اجتماعی فاصله ایمنی هشدار Birx طبع مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشایی پیام

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کاخ سفید coronavirus هماهنگ کننده دبورا Birx گفت: آمریکایی ها آنها می توانند شروع به جسارت بیشتر در آخر هفته روز یادبود, اما, تاکید, بهداشت عمومی اقدامات احتیاطی و اجتماعی فاصله اقدامات — یک پیام است که به نظر می رسید در تقابل با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را شادمان تن در عادی سازی اقتصاد و بلافاصله بازگشایی تمام خانه ها ،

“هستند بسیاری از افراد سالم است که نگاه سالم با Covid,” Birx روز جمعه گفت اضافه کرد: “شما می توانید به سواحل اگر شما اقامت شش فوت از هم جدا. اما به یاد داشته باشید که فضای خود را و است که فضای شما نیاز به حفاظت از به اطمینان حاصل شود شما در حال اجتماعی فاصله برای دیگران.”

Birx بارها و بارها از مردم خواست تا تنها با استفاده از خود را مشخص تنیس, توپ, اجتناب از لمس کردن گلف پرچم و تحت هیچ شرایطی به اشتراک گذاری ظروف در یک وعده غذایی. او روشن ساخته است که ایالات متحده نیست از جنگل و در عین حال با اشاره به افزایش موارد در شهرهایی مانند لس آنجلس و واشنگتن شده اند که تحت مستند برای ماه می باشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام غیر منتظره کنفرانس مطبوعاتی اعلام او سفارش کلیساها و مساجد و کنیسه باز این آخر هفته — و به سرعت به سمت چپ و بدون در نظر گرفتن سوالات. Birx که ظاهر نشده در کاخ سفید نشست خبری در هفته های باقی مانده به تحویل بهداشت عمومی درخواست — از جمله احتیاط در مورد حضور در مراسم مذهبی در جوامع که هنوز هم شیوع است.

“اگر وجود دارد افزایش تعداد Covid موارد شاید آنها یک هفته دیگر صبر کنید,” Birx گفت: از مذهبی حضور و غیاب. “اگر تعداد بالا وجود دارد یک راه برای فاصله اجتماعی به عنوان شما در اینجا, در مکان های اجتماعی است.”

تاکید بر نیاز به حفظ احتیاطی Birx در طول مختصری ارائه نمایش به صورت اسلاید مورد بحث قرار داده و نشان میدهد که چگونه شیوع آغاز شده و در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان, گروه مسکن و گردهمایی های اجتماعی.

“هنگامی که شما بیرون رفتن برای این آخر هفته روز یادبود و شما می خواهید به انجام برخی از انواع گردهمایی های اجتماعی, آن مهم است برای حفظ این شش پا را از راه دور و به ماسک خود را با شما در مورد شش پا تفاوت نمی تواند حفظ شود,” او گفت:.

کاخ سفید نیروی کار روزانه جلسات متوقف شد هفته پیش در اطراف این زمان دولت stay-at-home دستورالعمل های منقضی شده در اواخر ماه آوریل است. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن است و بیشتر به نظر می رسد با مشاوران اقتصادی نه کارشناسان بهداشت عمومی و پیام بوده است در مورد بازگشایی این کشور است.

پس از Birx چپ این جلسه تریبون کاخ سفید وزیر مطبوعات Kaleigh McEnany در زمان او مکان کردم و در یک testy ارز با خبرنگاران بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را برای خانه عبادت برای بازگشایی شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>