Winnipeg دانش آموزان دبیرستانی ایجاد تصویری پیام برای گراد کلاس میان COVID-19 همه گیر

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

دبیرستان فارغ التحصیلی دانش آموزان در این استان در حال احساس اثرات فیزیکی فاصله با توجه به ایمنی اقدامات انجام شده برای کاهش خطر گسترش COVID-19.

با خود سال تحصیلی را کاهش کوتاه دو دانش آموزان از کلوین دبیرستان در وینیپگ MacKinley سالن و کوکو الماس Burchuk تصمیم به قرار دادن وقت خود را در خانه به خوبی استفاده برای کمک به دانشجویان احساس متصل می شود.

ادامه مطلب: درس زندگی: کلاس 12 دانش آموزان شروع کسب و کار کوچک در طول COVID-19 همه گیر

“آن آغاز شده است به عنوان دوست من و من صحبت کردن در مورد نهایی ما اتباع گرفتن لغو و تمام این چیزهایی که” هال گفت.

“این سخت است برای دیدن مردم که شما صرف در 13 سال گذشته با شما دیده می شود هر روز برای 13 سال گذشته و شما حتی نمی توانید به نوع پایان آن را با هم.”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

سالن و Burchuk آغاز طوفان مغزی ایده و متوجه دیگر فارغ التحصیلی کلاس در سراسر شمال امریکا آغاز شده بود به پیام های تصویری برای کلاس های خود را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما در اصل نوشت, اسکریپت” تالار گفت. “من فرستاده چیزی فقط در یک Instagram داستان گفت:” سلام به همه کلوین فارغ التحصیلی دانش آموزان, اگر شما می خواهید به بخشی از ارشد تصویری فقط اجازه دهید من می دانم’.”

ادامه مطلب: Coronavirus: Manitoba دولت اعلام دستورالعمل های درسی, ‘بهبود یادگیری’ در پاییز

این پروژه در زمان دو هفته کامل با بیش از 70 نفر در کلاس فارغ التحصیل پاسخ دادن به تماس.

در این ویدئو دانش آموزان به یاد بیاورید زندگی خود را از زمانی که به دنیا آمده تا حال حاضر اشاره کرد در سراسر جهان لحظه که مسیر تاریخ را تغییر.

برخی از لحظات ذکر شده شامل حمله به برج های دوقلو مرکز تجارت جهانی در شهر نیویورک در سال 2001 Humboldt Broncos, اتوبوس, سقوط در سال 2018 و در حال حاضر فارغ التحصیل در جهانی همه گیر.

“همه چیز را که ما تجربه آن را فقط بر اساس همه چیز ما شده است از طریق و چگونه ما در حال رفتن برای حمله به جهان” هال گفت.

کلاس برنامه ریزی شده است به راه رفتن مرحله در ماه ژوئن به دریافت گواهینامه های خود را. در این زمان آن را ناشناخته اگر تاریخ منتقل خواهد شد. کلوین بالا مدیریت مدرسه گفتن دانش آموزان وجود خواهد داشت برخی از مرتب کردن بر اساس از جشن برگزار می شود اما وقتی که اتفاق خواهد افتاد این است که هنوز هم در هوا.

“این عالی است که چیزی شبیه به یک ویدیو می توانید مردم را با هم” هال گفت.

شما می توانید ویدیو را در اینجا.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>