با کمی کمک جدید کانادایی ها را مواج اتصال در وینیپگ

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

سمیرا Jahmoun تا به حال هیچ ایده چه چیزی پیچش یا حلقه زنی بود که او و خانوادهاش در کانادا در سال 2016 از سوریه از طریق اردن ،

Jahmoun او خواهر و برادر پا پیچش یا حلقه زنی یخ برای اولین بار در زندگی خود را در اوایل این ماه در وینیپگ را گرانیت باشگاه.

به Winnipeg, تازه وارد, ورزش, آکادمی و CurlManitoba مرتب learn-to-حلقه جلسه برای مردم سوریه را از اتیوپی و ساحل عاج و اریتره.

“من فکر می کنم چیزی در مورد پیچش یا حلقه زنی است که آن را یک ورزش سرگرم کننده را امتحان کنید. به خصوص اگر آنها به کانادا آمده جدید آنها را می دانم آنچه مردم در زمستان” Jahmoun گفت.

“من فکر می کنم پیچش یا حلقه زنی اگر ما آن را امتحان کنید من فکر می کنم ما می دانیم بیشتر در مورد کانادا است.”

12 ساله معرفی این ورزش به طبقه پیچش یا حلقه زنی در دانشگاه وینیپگ را RecPlex در ماه دسامبر به عنوان بخشی از یک سنگ ها و حلقه های برنامه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: دانه بالا رنج می برد دست دادن زود هنگام به پا زدن کردن مانیتوبا Scotties مسابقات قلب

“برای اولین بار این نام به نظر می رسد کمی عجیب و غریب,” او گفت:. “من گفت: من می خواهم به واقعا سعی کنید آن را بر روی یخ.

“من دوست دارم که چگونه شما باید برای به دست آوردن این سنگ در, مانند خانه است. و پس از آن اگر شما را مجبور به دست کشیدن افراد دیگر سنگ پایین.

“این لغزنده شما می گیرند بسیاری از بار. هنگامی که شما در حال انجام جارو مانند brooming کف آن را سرگرم کننده با شخص دیگر تلاش به ببینید که چه کسی می رود سریعترین,” او گفت:.

در حال حاضر که یک پیچش یا حلقه زنی اتصال ساخته شده است CurlManitoba اجرایی مدیر می خواهد به نگه داشتن Jahmoun علاقه مند است.

“جایی که برخی از این کودکان و نوجوانان آمده از آن را در مورد دعوت به یک برنامه” کریگ بیکر گفت. “این فقط ایجاد یک برنامه برای آنها.

“یکی از چیزهایی که ما می خواهیم انجام دهیم این است که برای یک کاربر برنامه است که در دعوت از این بچه ها می آیند و مشارکت با آنها.”

‘ما باز به کسی’

ملی حاکم بدن از پیچش یا حلقه زنی نیز می خواهد برای جذب کانادایی های جدید اما لازم نیست یک برنامه است که به طور خاص اهداف آنها.

امید است که تازه واردان در نهایت عبور از مسیرهای با سنگ و حلقه یا یک learn-to-حلقه برنامه از طریق مدرسه و یک مرکز و یا از طریق یک دعوت نامه از یک محلی پیچش یا حلقه زنی ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما واقعا نمی تمرکز بر شناسایی هر گروه توضیح داد:” دنی Lamoureux مواج کانادا مدیر قهرمانی خدمات و پیچش یا حلقه زنی club توسعه است.

“ما باز به کسی میان پنج سال 95 سال بدون در نظر گرفتن توانایی.

“همکاری ما با سنگ و حلقه من فکر می کنم ما در 1.5 میلیون بچه های جوان ما معرفی به ورزش پیچش یا حلقه زنی در سراسر کشور است.

“مدارس در حال بدیهی است که این دیگ ذوب از ما تابعیت و که در آن ما در حال رفتن به باید ما بزرگترین ضربه و تغییر جمعیتی در محلی پیچش یا حلقه زنی باشگاه است.”

جدید ‘هاب’ مرکز منابع موجود برای تازه واردان وینیپگ

جدید ‘هاب’ مرکز منابع موجود برای تازه واردان وینیپگ

Lamoureux را تشویق می کند پیچش یا حلقه زنی باشگاه برای رسیدن به جامعه قومی و مراکز گسترش دعوت نامه برای یک بعد از ظهر از یادگیری به حلقه.

اما هر دو او و بیکر اذعان بسیاری از باشگاه های در حال اجرا توسط داوطلب و نیروی انسانی به ترتیب است.

تازه وارد, ورزش, آکادمی بود حلقه مفقوده در Jahmoun است.

کارولین Trono که تاسیس آکادمی و اجرا می شود از آن به عنوان یک داوطلب مرتب با اتوبوس به حمل و نقل 35 نفر به گرانیت باشگاه در ژانویه. 4.

“یکی از موانع حمل و نقل است” توضیح Trono, که با این نسخهها کار برای ورزش در زندگی و جامعه به عنوان یک مدیر ورزشی با کیفیت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“بزرگ است چرا که اکثر خانواده ها ندارد و اتومبیل. پدر و مادر اغلب در آموزشگاه و نمی توانید رانندگی کودکان و نوجوانان است.

“بلیط اتوبوس واقعا کار زمانی که شما یک خانواده هشت و آنها طیف وسیعی از چهار تا 16 — -20 [C], آنها در حال رفتن به راه رفتن.

“ما یک اتوبوس. ما مطمئن شوید که آنها در آنجا در امن و قابل پیش بینی راه است.”

کمک به خانواده حل و فصل

او گفت که زمانی که برخی از جوانان گفته شد آنها را به حلقه در یخ آنها پرسید که آیا آنها نیاز به آوردن اسکیت و کلاه.

“آنچه که بچه ها همیشه به من گفت که” ما می خواهیم به بازی با کانادا بچه ها, اما آن را سخت برای شکستن به آن” Trono گفت. “شما فکر می کنم آن را نمی خواهد, اما آن را سخت.

“احساس راحتی به احساس خوش آمدید, آن را سخت تر از مردم فکر می کنم چرا که آنها نه در این وضعیت شده است.”

CurlManitoba مرتب برای درجه یک آموزش از کریستین MacCuish که نقش رهبری تریسی فلوری و اعضای بث پترسون تیم در حال حاضر رقابت در استان مانیتوبا قهرمانی.

ادامه مطلب: دو طلا برای منیتوبا بیگودی در کانادا junior پیچش یا حلقه زنی قهرمانی

“در اینجا به همین دلیل من می خواستم برای انجام پیچش یا حلقه زنی: این یک ورزش است که تمام خانواده می توانید بازی” Trono گفت. “ما تا به حال برخی از والدین وجود دارد که آن را سعی کردم.

“رویای من خواهد بود آیا آن را نمی بزرگ اگر جریان اصلی در کانادا متولد شده خانواده ها می تواند با بازی تازه وارد خانواده ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ورزش یک راه عالی برای کمک به خانواده حل و فصل.”

همانطور که برای Jahmoun کمی اجتماعی تشویق او نیاز به نگه داشتن پیچش یا حلقه زنی.

“اگر شما مردم در اطراف و مردم گفت:” بیایید بروید. آن را برای رفتن به سرگرم کننده شما را به لذت بردن از این ورزش بیشتر” او گفت:.

مانیتوبا curler و شرکت تجهیز تیم در سال 2019 نوعی درخت خلنگ یا خاربن و فراتر از آن

مانیتوبا curler و شرکت تجهیز تیم در سال 2019 نوعی درخت خلنگ یا خاربن و فراتر از آن

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>