دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی فعالیت سیاسی خود را توربو شارژر این توطئه birther جنبش است. در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن است در تلاش برای نگه داشتن خود را در انتخابات ریاست جمهوری شناور با دیگر نظریه خود را در مورد سلف: Obamagate.

بیش از سه روز گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی است و برافراشته در مورد اثبات نشده ادعا می کند که رئیس جمهور باراک اوباما در روز نهایی خود را در دفتر هماهنگ توطئه برای آسیب های دریافتی رئیس جمهور. “او گرفتار OBAMAGATE!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی روز یکشنبه یکی از 126 توییتهایی و پاسخ — بخش دوم-بالاترین تک بعد کل از ریاست جمهوری خود — که نگهداری از بازگشت به اوباما.

اصطلاح تبدیل به یک کلاه rallying cry برای مغلوب ساختن پیشی جستن. “OBAMAGATE باعث می شود واترگیت نگاه کوچک زمان!” او توییتی در روز دوشنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس دوخته یک “OBAMAGATE!” tweet به بالای پروفایل خود را برای ترویج یک بخش از رادیو فردا میزبان Tucker Carlson.

این نظریه به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان توصیف کرده اند آن است که اوباما درگیر شد و در تلاش برای به دام انداختن مایکل فلین تهمت سابق مشاور امنیت ملی که التماس گناه در سال 2017 به دروغ گفتن به اف بی آی است. وزارت دادگستری هفته گذشته نقل مکان کرد به اخراج فلین مورد دادن نظریه تقویت آیا به عنوان به تازگی منتشر شده و اسناد و جزئیات مراحل اولیه فلین شد. اما جزئیات تیره است.

“شما می دانید چه جرم است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: زمانی که فشار در کاخ سفید جلسه در مورد چه دقیق جرم شده است. “جرم و جنایت بسیار واضح و آشکار برای همه, همه شما باید انجام دهید این است عنوان خوانده شده روزنامه ها به جز مال شما.”

این blunderbuss trumpeting از یک ضد اوباما روایت یک تاکتیک تهمت گرفته در طول فعالیت سیاسی خود را. در طول سال تهمت حملات اوباما باید از نوسان بی اساس — رئیس جمهور است نه یک شهروند آمریکایی اوباما را شنود گذاشته و من گوشی به مبالغه و دروغ در مورد سلف خود را ضبط — اوباما: حمل هواپیما بارهای از پول نقد به ایران, اوباما به سمت چپ استراتژیک ملی ذخایر خالی. در هر صورت real estate توسعه دهنده روشن, رئیس جمهور استفاده کرده است این داستان برای منحرف کردن اذهان از ناخواسته داستان در حالی که بالا بردن خود و هیجان انگیز خود را پایه. مشکوک و پر از جزئیات هستند و به ندرت مهم است.

این “OBAMAGATE!” تلاش به نظر می رسد هیچ تفاوتی ندارد. آن همواره مورد توجه و دور از افزایش coronavirus تلفات و موجی از موارد در کاخ سفید — ناخوشایند مقابل به اصرار رییس جمهور که آن را بی خطر است برای بازگشت به کار. آن را فراهم کرده است باهم به مغلوب ساختن پیشی جستن-تقویت صاحب نظران. و آن را به تصویر می کشد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان پیروزی بر دشمنان که خود را گره خورده به احتمال زیاد 2020 حریف جو بایدن.

“رئیس جمهور تهمت همیشه بهترین زمانی که او یک فویل برای رفتن سر به سر با” گفت: Jason Miller سابق ارتباطات صندلی از مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 کمپین و شرکت میزبان پادکست “اتاق جنگ.” “اما چیز دیگری که مهم است در اینجا — این یک یادآوری است که جو بایدن بخشی از استقرار بخشی از مشکل بخشی از واشنگتن زیرساخت ها است.”

مت Gertz که چندین سال را صرف ردیابی فاکس نیوز در پوشش به عنوان یک عضو ارشد در حزب لیبرال دیده بان رسانه ها مسائل را می بیند آن را به عنوان تلاش برای اعتیاد به مواد مخدره مداوم وزارت دادگستری رسیدگی به ریشه های روسیه پروب به رهبری جان دورهام بالا دادستان فدرال در کانکتیکات.

“این است که من فکر می کنم, آغاز داستان,” او گفت:. “من فکر می کنم که این در حال آمدن است به فاکس نیوز و تهمت و جمهوری خواهان در حال تلاش برای ایجاد فضا برای دادستان کل ویلیام بر اعلام برخی از مرتب کردن بر اساس از جارو نتیجه این تحقیقات که او و جان دورهام عهده گرفت” Gertz گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای سلب مشروعیت اوباما توسط حیله گر تئوری های توطئه بازگشت سال است. در سال 2011 تهمت احیا نادرست ادعا می کند که اوباما متولد کنیا به عنوان او رفت و در یک روابط عمومی حمله رعد اسا شناور امکان ریاست جمهوری اجرا شود. زمانی که او رئيس جمهور برای اجرا به چندین سال بعد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به اشاره در دیگر اوباما توطئه مبهم ادعا, مثلا, که اوباما تا به حال “چیزی برای پنهان کردن” را با استفاده از عبارت “رادیکال اسلامی تروریسم است.”

الگوی ادامه داد: به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری به اوج خود زمانی که رئیس جمهور به دروغ متهم به اوباما سفارش استراق سمع از برج ترامپ.

و در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت ضمیمه اوباما با یک “دروازه” پسوند.

جدید خط حمله revved تا پس از DOJ نقل مکان کرد به رها کردن آن اتهامات عنوان شده علیه فلین که تا به حال شده است در تلاش برای لغو خود را از گناه بیش از دروغ گفتن به مقامات در مورد تبدیل با بالا دیپلمات روس در مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان گفته اند باراک اوباما در بخشی از اف بی آی طرح برای فریب فلین به دروغ به عنوان بخشی از تلاش برای خراب کردن رئیس جمهور بعدی. آنها را به یک دفتر بیضی جلسه در Jan. 5, 2017, که در آن اوباما و بایدن سابق FBI مدیر James Comey و دیگران مورد بحث فلین و گسترده تر از حمله به انتخابات روسیه دخالت.

تئوری رو تزریق زندگی جدید با انتشار اخیر از FBI یادداشت از فلین مورد و مصاحبه قانونگذاران مجلس انجام شده با چندین اوباما ارقام در مورد وضعیت. در حالی که اسناد و مدارک موجود no smoking تفنگ مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان را کشف و ضبط چندین جزئیات از جمله این که اف بی آی در مورد بستن فلین مورد قبل از شواهد جدید درخواست مقامات به آن را باز نگه دارید.

“این واقعا یک توطئه برای انجام کاری است که ما دیده نمی شود در تاریخ آمریکا بود و این که به واقع انجام یک کودتای” Rep. اندی Biggs (R-Ariz.) گفت: در فاکس اخبار کسب و کار.

اندی مک کارتی سابق دستیار U. s. دادستان منطقه جنوبی نیویورک و یک کمک کننده به محافظه کار ملی نقد و بررسی آنلاین گفت که در حالی که وجود دارد مهم سوالات حقوقی برای حل کردن در این مورد تهمت نظرات — به ویژه هنگامی که او اغلب می شود پایه و اساس حقیقی اشتباه — به ناچار به تبدیل این موضوع به یک بازی سیاسی است.

“این واقعیت باقی می ماند که وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات وجود دارد و بسیاری از دلایل به این باور است که هوش و اجرای قانون در دستگاه های اجرایی دولت جدید افغانستان آموزش دیده بود در مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی در سال 2016” او اشاره کرد و اضافه کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن به tweeting “تشدید آن نیز ساخته شده آن را اغلب مزخرف بحث از آنجا که ما [شروع] صحبت کردن در مورد چیزهای که او اشتباه است.”

برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین هر چند صعودی است که آنها می توانند در حال حاضر مقابله با بایدن استراتژی از affiliating خود را با یک نه محبوب سابق رئیس جمهور با توجه به میلر.

“واقعیت این است که جو بایدن در حال رفتن به دریافت تمام زگیل از اوباما-بایدن ریاست جمهوری, اما او احتمالا بسیار کمی از حرکت صعودی و او را برای رفتن به مجبور به خود بسیاری از اشتباهات است که آنها ساخته شده,” او گفت:.

مت Lewis, یک محافظه کار مقاله نویس در روزانه وحش اغلب انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن به نام این استراتژی “دیوانه” استدلال آن را بیشتر به احتمال زیاد به افزایش میزان مشارکت رای دهندگان برای بایدن.

“مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر قرار دادن اوباما در انتخابات پس به صحبت می کنند” لوئیس گفت. “حتی اگر این داستان بیش از ضربات بعدی بحث, تیم, بایدن می تواند در حال حاضر موجه اجرای تبلیغات گفت:” رای من یا تهمت را تعقیب رئیس جمهور اوباما.'”

و آخرین تثبیت در تعقیب اوباما اتفاق می افتد به پشت سر هم به ویژه حق مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان چهره دو وجودی تهدید به ریاست جمهوری خود: coronavirus همه گیر و به سرعت در حال cratering اقتصاد است که منجر شده است.

“من فکر می کنم برگ برنده کاملا تحت عنوان پس از [روسیه پروب] مورد استفاده قرار گرفت به سعی کنید برای از بین بردن ظرفیت خود را به حکومت و تلاش برای ایجاد برای مردم که همه چیز بی پروا و غیر مسئولانه” مک کارتی گفت. “در همان زمان من فکر می کنم او اجرا می شود خطر به دنبال مانند او بیشتر علاقه مند است که از بحران از لحظه ای. و درست مثل هر کس دیگری او را برای رفتن به پیدا کردن سمت راست خط به راه رفتن در آن و او ممکن نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر