ویسکانسین دموکرات apoplectic بیش فرماندار را از دست داده و سه شنبه اولیه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers امتناع به فشار برای تاخیر دولت خود را روز شنبه اولیه از خشم همکار دموکرات ها در دولت که در حال حاضر آشکارا او را متهم به عدم جلوگیری از قریب الوقوع قطار خراب است.

به عنوان ملت hurtles نسبت 5,000 coronavirus مرگ و میر و فرمانداران سراسر کشور را شدید مراحل را به نگه داشتن مردم در خانه ویسکانسین است که جعل آینده با انتخابات با وجود داشتن اقامت در خانه سفارش دهید. نتیجه به احتمال زیاد است که Wisconsinites از خواب بیدار خواهد شد تا در روز انتخابات گفته بودن به ماندن قرار داده و در همان زمان آنها greenlighted به سر شلوغ نظرسنجی سایت.

دیگر دموکرات ها در دولت می گویند که سیگنال های متضاد خواهد disenfranchise رای دهندگان. در حال حاضر حرمت رای شده است به سوال نامیده می شود توسط snafus با رای گیری اولیه: در میلواکی برخی از سایت های رای گیری بسته شد برای یک دوره تعیین شده رای گیری قبل از بازگشایی شد.

“وجود این تضاد بین آنچه که ما نیاز به انجام در یک دموکراسی در میان یک بیماری همه گیر. شما نمی توانید اقامت در خانه سفارش اما سپس به میلیون ها نفر از مردم را به رفتن در خط ایستاده و جمع در نزدیکی یکی دیگر از سراسر کشور” گفت: رکین شهردار Cory میسون. “داشتن یک انتخابات در وسط یک مادر اقامت در خانه سفارش می سازد هیچ حس. آن را ندارد به این راه.”

درون حزب جنگ در ویسکانسین بد نگاه در دولت است که مرکزی به این حزب امیدوار است از ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. آن را نیز نمی کند و به خوبی جواب برای یک واحد پیام در اجرای کنوانسیون دموکراتیک در میلواکی یک رویداد بود که فقط تحت فشار قرار دادند پشت یک ماه به ماه اوت است.

در حالی که دموکرات ها در سراسر ویسکانسین به نام برای به تعویق انداختن انتخابات با اشاره به نگرانی های بهداشتی و عدم توانایی در کارکنان رای گیری سایت Evers اتحاد خود را ذکر قدرت محدود به اعمال یک تاخیر علیه جمهوری خواه مقاومت در قوه مقننه است.

Evers حمایت است که ساکنان رای توسط ایمیل و نام قانونگذاران به سهولت در روز انتخابات نیاز به اجازه می دهد انعطاف پذیری بیشتر در زمانی که برگه های رای می تواند در تبدیل و شمارش.

اما در مصاحبه با سیاسی بیش از یک دوجین دموکراتیک مقامات در وزارت امور خارجه ابراز نا امیدی که Evers نیست هر چه زودتر عمل. آنها استدلال می کنند که او نمی شنود گذاشته طیف گسترده ای از قدرت خود را مانند تماس به صورت ویژه قوه مقننه جلسه و یا اعلام یک انتخابات تاخیر و وادار کردن کسی به او را متوقف کند. که اساسا چه اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine آیا در ماه گذشته حتی در صورت نامطلوب حکم دادگاه.

میسون یک دموکرات که به خدمت در ویسکانسین قانونگذاری ایالتی برای 11 سال در توصیف مقامات محلی به عنوان “برافروخته” بیش از تلاش برای انجام یک انتخابات میان همه گیر. میلواکی شهردار تام برت تا به حال خواست مردم برای رفتن به پای صندوق های رای در روز انتخابات به او رای — اما در عوض برای انجام این کار از طریق پست جلوتر از زمان.

حوزه های رأی گیری در سراسر کشور در حال پایین حداقل 7000 نظرسنجی کارگران در حال حاضر. تنها کسری از رای گیری در سایت به شمار می رود باز در میلواکی, منطقه ای که در خدمت بزرگ آفریقایی و آمریکایی جمعیت اقلیت.

اما Evers’ دفتر گفت: فرماندار بعید است به تغییر مسیر است.

“ما دموکراسی ضروری است باید آن را بر روی بروید. نگه داشتن مردم امن است فرماندار اولویت است اما ما می خواهیم مردم را به شرکت در این انتخابات است. ما می خواهیم به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است برای رای دادن از خانه” Evers سخنگوی ملیسا Baldauff گفت سیاسی. “ما امیدواریم قوه مقننه خواهد کار با فرماندار به تمدید زمان برای [رای گیری] محسوب می شود و برای دریافت شود.”

او را رد کرد و امکان فرماندار اقدام به توقف انتخابات مانند DeWine انجام داد. “آن را به اتفاق می افتد” Baldauff گفت. “او نمی خواهید به آن را انجام دهد و او نیز ندارد قدرت به آن را انجام دهد.”

دفتر والی گفته است که وجود دارد برخی از تاریخ آینده زمانی که بحران بهداشت و درمان خواهد خرد شدن. مقامات همچنین گفت که تاخیر را در معرض خطر قرار داده و صدها نفر از مواضع حزبی در انتخابات — از جمله شهردار میلواکی — که تحت اساسنامه خواهد بود خالی اگر انتخابات را در روز سه شنبه. که سناریو دفتر فرماندار گفت: ایجاد حتی بیشتر از هرج و مرج در میان اضطراری برای بهداشت عمومی. اما منتقدان می گویند آن است که یک منطقه خاکستری است که Evers می تواند بهره برداری از طریق قوه مقننه و یا دادگاه برای پیدا کردن یک پل راه حل تا بحران بهداشت و درمان abates.

