در آنچه که او خواستار “نی نهایی” لحظه هیلی Wickenheiser تا به حال به او روشن وجدان و چیزی می گویند.

مواجه با دو بسیار متفاوت حالات بازی دقیقا در همان زمان Wickenheiser در دو جهان — ورزش و پزشکی — برخورد.

این موقعیت منحصر به فرد بودن شش-زمان المپیک و عضو کمیته بین المللی المپیک ورزشکاران کمیسیون و دکتر در آموزش است که اجازه Wickenheiser به او صحبت می کنند حقیقت با اعتقاد راسخ و شروع یک جنبش جهانی یک او می تواند هرگز تصور است.

از آغاز ژانویه Wickenheiser مشتاق اورژانس پزشک در سال آخر دانشکده پزشکی در دانشگاه کلگری شده است در داخل تورنتو منطقه اتاق اورژانس دیدن دست اول تشدید و شدت COVID-19.

آن را در یکی از این بیمارستان ها حدود دو هفته پیش هنگامی که او تا به حال لحظه ای که او را نقل مکان کرد تا عمیقا.

“درگیر بودن در یک وضعیت که در آن یک جوان خلبان هواپیمایی بود که به شدت هيپوکسيک و تا به حال به انتوبه” Wickenheiser گفت: CBC Sports توصیف فرایند از یک لوله تنفس درج بیمار در گلو.

“من فقط تماشا اضطراب بسیاری از نظارت پزشکان سعی کنید به دست و پنجه نرم کردن با چگونه خود را امن نگه دارید در حالی که داشتن برای مقابله با این بیماران در آینده. من نه درمان این بیماران است اما من به تماشای آنچه اتفاق می افتد. من احساس می کنم مثل من از تماشای این بیماری همه گیر از خط مقدم کمی.”

او می تواند احساس استرس و ترس رو به افزایش در بیمارستان آموزش های او در “یک شناور آزاد اضطراب” در کلمات از یک دوست Wickenheiser شده است که یک دکتر اورژانس برای 20 سال است.

سازمان دیده بان | Hayley Wickenheiser توضیح می دهد که چرا او تا به حال به صحبت کردن:

هاکی کانادا بزرگ و در حال حاضر دانشجوی پزشکی هیلی Wickenheiser می خواهد کانادایی ها به هم بچسبند و افتخار این کار در حال انجام است به مبارزه COVID-19. 1:30

صبح روز بعد پس از آن بسیار واقعی و نگران کننده تجربه بودن در اتاق اورژانس با خلبان Wickenheiser خواندن کمیته بین المللی المپیک عناوین اصرار به بازی در توکیو خواهد بود پیش رفتن به عنوان برنامه ریزی شده در ماه جولای.

او نمی توانست باور کند آنچه او در خواندن.

“پس از آن بود فوق العاده تن-ناشنوا است. آن را در مورد بهداشت و ایمنی ورزشکاران است. آن را در مورد هر چیز دیگری” Wickenheiser گفت.

“جنگ که من تا به حال نشده بود در مورد صحبت کردن. آن بود که چگونه به آن را انجام دهد در لنز که من نشسته که یک پا در طب و یک پا در ورزش و چه در من دیده بود در چند ماه گذشته و آنچه که من شنیده ام از دوستان من است.”

Wickenheiser رسیده به کانادا المپیک رئیس کمیته Tricia اسمیت به عنوان به خوبی به عنوان قهرمان المپیک علامت توکسبری و Beckie اسکات هم که تجربه های گسترده ای با کمیته بین المللی المپیک.

“من به نام Beckie. در سطح بین المللی المپیک من همیشه از خودم می پرسم چه خواهد Beckie آیا وقتی که می آید زمان برای جنگ ؟ من به او گفتم که” Wickenheiser گفت. “من نمی تواند زندگی می کردند و با خودم گفتم اگر من اجازه این کار توسط یکی دیگر از روز. این اشتباه بود. ما در مورد آن صحبت کردیم و بعد از من خاموش به گوشی من می دانستم که دقیقا آنچه که من تا به حال به انجام.”

در آنچه که تبدیل به یک شرکت معروف و جنبش-شروع جیر Wickenheiser ارسال یک پیام بر روی حساب توییتر خود را.

“من فکر می کنم کمیته بین المللی المپیک اصرار این حرکت پیش رو با چنین اعتقاد غیر حساس و غیر مسئولانه با توجه به وضعیت بشریت است. ما نمی دانیم که چه چیزی اتفاق می افتد در 24 ساعت آینده, اجازه دهید به تنهایی سه ماه آینده,” او گفت:.

در ساعت و روز های پس, پیام, سفر در سراسر جهان است. Wickenheiser به سرعت شنیده از مقامات کمیته بین المللی المپیک.

“آنها خوشحال بودند. آنها احساس من نیاز به تایید از آنها قبل از من صحبت کرد. من مقابله با من نمی دانستم که آزادی بیان تا به حال از طریق کمیته بین المللی المپیک” Wickenheiser گفت.

“من در انتخاب ورزشکاران جهان گفته شود چه می گویند. من فکر می کنم من آن را بسیار منحصر به فرد لنز در این وضعیت و احساس بسیار با اعتماد به نفس من می دانستم که آنچه که من صحبت کردن در مورد.”

Wickenheiser می گوید آن قابل توجه بود به تماشای چگونه کانادا سیستم ورزشی بسیج در پی پیام او در نهایت فرود بر کشیدن تیم کانادا از رقابت در تابستان باید در بازی پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده.

دو روز پس از COC تصمیم کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد که تعویق انداختن بازی های المپیک تا 2021.

“من خیلی افتخار می کنم. من خیلی افتخار کانادا,” او گفت:.

