Winnipeg Jets کاپیتان بلیک ویلر می گوید که او هرگز پیش بینی زادگاه خود مینیاپولیس-سنت پل به عنوان جرقه برای آمریکا-تظاهرات گسترده ای علیه پلیس قتل آفریقایی-آمریکایی است.

در طول 40 دقیقه کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در روز سه شنبه ویلر خواست شهروندان خود را به رای دادن به نامزد خواهد کرد که بهبود وضعیت حقوق بشر در ایالات متحده و گفت: خشونت های گسترده امریکا در ابهام فرو مثبت مکالمات در حال وقوع در سراسر کشور در مورد نیاز به تغییر.

“در بیشتر قسمت ها, من می خواهم بگویم من افتخار زادگاه من برای پاسخ و برای مردم ایستاده و نه تحمل این دیگر” ویلر گفت: صحبت کردن از طریق زوم از جنوب فلوریدا جایی که او زندگی خود را با خانواده و آموزش در آماده سازی برای مسابقات ممکن است از سر گیری لیگ ملی هاکی بازی.

“اگر شما تماشای اخبار و شما می دانید تن از تظاهرات مسالمت آمیز و مردم به وضوح ناراحت به وضوح مریض و خسته از همان مکالمه اما انجام آن را در راه است که ترویج واقعی تغییر دهید.”

“متاسفانه که نه در مورد همه. متاسفانه مردم وجود دارد که با استفاده از آن شرایط و انجام برخی از تخریب به افرادی که مشغول به کار در یک مدت زمان طولانی برای ایجاد کسب و کارهای کوچک — و به طوری که واقعا دلخراش است.”

ویلر خطاب به خبرنگاران سه روز پس از صدور بیانیه decrying پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

“در حال رشد خارج مینیاپولیس, من همیشه احساس پناه از نژاد پرستی. که چون من بود” ویلر نوشت: در یک تصویر ارسال شده به توییتر در شب شنبه.

“اکثر مردم من با شبیه من است. من هرگز تا به حال به می ترسم وقتی که من را متوقف در ترافیک و یا نور را دیدم پلیس ، بچه ها من هرگز نمی خواهد می دانم که ترس یا.

“من دل شکسته که ما هنوز درمان مردم در این راه. ما نیاز به ایستادن با جامعه سیاه و اساسا تغییر نحوه رهبری در این کشور است برخورد با نژادپرستی. من متاسفم آن را گرفته است این اما من امیدوار هستم که ما می توانیم این تغییر در حال حاضر.”

در روز سه شنبه ویلر ابراز پشیمانی او صحبت نمی کند هر چه زودتر — و پیشنهاد دیگر سفید ورزشکاران باید همان را انجام دهید.

“ما باید به عنوان درگیر در این عنوان ورزشکاران است. این تنها نمی تواند مبارزه خود را,” او گفت: با اشاره به سابق NFL quarterback khezri را به زانو حرکت در طول آواز ایالات متحده سرود ملی در سال 2016.

“من میخوام املاک روشن در اینجا: من در آینه نگاه کنید در مورد این قبل از من در نگاه به هر کس دیگری. من آرزو می کنم که من بیشتر درگیر زودتر از من بود. من آرزو می کنم که آن را من در این مدت طولانی به پشت آن را در راه معنی دار.”

“اما من حدس می زنم آنچه شما می توانید انجام دهید این است که سعی کنید به بهتر رفتن به جلو. این نوع از سمت من است من می خواهم به بخشی از این تغییر به جلو رفتن.”

ویلر را در واقع صحبت کردن در 2016. او متنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای میشده Kaepernick مناسب برای بیان خود است.

در روز سه شنبه ویلر پیشنهاد مغلوب ساختن پیشی جستن است که تشدید خشونت در ایالات متحده در حال حاضر.

“چه اتفاق افتاده است شب گذشته در واشنگتن با رئیس جمهور بود تاسف و نوع فقط هرچه گاز در آتش کمی,” او گفت: با اشاره به ناروا استفاده از پلیس را به زور حذف معترضان در نزدیکی یک کلیسا در سفارش به مرحله یک op عکس با کتاب مقدس.

“من فکر نمی کنم هر کسی condoning شورش و غارت و از بین بردن کسب و کار و رفتار است. در سمت تلنگر است که کل موضوع آغاز شده است که این خشونت های پلیس.”

دشوار برای توضیح به 7 سال,

ویلر گفت: آن را سخت برای او به توضیح پلیس کشتن به کودکان خود.

“آنها را تماشا جورج فلوید مرگ در تلویزیون. به طوری که آن را واقعا به چالش کشیدن” او گفت:, و اضافه کردن آن را دشوار است به ویژه برای انتقال به هفت سال ،

“او پرسیدن که چرا نمی خواهد او دست خود را گردن ؟ و به توضیح است که به او سعی کنید به او توضیح دهید که شما می دانید به هفت سال است که پلیس است که او احساس می کند در خارج وجود دارد برای محافظت از ما و نگاه کردن برای ما که همیشه چنین نیست,” او گفت:. “است که یک مکالمه را داشته است.”

ویلر گفت: آن را دشوار برای او را به صحبت می کنند به دلیل فرهنگ هاکی نمی پوشی فردگرایی.

ورزشکاران گفت: باید یک پلت فرم آنها استفاده کنید باید برای ترویج تغییر مثبت است.

“من قویا احساس می کنم که این هیچ ربطی به سیاست” او گفت:.

“شما می توانید برای هر کس که شما می خواهید. شما می توانید نظرات خود را در مورد سیاست و جمهوری خواهان و دموکرات همه که. اما منظور من از این حقوق بشر اساسا.

“اگر شما در آمریکا شما باید بسیار تحصیل کرده و رای خود را برای انتخابات نه فقط برای رئیس جمهور اما در محلی خود را, رای, شما می دانید, دولت, شهرستان, شهرستان, تمام این راه هایی که ما می توانید سعی کنید برای تغییر سیستم و قرار دادن حق مردم در قدرت به طوری که این چیزها نیست اتفاق می افتد هر بیشتر.”

ویلر بود که نه تنها وینیپگ NHLer صحبت کردن. Chicago Blackhawks به جلو Jonathan Toews ارسال شده بیانیه ای در Instagram بیان نیاز به تصدیق هر دو آفریقایی-آمریکایی مبارزه و شرایط حقوق بشر برای مردم بومی در کانادا.

“من نمی توانم وانمود دوم که من می دانم آنچه در آن احساس می کند مانند به راه رفتن در کفش. اما با دیدن تصویری از جورج فلوید مرگ و واکنش خشونت آمیز در سراسر کشور نقل مکان کرد و من به اشک,” Toews گفت.

“آن را تحت فشار قرار دادند من فکر می کنم چقدر درد می مردم و دیگر اقلیت های واقعا احساس ؟ آنچه باید بومی مردم آمریکا با برخورد در هر دو کشور کانادا و آمریکا ؟ آنچه در آن است واقعا به رشد در جهان است ؟ جایی که من هستم نادان در مورد امتیازات که من ممکن است که دیگران نمی شود؟”

پس از چرخ صحبت به رسانه های Winnipeg Jets با صدور بیانیه ای در محکوم کردن نژادپرستی.

ویلر همچنین صحبت در مورد پتانسیل برای NHL بازگشت و مشکلات آن ممکن است باعث شود بازیکنان که پدر و مادر هستند. او همچنین به کسانی که نگرانی های ناچیز در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im