WNBA به اصلاح فهرست اسامی به 12 مارس 26 برای بازیکنان به پرداخت ژوئن 1: گزارش

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

WNBA تیم باید خود را برای دریافت فهرست اسامی پایین به 12 مارس 26 تا بازیکنان پرداخت می کنید می توانید شروع ژوئن 1, یک فرد آشنا با این وضعیت آسوشیتدپرس گفت.

فرد به صحبت کرد AP به شرط ناشناس ماندن سه شنبه شب به دلیل فهرستی مهلت نشده بود رسما اعلام کرد.

لیگ و اتحادیه بازیکنان هنوز در حال کار کردن بسیاری از جزئیات که چگونه اغلب بازیکنان پرداخت می شود و چقدر. این مذاکرات تا حد زیادی بستگی به طول و تاریخ شروع این فصل است.

بازیکنان که بخشیده طی هفته آینده نمی پرداخت اما آنها را دریافت مزایای از طریق ژوئن 30, فرد گفت: AP. به WNBA ارائه شده rookies فواید شروع ممکن است 1. بازیکنان کهنه دریافت مزایای طول سال.

تیم ها معمولا به برش خود را فهرست اسامی را به 12 قبل از فصل به طور منظم آغاز می شود که می شده اند این آخر هفته گذشته. لیگ به تعویق افتاد شروع فصل در اوایل ماه آوریل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

برش پایین فهرست اسامی نیست نشانه آن است که لیگ در حال رفتن به شروع در هر زمان به زودی. روز جمعه WNBA کمیسر کتی Engelbert گفت: AP لیگ است که با تمرکز بر حدود یک و نیم دوجین سناریو برای بازی در این تابستان. کمیسر گفت مهم است که بازیکنان را پرداخت کردم در ژوئن 1, تاریخ آنها برنامه ریزی شده شروع به گرفتن پرداخت برای فصل قبل از همه گیر رسید.

اکثر تیم ها در حال حاضر خود را قطع فهرست اسامی 15 بازیکن با یک چند در حال حاضر در 12. آن را به سختی برای برخی از تیم ها به پایین به 12 بدون دیدن بازیکنان در اردوگاه های آموزشی.

نیویورک آزادی تا به حال 15 بازیکن در فهرست خود را از سه شنبه شب. از آن شش rookies.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>