“من می گویند این اولین بار نیست کانادا در زمان منجر شود. در طول روسیه, رسوایی دوپینگ, آن, کانادا که منجر به اتهام وجود دارد. من احساس می کنم مانند بسیاری از بار کانادا در صحنه بین المللی است نمی ترسم بگویم چه باید گفت و چه باید انجام شود.”

در 276 نوبت در طول زندگی حرفه ای خود را Wickenheiser رهبری تیم کانادا به نبرد بر روی یخ — خط مقدم برای 23 سال در کنار هم تیمی های او آویخته در برگ افرا. او ثبت 168 اهداف و 211 کمک در آن زمان درآمد او یک نقطه در هاکی سالن از شهرت این پاییز گذشته.

در حالی که تمام لحظات طلایی را افتخار بزرگ به Shaunavon, Sask., بومی آن را شاید در این لحظه Wickenheiser می یابد خودش افتخار می کنم در مورد آنچه اتفاق می افتند در کشور.

“تا آنجا که من در یک تیم هاکی برای من تمام زندگی من احساس می کنم واقعا همه از کانادا, ما یک تیم در حال حاضر. ما باید به مراقبت از یکدیگر و کشیدن برای هر یک از دیگر,” او گفت:.

“آن شخصی به من. من عاشق کانادا و من احساس می کنم هیچ کشور دیگری در جهان من می خواهم به رفتن را از طریق این. من فقط واقعا افتخار سیاستمداران ما به مواد غذایی کارمندان که در تلاش هستند تا خود را به بهترین. من واقعا بر این باورند که.”

آنها خوشحال بودند. آنها احساس من نیاز به تایید از آنها قبل از من صحبت کرد. من مقابله با ” من نمی دانم که آزادی بیان تا به حال از طریق کمیته بین المللی المپیک.– هیلی Wickenheiser در کمیته بین المللی المپیک در پاسخ به صدای جیر جیر

Wickenheiser در حال انجام همه چیز را او می تواند برای به دست آوردن بهترین اطلاعات را به خانواده دوستان و حتی مردم او به سختی می داند که در فروشگاه مواد غذایی مواجه است.

“من در فروشگاه مواد غذایی روز دیگر و من در رفت و وجود دارد این دختران جوان در صندوق من در همه زمان ها. آنها به من نگاه کرد و آنها تا به حال در آنها گفت: “ما می رویم به امن است؟'” Wickenheiser گفت.

کاپیتان آن را دیدم به یک لحظه آموزش و راست وجود دارد در وسط فروشگاه مواد غذایی به 10 دقیقه آموزش در مورد چگونه به با خیال راحت قرار داده و دستکش و آنها را برای محافظت از خود.

“من شروع به گریه در فروشگاه مواد غذایی. و سپس رفت و برگشت دو روز پیش و آنها ست و آنها با پوشیدن ماسک و دستکش” Wickenheiser گفت. “ما همه کف دست ما بود و تشویق. مدیر فروشگاه وجود دارد بیش از حد. آنها در زمان اقدامات اضافی.”

Wickenheiser می گوید او همچنان بی امان در به اشتراک گذاری اطلاعات مهم و امید با مردم به عنوان بسیاری از او می تواند در طول این جهانی و همه گیر.

از دستور پدر و مادر او که دو هفته پیش در بازگشت از هاوایی به خود منزوی به پسر او که امن و غوطه ور در تحصیلات دانشگاهی خود را در ونکوور به دوستان و واقعا هر کسی که گوش می Wickenheiser دوباره مصرف کردن تماس خود را برای رهبری یک تیم است.

“این فوق العاده احساسی برای من شاید به دلیل آن است که بسیار شخصی است. من صرف صدها ساعت در اتاق اورژانس با این افرادی که در خط مقدم در حال حاضر قرار دادن زندگی خود و خانواده های در معرض خطر به نجات مردم دیگر زندگی” Wickenheiser گفت.

و او را به انجام این همه در حالی که هزینه هر لحظه بیداری در خارج از تماس های تلفنی و پیام های به ادامه تحصیل در رشته پزشکی, آگاه باشید که در هر لحظه او ممکن است شانه ها شنود گذاشته و این بار بدون چوب اما شخصی دنده محافظ برای کت و شلوار و یک خط مقدم نبرد برای کانادا یک بار دیگر.

“من در تلاش برای یادگیری طب زیرا می داند که چه مدت این است که برای رفتن بر روی و هنگامی که کسی مثل من به عنوان یک کارآموز ممکن است به نام بر” Wickenheiser گفت.

‘تعهد به آماده’

“مانند آنچه اتفاق می افتد در ایتالیا که در آن آنها قرار داده 10,000 پزشکان وجود دارد و بدون به پایان رساندن نهایی خود را امتحان است. بنابراین من احساس می کنم آن را یک تعهد به مطالعه هر روز و اقامت در بالا از همه چیز فقط در مورد یک جایی است که من می تواند بیشتر مفید است.”

در ضمن Wickenheiser می گوید او همچنان بسیار سپاسگزار برای همه کار که انجام شده توسط دوستان و همکاران در زمینه های پزشکی که در حال کار در سراسر ساعت برای صرفه جویی در زندگی می کند در حالی که حفاظت از خود را دارند.

“من چنین احترام. من می دانم که چقدر مراقبت از آنها. کسانی که در خط مقدم پاسخ مردم من می دانم. و این زندگی من زندگی می کردند به غیر از ورزش” Wickenheiser گفت.

“اگر همه واقعا heeds مشاوره پزشکی ما مردم و شستن دست های خود را, من می دانم که ما در حال رفتن به دیدن نور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im