اکثر صاحب دیوید Argyle پله به دور از تورنتو Wolfpack با اطلس لیگ راگبی تیم در حال حاضر در برزخ سرگرم کننده مالکیت جدید.

Wolfpack رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت باب شکارچی گفت: تیم خانههای گلی خالی بیش جداگانه “جامد” ارائه می دهد یکی از آمریکای شمالی و دیگر از پادشاهی متحده.

“دیوید است که راه رفتن به دور” شکارچی در مصاحبه ای گفت:. “و این دو [گروه] که در من می خواهم به آن تماس بگیرید, اسب نژاد, ما در حال ارزیابی است که در بهترین منافع باشگاه و سوپر لیگ و رفتن به جلو است.”

Argyle, یک تورنتو مبتنی بر استرالیا کارآفرین که دارای تخصص در استخراج از معادن و منابع طبیعی در بازارهای نوظهور برآورد او و مالکیت گروه ریخت و 30 میلیون دلار به این باشگاه است که اولین بار در زمان زمینه در سال 2017.

“او تا به حال اجرا’

“او تا به حال اجرا است. او صرف مقدار زیادی از پول خود گفت:” شکارچی. “آن زمان بود. من نفرت را به می گویند زمان به رها کردن اما بیشتر از آن مهم است برای متوقف کردن سرمایه گذاری در این باشگاه است. و پس از او ساخته شده است که تصمیم یک زن و شوهر از هفته پیش و از ما خواست برای رفتن و دیدن اگر ما می تواند پیدا کردن برخی از صاحبان جدید است.”

Argyle طرح به فروش سهام این باشگاه در لا Green Bay Packers خاموش است روی میز در حال حاضر گفت: شکارچی.

Argyle گفت: از آن زمان برای او را به کنار تا این باشگاه می تواند حرکت رو به جلو و مالکیت جدید گروه “روشن باند.”

“از چشم انداز این مهم است که ما همچنان به ماموریت اصلی است که به آمریکای شمالی قلاب راگبی و برای قرار دادن توپ راگبی در بچه ها دست به دست. بنابراین من فکر می کنم در این راستا مثبت او گفت:” از تصمیم خود به دیگران اجازه دهید تا گوشته.

خبر می آید در پی Betfred سوپر لیگ تصمیم دوشنبه به خاتمه تورنتو مشارکت توافق پس خروج خود از این رقابت ها در ماه گذشته.

سوپر لیگ گفت: عمل خود را “نشان دهنده جدیت از نقض قرارداد توسط تورنتو Wolfpack که نهفته سوپر لیگ و عضو آن باشگاه است.”

The Wolfpack ارائه شده مورد آن به یک سوپر لیگ جلسه هیئت مدیره روز شنبه درخواست زمان بیشتری برای در نظر گرفتن گزینه های خود را. اما لیگ که در حال حاضر حذف تورنتو از سال 2020 جدول رده بندی به جای فسخ قرارداد خود را با تیم.

The Wolfpack در حال حاضر برای درخواست و ورود به یک جدید مشارکت توافق قبل از اینکه قادر به بازی در این رقابت ها در سال 2021.

طرح تغییر ساختار

شکارچی که به نام لیگ را حرکت “بیشتر از یک قانونی است که هر چیز دیگری” گفت: باشگاه در نظر دارد به ارائه طرح تغییر ساختار در بعد از هفت تا 10 روز است.

تورنتو تا به حال مسائل مربوط به آن موجود مقابله با سوپر لیگ. تحت شرایط این قرارداد را Wolfpack شد نه به عنوان یک برش از لیگ TV معامله شدند و یک invitee به جای یک عضو باشگاه.

با استناد به جهانی همه گیر the Wolfpack اعلام کرد در تاریخ 20 ژوئیه است که آنها نمی تواند استطاعت برای شرکت در مانده از سوپر لیگ فصل است. Argyle گفت: بازیکنان ما با باشگاه های دیگر مذاکره باقی مانده از سال 2020 فصل است.

بازی از سر گرفته شد روز شنبه با سوپر لیگ را به 11 تیم است.

Argyle گفته بود او می خواست به میدان تیم فصل آینده, اما خواهد شد که تا به لیگ راگبی مقامات. اگر آنها می خواهند تورنتو بازگشت هیچ تضمینی وجود ندارد از آن خواهد شد در سوپر لیگ — معنی باشگاه ممکن است پیدا کردن خود را در بخش پایین تر از انگلیسی لیگ راگبی.

The Wolfpack آغاز زندگی در سال 2017 در سومین ردیف لیگ 1 برنده ارتقاء به ردیف دوم مسابقات قهرمانی قبل از debuting در نخبگان سوپر لیگ این فصل است. تورنتو رفت 0-6-0 قبل از اینکه لیگ تعطیل در ماه مارس با توجه به همه گیر.

Leutele علائم با ملبورن طوفان

Wolfpack ستاره مرکز ریکی Leutele در ضمن امضا کرده است با ملبورن طوفان باقی مانده از NRL فصل است.

استرالیا متولد ساموآیی بین المللی که بازی 129 NRL بازی برای کرنوللا کوسه ها قبل از امضای برای تورنتو را در خدمت یک دو هفته ای قرنطینه قبل از پیوستن به طوفان است.

Wolfpack هم تیمی سانی بیل ویلیامز و خانواده اش در حال حاضر در قرنطینه در سیدنی پس از بازگشت از انگلستان است. سابق همه سیاه و سفید است که انتظار می رود با توجه به بالا برای سیدنی خروس باقی مانده از این فصل است.

ویلیامز که تبدیل 35 دوشنبه, بازی های برگزار شده برای Canterbury-Bankstown Bulldogs از سال 2004 به ’08 و خروس در 2013-14.

فرانک Ponisi این طوفان GM فوتبال گفت: رسانه های استرالیا که Leutele به امضای قریب الوقوع بود.

30 سال Leutele در ضمن گفت سیدنی نه اخبار او گذشته پرداخت شده توسط Wolfpack در ماه مه.

از دست رفته پرداخت حقوق و دستمزد

Argyle گفته بود این باشگاه را خوب از دست رفته پرداخت حقوق و دستمزد. The Wolfpack در حال حاضر می گویند که صاحبان جدید “نیاز به افتخار همه حقوق و دستمزد و تعهدات آینده تعهدات قراردادی.”

Leutele گفت که او و خانواده اش در حال زندگی و پس انداز خود را.

“ما فقط پیکور [دور] در که اما شما می دانید که صرفه جویی به معنای برای روز های بارانی و من امیدوار هستم که باران متوقف می شود به زودی,” او گفت: سیدنی ایستگاه.

جالب اینجاست که Leutele شکست طوفان قلب در سال 2016 NRL grand final زمانی که او ساخته شده یک امتحان کنید-صرفه جویی در مقابله با در ملبورن جناح Marika Koroibete در ثانیه مرگ به حفظ کرنوللا کوسه’ 14-12 مسابقات برنده شوید.

Leutele و ویلیامز بودند Wolfpack در تعیین خیمه بازیکنان در این فصل به معنی تنها 150.000 پوند ($262,455) مربوطه آن حقوق شمارش در برابر Wolfpack حقوق و دستمزد کلاه از 2.1 میلیون پوند ($3.67 میلیون).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im