ویسکانسین شهرداران التماس سلامت بالا رسمی به ‘گام به گام’ و تعطیل اولیه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

شهرداران از برخی از پرجمعیت ترین شهرها در ویسکانسین از جمله میلواکی و مدیسون در حال تماس با دولت بالا سلامت رسمی تعطیل در شخص رای گیری در روز سه شنبه اولیه.

“ما به شما التماس برای اجرای تمام اقدامات اضطراری لازم برای کنترل گسترش COVID-19 یک بیماری مسری” می خواند یک کپی از نامه ای خطاب به وزارت خدمات انسانی وزیر-نماینده Andrea نخل. “ما نیاز شما به مرحله و جلوگیری از ایالت ویسکانسین از قرار دادن صدها هزار نفر از شهروندان در معرض خطر نیاز آنها را به رای دادن در انتخابات در حالی که این زشت pandemic گسترش می یابد.”

نامه امضا شده توسط 10 شهرداران که در مجموع نشان دهنده 1.3 میلیون نفر می پرسد پالم به ورزش قدرت به پایین ساختمان که در آن رای گیری رخ می دهد و منع کرد.

خود را به درخواست برای عمل است آخرین تکامل در یک مبارز اجرا تا ویسکانسین اولیه در روز سه شنبه. برای هفته سرنوشت انتخابات شده است درگیر در اقدام قانونی حزبی مبارزه و intraparty درگیری ناشی از تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

رژیم صهیونیستی. تونی Evers, یک دموکرات به نام قوه مقننه به ویژه در جلسه روز شنبه برای عمل در یک لایحه که اجازه می دهد تمام الکترونیکی انتخابات و تمدید مهلت برای بازگشت به برگه های رای. جمهوری خواهان را تا این موضوع گفت: انتخابات باید در رفتن و تماس Evers’ درخواست بیش از حد دیر است.

سیاسی به گزارش روز شنبه که Evers’ دفتر طرح نیست به هر اقدام دیگری برای توقف شنبه اولیه. بود که پس از جمهوریخواهان حاضر به شنیدن این موضوع در جلسه اضطراری. توافق رهبران موکول در ثانیه گفت: آنها بازگشت در روز دوشنبه اما قول بدون عمل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>