WNBA نمی اصرار رویای مالک Loeffler فروش سهام در, تیم کمیسر می گوید

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

به WNBA کمیسیون می گوید لیگ هیچ برنامه ای برای اصرار دارند که آتلانتا رویای مالک کلی Loeffler فروش سهام در این تیم است.

“ما قصد داریم به زور او را به فروش مالکیت” کمیسر کتی Engelbert گفت: در یک مصاحبه در سی ان ان در روز پنج شنبه. “او نه یک فرماندار فعلی او نیست در روز-به-روز [عملیات] و ما می دانیم وجود دارد که اشخاص علاقه مند که مایل به خرید این تیم است. ما یک حکام — او نه به عنوان یک فرماندار پس از او یک سناتور پس از اکتبر 2019.”

Loeffler یک جمهوری خواه سناتور ایالات متحده در حال اجرا برای انتخابات مجدد در گرجستان, اعتراض به لیگ ابتکارات به افتخار Black Lives Matter جنبش درخواست از لیگ کمیسر به برنامه های قراضه برای بازیکنان برای فصل warmup کشباف با “Black Lives Matter” و “می گویند نام او” و به جای قرار دادن یک پرچم آمریکا بر روی تمام لباس و پوشاک.

“ما بررسی همه ما صاحبان عمومی اظهارات” Engelbert گفت. “ما می دانیم که وجود دارد اشخاص علاقه مند که مایل به خرید این تیم و بنابراین من می دانم که در حال کار در, اما من واقعا نمی تواند اظهار نظر در مورد همه چیز است که گفت: در فضای سیاسی.”

Engelbert می گویند او شگفت زده شد برای دریافت نامه از Loeffler.

“از زمان کوتاه من شناخته ام او … او شده است حمایت از مسائل مربوط به زنان و توانمندسازی زنان شده است بسیار علاقه مند به بازیکنان خود و آنچه آنها برای ایستادن” Engelbert گفت. “بنابراین من به آن را دریافت خواهید کرد اما به عنوان کمیسر من متعهد به مطمئن شوید که بازیکنان پلت فرم به شدت مدافع عدالت اجتماعی است — آنچه که ما در حال اختصاص این فصل است.”

آتلانتا رویای بازیکنان به اشتراک گذاشته یک پیام در توییتر در هفته گذشته گفت که در مجموع رد Loeffler موضع. رویای بازیکن رنه Montgomery که نشسته است را در این فصل به تمرکز بر عدالت اجتماعی اصلاحات توییتی در Loeffler ارائه برای دیدار با سناتور و بحث در مورد تفاوت های خود را.

به WNBA بازیکنان اتحادیه پاسخ در توییتر پس از Loeffler نامه عمومی شد و گفت “E-No-U-G-H! O-U-T!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>