با تیمبرولوز برای فروش ستاره سابق Kevin Garnett ظهور به عنوان خریدار بالقوه

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Kevin Garnett می خواهد به بازگشت به مینه سوتا — به عنوان یک تیمبرولوز مالک.

قدیمی NBA سوپراستار روز سه شنبه گفت او بخشی از یک گروه است که امیدوار به خرید حق رای دادن از گلن تیلور که متعلق به آن از سال 1994.

تیلور در بیانیه ای گفت او به تازگی با نزدیک شدن توسط یک شخص ثالث به بحث در مورد آینده از حق رای دادن. او گفت که او همیشه می خواست آنچه که بهترین برای طرفداران تیم و “سرگرم خواهد فرصت “در ساختار مالکیت از تیمبرولوز و سیاهگوش, مینه سوتا را WNBA تیم.

تیلور گفت: ورزشی که علاقه مند به خریداران گفته شده است که حق رای دادن باید اقامت در مینه سوتا که به نظر نمی رسد به یک مشکل برای Garnett.

او در توئیتر خود نوشت که “هیچ دو نفر عاشق این شهرستان بیشتر از خودم و گلن تیلور و من مشتاقانه منتظر به تلاش برای کار با او برای رسیدن به رویای من است.”

ESPN گزارش داد که Vikings صاحبان Zygi و علامت Wilf حال ظهور به عنوان نامزد جدی برای خرید این تیم است. وایکینگ ها کاهش یافته بود.

Garnett خود را صرف 12 فصل در مینه سوتا که در آن او رای دادند NBA MVP در سال 2004 هنگامی که گرگ رسیده نهایی کنفرانس غرب. اما او معامله به بوستون در سال 2007 و کمک سلتیکز برنده مسابقات قهرمانی زیر سال در حالی که گرگ شد یکی از لیگ بدترین franchises تنها با یک حذفی ظاهر پس از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>