مجمع رهبر اقلیت گوردون Hintz موافقت فرماندار نمی تواند اقدام یک جانبه. اما Hintz نیز گفت: برگزاری انتخابات روز شنبه را قرار داده و سلامت مردم در معرض خطر و در معرض دولت به پرونده های حقوقی.

آن را “ورزش در بیهودگی است. که به نظر می رسد راه ما در حال رهبری در حال حاضر” Hintz گفت. “هر روز مردم چگونه متوجه جدی این است. ما در حال حاضر مشکلات عمده ای با توانایی های مردم به رای با رای غیابی درخواست دو هفته پیش دریافت نکرده بودن.

“این یک ایده بد به رفتن را از طریق با این.”

در حالی که Evers حمایت است که ساکنان رای توسط ایمیل و شکایت و در حال جریان از مردم در سراسر کشور است که آنها دریافت نکرده غیابی در پست الکترونیکی. Evers’ تصمیم گیری را در گارد ملی برای کمک به انتخابات روز است که معرفی آن نگرانی های خود را از سوال در مورد چگونه به منظور تسریع در آموزش به ترس است که حضور نظامی خود را خاموش خواهد شد انبوهی از رای دهندگان بالقوه.

“ما سه قوه دولت برای اطمینان از یک سیستم کنترل و توازن و سوالات در مورد انتخابات ما به طور معمول تکیه بر هر سه بازی در یک نقش است. اگر من می تواند تغییر انتخابات خود من من اما من نمی تواند بدون نقض قانون دولت” Evers نوشت: در یک صدای جیر جیر چهارشنبه. “من خواسته مقننه به انجام بخشی خود را برای اطمینان از عادلانه و امن انتخابات و من امیدوارم که ما می توانیم برخی از وضوح به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. خط پایین این است که ما باید برای نگه داشتن مردمی سالم و ما باید مطمئن شوید که هر کسی که می خواهد برای رای دادن به این فرصت را به صدای خود را شنیده ام.”

“هر سه قوه دولت قادر به انجام هر کاری” میسون گفت. “فرماندار خودداری کرده است به تماس یک جلسه ویژه. قوه مقننه است و موفق به تماس با یک جلسه ویژه” و یک قاضی فدرال که شنیده ام یک مورد در روز شنبه به نظر می رسید به اشاره او نمی خواهد دخالت او گفت:. “هیچ کس تا به شدت به بشقاب.”

Evers روز جمعه به نام برای رای گیری غایب بود و از طریق پست به هر ویسکانسین مقیم یک پیشنهاد رد شده توسط جمهوریخواهان اکثریت مجلس است. اما دموکرات ها ابراز نا امیدی که Evers تا به حال فشرده مسئله با سفارش یک جلسه ویژه. Baldauff گفت که Evers’ قدرت تنها گسترش تا کنون; جمهوری خواهان در حال حاضر نشان داد آنها نمی خواهد تکان دادن و با اشاره به قبلی جلسه ویژه که در آن آنها gaveled در داخل و خارج بدون در نظر گرفتن عمل است.

اما منتقدان می گویند وادار به توجه دوباره قرار خواهد تعهد در جمهوری خواهان به عمل می کنند. آنها همچنین شکایت Evers’ دفتر تنها مداخله در جریان دعوی در دادگاه در 11 ساعت و حتی پس از آن به او پیشنهاد یک میانه راه حل به جای جانبداری با شهرداران و مترقی گروه هایی که در زمینه پرونده های حقوقی خواستار انتخابات به تاخیر می افتد و یا رای گیری تمدید شد.

“آن بوده است زمین شناسی شکست گفت:” ویسکانسین-بر اساس دموکراتیک استراتژیست که پشتیبانی Evers’ 2018 مبارزات انتخاباتی. “آن شده است ناامیدی پس از ناامیدی. من اعتقاد ندارم که او را به رهبری نشان داده و یا قضاوت خوب در طول این بحران است.”

خلیج سبز شهردار اریک Genrich گفت: او فشرده Evers در اوایل این ماه به در نظر گرفتن جایگزین. در بالای بهداشت عمومی نگرانی Genrich گفت: نظام انتخاباتی نمی تواند مقاومت در برابر فشار از برگزاری انتخابات میان یک بیماری همه گیر است که باعث جمع شدن در پردازش آراء و sidelining نظرسنجی کارگران است.

“من تا به حال یک گفتگو با او را چندین هفته پشت من ابراز ناکامی من به او. من نمی خواهم به فایل طرح دعوی در دادگاه اما گفت: قصد من اگر چیزهایی که نمی شد حل و فصل شود” Genrich گفت. “من شده است بسیار چشمگیر با او و کارکنان خود و قانون گذاران در مورد چگونه به شدت احساس ما در مورد چگونه از آن دشوار خواهد بود و چگونه wrongheaded آن خواهد بود به حرکت به جلو با یک انتخابات. اما متاسفانه ما بدست هیچ اقدام است.”

ویسکانسین حزب دموکرات را شکست با فرماندار در روز چهارشنبه و به نام برای تاخیر در روز سه شنبه انتخابات. در مصاحبه با این حال حزب دموکرات صندلی بن Wikler دفاع Evers.

“فرماندار نظارت بر کل coronavirus پاسخ در ویسکانسین” Wikler گفت: “و یک قطعه در حال انجام است که همه چیز او می تواند به انتخابات امن در قانون فعلی در حالی که اصرار مجلس به تغییر قانون است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>