Winnipeg را آزبورن ایجاد کسب و کار تجربه تغییرات عمده در میان COVID-19

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

Winnipeg را یاد آزبورن ایجاد کرد محله به شدت تغییر کرده است از آنجایی که COVID-19 مستند آغاز شد.

به طور معمول یک نقطه که در آن شما می توانید نیش انجام برخی از بوتیک خرید و رقص شب دور آن در حال حاضر بیشتر از یک شهر متروک به پا ترافیک.

رستوران ها دیگر نمی تواند میزبان در خانه شام کافه ها و باشگاه ها بسته هستند و مغازه ها تغییر کرده به خرید و فروش آنلاین برای کمک به کم کردن سرعت گسترش رمان coronavirus.

ادامه مطلب: مانیتوبا تناسب اندام صنعت امیدوار ورزشگاه برای بازگشایی به زودی

“برای ماه مارس آن را به توقف سنگ زنی” گفت: صاحب نقره ای لوتوس, جودی نازکن. “شما را از چند روز دوباره به نیازهای شما و [چه] در حال حرکت رو به جلو به نظر می رسد.

“ما تصمیم گرفته اند که ما را حفظ خواهد کرد ما درهای بسته و ما می رویم به تمرکز بیشتر در منظقه تحویل.”

با تغییرات می آید چالش است. صاحبان کسب و کار مانند نازکن گفت: برخی از تغییرات مفید از شهرستان قدردانی خواهد شد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“حرکت رو به جلو آن را به خوبی خواهد بود برای شاید دیدن موقت برخی از زمان برای پارکینگ بود و شاید پنج دقیقه پارکینگ.” فروتن گفت.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“و من فکر می کنم که آن را تمیز نگه دارید و شاید برخی از راه رفتن توسط پلیس یک بار در در حالی که خوب خواهد بود.”

Sherri Rollings شهرستان عضو شورا برای منطقه می گوید شده است وجود دارد افزایش در تعداد زیادی از مردم سرگردان روستا با پناهگاه در این منطقه نیاز به کاهش ظرفیت های خود را.

“به طور معمول شما باید چشم در خیابان [a] پویا نوار و رستوران های منطقه و همه از ناگهانی آن را تقریبا خالی اما شده است وجود دارد افزایش بی خانمانی و شده است که بسیار دشوار است و یک چالش در یک بیماری همه گیر” Rollings گفت.

رولینز می گوید: او مشغول به کار در برنامه های ایمنی برای منطقه خواهد بود و قرار دادن به جلو حرکت برای علاوه بر این از منظقه وانت خطوط برای کمک به کسب و کار مقابله با این واقعیت جدید خرید در این روستا است.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>