Winnipeg, زن با تمرکز بر بدن مثبت پس از هدفمند توسط بازیکنان هاکی’ misogynistic تهمت

یک وینیپگ زن ایستاده است او زمین را پس از اینکه موضوع misogynistic نظرات در خصوصی چت گروهی شامل بازیکنان NHL.

“همه چیز من پست آنلاین از آنجا که من احساس زیبا. من احساس می کنم بزرگ. من احساس می کنم ارزش است. من فقط فکر نمی کنم آن را به ارزش آن را به اجازه دهید چند نظر از افرادی که به وضوح نمی احترام به زنان به شما.”

نیکول Zajac را Instagram photos بودند در میان کسانی که به اشتراک گذاشته شده در خصوصی چت گروهی که شامل سه Winnipeg-متولد بازیکنان هاکی.

در این گروه از مردان ساخته شده و نظرات مختلف در مورد زنان آنلاین عکس, از جمله Zajac را نوشتن نظرات مانند “oink oink,” “او در واقع نفرت انگیز” و “من صادقانه امیدواریم که [sic] چربی, بنابراین من فقط می تواند تنزل آنها.” مردان نیز توهین دیگر بازیکنان NHL.

تصاویری از این نظرات منتشر شده بودند روز شنبه در یک ناشناس Instagram حساب است که پس از حذف شده است.

Washington Capitals به جلو برندان Lewisburg گنجانده شد در چت. او عذرخواهی کرد در توییتر شنبه برای نظرات گفته آنها “توهین آمیز است.”

دانشگاه مانیتوبا مردانه بازیکن هاکی Jeremey Lewisburg, برندان برادر کوچکترش بود و همچنین در مورد چت. در یک ایمیل ارسال بیانیه به CBC اخبار Bisons گفت: آنها او را لگد کردن تیم پنج شنبه.

“گاومیش کوهان دار امریکایی ورزشی بسیار نا امید به یادگیری از دیدگاه های ساخته شده توسط گروهی از برجسته بازیکنان هاکی از جمله یکی از خود ما بودند که درگیر در خصوصی چت گروهی است که ظهور آنلاین” گفت: ژن مولر دانشگاه, مدیر دو و میدانی و تفریح و سرگرمی.

ضمن محکوم کردن هر گونه اظهارات و نگرش آنها به عنوان توهین آمیز قابل سرزنش و مطلقا هیچ جایی در ورزش و یا در برنامه های ما است.”

جک Rodewald نیز بخشی از چت. 26-در سال Winnipegger بازی های برگزار شده است 10 بازی با سناتورهای اتاوا.

واشنگتن پایتخت گفت: آنها آگاه غیر قابل قبول و نظرات توهین آمیز’ ساخته شده توسط جلو برندان Lewisburg در یک گفتگوی خصوصی که به بیرون درز در روز چهارشنبه. (راب Carr/گتی ایماژ)

چت گروهی ‘به وضوح نشان می دهد که بسیاری در مورد مردان’

Zajac گفت که او با دریافت این تصاویر از چت گروهی در روز سه شنبه از یک ناشناس آدرس ایمیل. او گفت: او می داند که برخی از مردان در این گروه چت شخصا بنابراین او messaged آنها در مورد آن با آنها صحبت کرد. روز بعد او را دیدم که نوشته بودند ساخته شده است.

او می خواست به استفاده از این به عنوان یک راه برای صحبت در مورد بدن مثبت و پس از پست ساخته شد در مکان های عمومی, Zajac ویرایش نظرات منفی را بر روی یک عکس از خودش و نوشته شده است که به Instagram.

Zajac شده است مجوز های ارسال و بدن-پیام های مثبت آنلاین برای دو سال و دریافت نظرات منفی در مورد او به نظر می رسد قبل از. او گفت که او تعجب نیست که نظرات اخیر به نور آمد هر چند او “unimpressed” از آنجا که او می داند که برخی از مردان در چت.

به طور کلی او گفت که او امیدوار است که دیگر زنان تحت تاثیر این نیست نگاهی به نظرات جدی است.

“آنها احتمالا احساس زیبا ارسال این عکس ها, بنابراین من در اینجا به آنها بگویید که آنها هستند که هیچ کسی تا به حال می گوید می توانید تغییر دهید که گفت:” Zajac.

“من واقعا امیدوارم که آنها در حال گرفتن نیست آن را به قلب بیش از حد چرا که به وضوح آن را نشان می دهد که بسیاری در مورد مردان و شخصیت خود را و کمتر در مورد ما.”

MJHL کمیسر calls chat ‘غیرقابل قبول’

برخی از مردان در این گروه چت به نظر می رسد بازیکنان سابق در مانیتوبا تاریخ لیگ هاکی.

“من به سختی می توانید پیدا کردن کلمات برای آن است. آن را کاملا غیر قابل قبول و قابل سرزنش” گفت: MJHL کمیسر کیم دیویس.

“من نمی دانم آنچه که می رود از طریق ذهن مردم که صحبت می کنید که راه و یا صحبت کردن مانند آن است.”

دیویس گفت: MJHL ورزشکاران از طریق رسانه های اجتماعی سیاست در شروع هر فصل است. جزئیات سیاست غیر قابل قبول آنلاین رفتار برای بازیکنان و کادر.

“این باعث می شود مرجع خاص به این نوع رفتارها که مناسب هستند و کسانی هستند که نه به طور خاص مربوط به تبعیض جنسی و استثمار جنسی,” دیویس گفت:.

“هر بازیکن در لیگ ساخته شده است به طور کامل آگاه است که نوع رفتار مناسب نمی باشند و تحمل نخواهد شد.”

جک Rodewald گنجانده شد در چت گروهی که مورد اهانت آمیز و توهین دیگر بازیکنان NHL. (CBC)

نظرات مارس امد و شد زیاد بازیکنان: مربی

در بیانیه ای NHL گفت: CBC ورزشی که در لیگ محکوم به اظهارات Lewisburg و Rodewald که از آن خواهد شد پرداختن به این وضعیت. واشنگتن پایتخت نیز گفت: CBC Sports از آن خواهد شد از دست زدن به وضعیت داخلی است.

“این ممکن است حل شود در زمین فوتبال در همه صداقت” گفت: کارتر بروکس یک AA مربی تیم هاکی برای 15 – 17-ساله در وینیپگ و سردبير در بازی در مجله.

“برخی از بازیکنان را به جرم به آنچه گفته شد. این است که رفتن در سراسر لیگ. این است که هیچ خنده [ماده].”

آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر باقی بماند با این ورزشکاران برای همیشه بروکس گفت:.

“میخوای گوگل این بازیکنان نام … شما خواهید دید که برای بقیه زندگی خود را,” او گفت:.

“این خواهد بود چیزی است که به شرح زیر همراه با آنها را برای مشاغل, ورزشی برای فرصت های شغلی که ممکن است رخ دهد به دلیل راه آنها رفتار به عنوان 22-, 24-, 25-, 26-ساله در یک گفتگوی خصوصی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر