با رویای طلایی معوق, Damian وارنر می یابد لنت نقره ای در المپیک تاخیر

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

توکیو 2020 قرار بود اوج پیشرفت طبیعی به دامیان وارنر حرفه ای.

کانادا decathlete در حال حاضر 30 سال ساخته شده خود را در اولین المپیک در لندن 2012 بازی های که او خود را در مسیر به یک پنجم به پایان برسد. چهار سال بعد وارنر نقل مکان کرد تا یک زن و شوهر نقاط درآمد برنز در ریو دو ژانیرو.

توکیو شد و شکل دادن به وارنر زمان برای شکستن از طریق به طلا. که هدف این است که در حال حاضر در انتظار برای یک سال پس از سال 2020 بازی شد و به تعویق افتاد تا جولای سال آینده به دلیل بهداشت عمومی نگرانی های مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما لندن, Ont., مادری است که تلاش برای پیدا کردن یک پوشش نقره ای.

“ما می توانیم این یک چیز مثبت — آن را ندارد به توان منفی است. اهداف و رویاهای ما هستند آنها فقط به تعویق افتاد کمی” وارنر گفت: در Instagram live با CBC Sports’ آناستازیا Bucsis در روز چهارشنبه.

آینده خود را برنز مدال عملکرد در سال 2019 جهانی دو و میدانی قهرمانی آسیا در قطر وارنر بود و احساس خوبی به عنوان سال 2020 است. او می خواهم رگ به رگ هر یک از مچ پا خود را در 12 ماه آینده جهان اما بهبود در بهترین شکل زندگی خود را به عنوان او شروع به آماده سازی خود برای توکیو است.

“من فکر می کنم من فقط یک کمی سالم با یک سال بیشتر من تصور” وارنر گفت. “از سال گذشته به امسال من بحث و گلوله قرار داده و بهبود… بنابراین اگر من یک سال دیگر را برای ادامه به با سنگ تیز کردن و همچنان به بهبود این مهارت من فکر می کنم آنها می تواند حتی بهتر در سال آینده.”

سازمان دیده بان | Warner در مورد تنظیمات با بازی های المپیک به تعویق افتاد:

المپیک برنز مدال در دو و میدانی Damian وارنر نمی ساکن در ناامیدی اما به جای انتخاب به تمرکز بر گرفتن حتی بهتر برای 2021 بازی های المپیک است. 1:10

وارنر قادر به تمرین پرتاب حوادث پس از امکانات آغاز شد و به دلیل بسته شدن از همه گیر اما حتی این امکان پذیر نیست در حال حاضر به دلیل محدودیت های اجتماعی. جای تعجب نیست, سخت ترین دو و میدانی وقایع به عمل در حالی که در قرنطینه هستند پرش ارتفاع پرش طول و پرش با نیزه.

که لزوما به معنای مهارت خود را در هر رویداد را ارد ،

“می گویند نیست من هستم اما من در اطراف بلوک یک بار زن و شوهر بنابراین در حال حاضر من درک می کنم که با در نظر گرفتن زمان لزوما غارت شما از مهارت های است که شما را” وارنر گفت.

یک مسئله وارنر در حال حاضر مواجه است بودجه. او مربی گر Leyshon دو برابر به عنوان یک معلم دبیرستان. Leyshon در زمان مرخصی خود را در صدر به توکیو به تمرکز بر آموزش است اما از نظر مالی مناسب برای او را به انجام این کار دوباره.

نیز وجود دارد تعدادی از خیرین که کمک به وارنر و Leyshon را به علت اجازه می دهد تا این جفت ارز به تمرکز بر روی کاری که در دست.

“یکی از چیزهایی که من آموخته ام در دو تلاش در کسب سهمیه المپیک و این که سوم من این است که شما نمی توانید آن را به تنهایی” وارنر گفت. “با گر گرفتن مرخصی ما تا به حال مقدار زیادی کمک های مالی… در حال حاضر ما نمی توانیم به این افراد است.”

سازمان دیده بان | Warner تلاش می کند دست خود را در ASMR:

سازمان دیده بان کانادا decathlete Damian وارنر سعی کنید این احساس به اینترنت ASMR (مستقل حسی نصف النهار پاسخ). 2:40

هنوز وارنر حفظ مزیت داشتن در حال حاضر واجد شرایط برای توکیو است. دانش که باعث می شود همه چیز آسان تر هر چند عدم قطعیت در اطراف مسیر برنامه حتی از طریق 2022 باقی مانده است زای.

در قرنطینه وارنر گرفته تا بازی های ویدئویی — به طور خاص Call of Duty Fortnite و Apex Legends — همراه با دیگر اعضای تیم ملی پیرس LePage شناخته شده پرنیان و دیگران.

به دنبال بازگشت در سال 2016 برنز وارنر گفت که او نمی تواند اختصاص یکی از احساسات به این دستاورد است.

“به محض این که من به پایان رسید و رقابت آن ناامیدی چرا که درست زمانی که من رفتم که رقابت واقعا من به حال انتظارات بالا… رفتن به توکیو 2020 من که در جیب پشت من که در آن من قصد دارم به بازی در تلاش برای به دست آوردن یک مدال و یا تلاش برای روی سکو رفتن من وجود دارد را به نفع خود.”

“که مدال در حال حاضر یک فرصت است زیرا آن اجازه می دهد تا به من برای رفتن وجود دارد و رقابت به عنوان من باید.”

که فرصت هنوز باقی مانده است — آن را فقط یک سال در پشت برنامه.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>