WNBA ستاره Delle Donne می گوید لیگ محروم معافیت پزشکی برای بیماری لایم

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

النا Delle Donne درخواست به پزشکی معاف از WNBA فصل محروم بود با توجه به این لیگ حاکم MVP.

واشنگتن عرفا ستاره گفت: در بیانیه ای که روز شنبه مستقل پنل از پزشکان لیگ و اتحادیه بر اساس توافق به تصمیم می گیرید که آیا بازیکنان باید از نظر پزشکی معاف تلقی نمی شود “در معرض خطر و نباید اجازه داده شود به بازی در حباب.”

تا به حال Delle Donne شده پزشکی معاف, او را به دست آورده اند تمام حقوق برای این فصل است. حال اگر او را به بازی دفاع از WNBA قهرمان عرفا نمی خواهد که به او پرداخت.

Delle Donne تا به مبارزه بیماری لایم از سال 2008. این بیماری گنجانده شده است در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری لیست از شرایط اساسی است که می تواند کسی را در افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید از COVID-19.

“من دوست دارم تیم من و ما تا به حال باور نکردنی فصل سال گذشته و من می خواهم به بازی! اما سوال این است که آیا یا نه WNBA حباب امن است برای من” Delle Donne در بیانیه ای گفت:. “من پزشک شخصی که مرا درمان برای بیماری لایم برای سال توصیه من آن است که من در معرض خطر بالا برای ابتلا و عوارض ناشی از COVID-19.”

Delle Donne بیانیه برای اولین بار به دست آمده توسط ESPN.

“من فکر همه چیز بیش از صحبت کردن به من و همسرم و نگاه به جلو به اشتراک گذاری آنچه که من در نهایت برنامه ریزی برای انجام این کار بسیار به زودی” 30 ساله گفت. “دل من رفته به هر کسی که تا به حال به را انتخاب کنید بین سلامت خود و داشتن درآمد و البته به هر کسی که از دست داده است کار خود را خانه خود و هر کسی که آنها را دوست دارم در این بیماری همه گیر.”

لیگ کاهش دهید

لیگ برتر کاهش یافته است به نظر با استناد به نگرانی های حریم خصوصی در مورد بازیکن سلامت مهم است.

Delle Donne جدید هم تیمی Tina Charles نیز در انتظار یک تصمیم از پزشکی پانل. اگر هر دو بازیکن را از دست ندهید فصل عارفان خواهد بود به 10 بازیکن در فهرست.

“همانطور که با همه ما بازیکنان ما و حمایت النا در طول این فرایند است. سلامت و رفاه از بازیکنان ما است که از بیشترین اهمیت” عرفا مربی و مدیر کل مایک Thibault گفت.

چارلز و Delle Donne نیست سفر با این تیم به برادنتون فلوریدا., در هفته گذشته. به WNBA است که با استفاده از IMG آکادمی به عنوان یک سایت برای آن فصل که آغاز خواهد شد در جولای 25.

وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان که در حال انتظار به موارد شنیده می شود توسط سه فرد پنل. ققنوس به جلو جسیکا Breland که از دست رفته از یک سال در حالی که در کارولینای شمالی می شود برای درمان هوچکین لنفوم تلقی می شد در معرض خطر و پزشکی معاف جیوه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>