادی از برنامه های دولت است که آمد تا که اجازه می دهد بسیاری از ما محرک و رانندگان واجد شرایط برای CERB,” Prittie گفت.

ادامه مطلب: شما می توانید CERB اگر شما انتخاب می کنید به کار می کند ؟

برای حرکت شرکت های آغاز و پایان ماه در حال شلوغ ترین زمان برای کارکنان. کارگران اغلب نه بانکی ساعت ها در وسط ماه است. با کمک دولت و برنامه های آنها در حال جمع آوری یک جریان ثابت درآمد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“بسیاری از ما محرک و رانندگان باید تصمیم گرفتند برای شرکت در این برنامه پس ما شده است به طور فعال استخدام به پر کردن آن لکه های خالی به سمت چپ به عنوان یک نتیجه از COVID-19,” Prittie گفت.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

کسب و کارهای دیگر در وینیپگ که استخدام کارگران فصلی نیز پیدا کردن آن را دشوار است به استخدام کارکنان.

“همانطور که ما نزدیک به درجه حرارت گرمتر معمولا ما سعی می کنیم به استخدام چند نفر بیشتر اما ترمز قرار گرفتند که به دلیل COVID-19 و از آنجا که ما وارد این پایین کارکنان” گفت: صاحب المپیا چرخه میلر اسکاتلندی.

“اما آن را بسیار سخت به استخدام کسی در حال حاضر بیش از حد. مردم وجود دارد که در کمک در حال حاضر که در حال گرفتن پول از آنها نمی خواهید به خطر اندازد که. آن را سخت برای به دست آوردن برخی از این افراد و برخی از مردم وجود دارد که می ترسم به کار پس از آن شده است به چالش کشیدن و بسیار چالش برانگیز است.”

ادامه مطلب: Coronavirus: برخی از کسب و کار انتخاب بسته باقی می ماند حتی پس از موافقت دولت مانیتوبا

مانیتوبا برتر برایان Pallister موضوع روز سه شنبه در یک استانی کنفرانس مطبوعاتی.

“به یاد داشته باشید آن را به اجرا هنگامی که آن اجرا می شود که شما نمی خواهید را به یک ماه پیش ممکن است وجود دارد” Pallister گفت.

“شما ممکن است دریابید که شخص دیگری است که کار خود را در کوتاه مدت سود در حال رفتن به ملاقات با خود را در دراز مدت هزینه.”

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر