با درب بازکن, سریع نزدیک شدن Montoyo می گوید جیز گرسنه و آماده برای بازی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

پس از چند روز سکوت از Toronto Blue Jays که تابستان خود را در اردوگاه های آموزشی رو در جریان مدیر چارلی Montoyo برگ ریزان برخی از نور روز شنبه در این تیم جلسات تمرین و آماده سازی برای 60-بازی فصل به طور منظم است که به سرعت نزدیک.

Montoyo گفت: بازیکنان وارد وضعیت جسمی عالی اما بزرگترین چالش خواهد بود آنها را در “بیس بال شکل” پیش از جولای 24, درب بازکن, در خلیج تمپا. یک intrasquad بازی است که برنامه ریزی شده برای سه شنبه شب در Rogers Centre.

“ما یک تیم جوان و آنها گرسنه به بازی و آنها آماده برای رفتن” Montoyo گفت. “همه به نظر می رسد واقعا خوب است و من افتخار می کنم به شما بگویم که. من واقعا خوشحال هستم که در مورد.”

Hitters شروع به گرفتن زندگی پنبه حلاجی تمرین روز شنبه به عنوان آنها سعی می کنند برای ساخت تا در خفاش ها در بازه زمانی کوتاه. Montoyo گفت: وجود افزایش تاکید بر کار فردی به عنوان تیم تعیین می کند که 30 قطع برای باز کردن بعد.

سازمان دیده بان | جیز بازگشت به خانه برای اردوگاه های آموزشی:

CBC Sports’ Devin Heroux شکسته شدن Toronto Blue Jays بازگشت به کانادا و چگونه این تیم و لیگ قصد دارد در اقدام پیش از متخلفان در روز افتتاحیه. 1:35

Montoyo تایید کرد که حدود 46 بازیکنان در دست راجرز در مرکز و حدود 12 نفر دیگر در حال کار کردن در فلوریدا. تیم بهار مرکز آموزش در Dunedin, Fla.

اکثر بازیکنان وارد تورنتو از طریق پرواز چارتر یکشنبه شب. این تیم گفت: یک دوم منشور است که انتظار برای پرواز به انتاریو سرمایه در اواخر این هفته اما Montoyo نیست که جزئیات زمان بندی.

آبی جیز هنوز برای اظهار نظر در مورد گزارش های متعدد بازیکنان و تیم کارکنان به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19.

با توجه به چند گزارش آخرین مورد درگیر یک بازیکن در فلوریدا. نتیجه مثبت مجبور 12 بازیکن برای ماندن در Dunedin با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

بازیکنان نیاز به پاک شود با دو منفی COVID-19 آزمون برای پیوستن به اردوگاه های آموزشی.

Montoyo صدا هیجان زده در نیم ساعت کنفرانس تماس با رسانه های عضو است که باید اجازه داده نشده است به راجرز مرکز در این هفته. ورزشگاه مطلب برنامه ریزی برای شروع روز پنج شنبه بعد از ظهر اما دسترسی برای خبرنگاران خواهد بود محدود به یک منطقه مطبوعات در ورزشگاه 200 سطح است.

وجود دارد مقدار زیادی از بیس بال گفتگوی بورسی طی پرسش و پاسخ جلسه و چند COVID-19 سوالات مربوط به مخلوط. Montoyo گفت: او گذاشته یک پیام به تیم خود در آغاز از اردوگاه.

“وجود دارد را به دو نوع تیم ها,” او گفت:. “وجود دارد رفتن به تیمی که قراره با هم کار کنند و به دنبال دستورالعمل های سالم ماندن و رفتن برای کمک به شما برنده بازی. و پس از آن وجود دارد را برای رفتن به تیم های که در حال رفتن به دنبال دستورالعمل مورد شکایت همه چیز از دست دادن تمرکز و سال خوبی داشته باشید.

“بنابراین آنها می دانند که ما بچه ها متمرکز شده است. آنها آماده به بازی و آنها به دنبال دستورالعمل. آنها واقعا خوشحال در تورنتو و ما آماده برای رفتن.”

چه مدت آنها باقی می ماند در شهرستان نامشخص باقی مانده است.

‘آن را بزرگ برای ما در اینجا’

جیز آبی’ اولین بازی خانگی این است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 29 در برابر اتباع واشنگتن اما تصمیم گیری در مورد اینکه آیا راجرز مرکز می توان به صورت فصل به طور منظم نشده است.

این تیم ابراز تمایل خود به بازی در تورنتو اما لازم بود برای اردوگاه های آموزشی و تایید و مورد نیاز خواهد بود و از دولت و مقامات بهداشتی. کلمه ای است که انتظار می رود به زودی اما هیچ شرکت جدول زمانی در محل.

به عنوان لیگ اصلی بیس بال تنها کانادا تیم آبی جیز صورت اضافی مانع از آنجا که از مرز و قرنطینه قوانین در طول بیماری همه گیر. در اردوگاه های آموزشی, بازیکنان و کارکنان تیم هستند جدا از عموم مردم در یک محیط بسته در ورزشگاه و هتل متصل به محل.

اگر راجرز مرکز حکومت برای بازی های این تیم گفت: این امر به احتمال زیاد تغییر تمرکز به TD Ballpark را در Dunedin. که تبدیل شده است به طور فزاینده ای نامطلوب گزینه داده های اخیر سنبله در COVID-19 مورد در فلوریدا.

“به شما بگویم حقیقت رفتن به فلوریدا زمانی که شما نگاه کنید به فلوریدا موارد ساخته شده است که من عصبی البته به عنوان یک انسان” Montoyo گفت. “اما من می دانستم که ما تا به حال فرصتی برای آمدن به تورنتو. آن را بزرگ برای ما بود ،

همچنین روز شنبه آبی جیز و جیز مراقبت از بنیاد دلار اعلام 7.5 میلیون تعهد در سال 2020 برای حمایت از خانواده های کانادایی در جوامع محروم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>