Wolfpack ستاره سانی بیل ویلیامز به ثبت نام در برنامه های کوتاه مدت مقابله با سیدنی خروس

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

سابق نیوزیلند سیاه پوستان همه ستاره سانی بیل ویلیامز تنظیم شده است برای بازگشت به لیگ ملی راگبی پس از گذشته ظاهر می شود در استرالیا رقابت در سال 2014.

ویلیامز به ثبت نام در برنامه کوتاه مدت مقابله با سیدنی خروس پس از زمان باشگاه تورنتو Wolfpack مجبور به خروج از انگلستان مبتنی بر سوپر لیگ فصل در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این NRL است که هنوز به طور رسمی تصویب معامله ، ویلیامز و خروس با اعتماد به نفس دوگانه-کد پخش خواهد شد دوباره پیوستن به این رقابت ها در ماه آینده.

ویلیامز که به نوبه خود خواهد 35 هفته آینده گفت: او تا به حال رزرو پرواز به رفتن در تعطیلات خانواده قبل از Roosters ارائه شده کوتاه-مدت قرارداد برای بازگشت به NRL. ویلیامز و خانواده اش انتظار می رود به صرف دو هفته در قرنطینه به محض ورود در استرالیا و او به احتمال زیاد نمی خواهد بازی قبل از 15 دور زمانی که خروس را در Wests Tigers در اوت. 22.

“این هیچ راز است که من بسیار نزدیک با بیابان در خروس نیک [رئیس نیک Politis] و ترنت [مربی ترنت رابینسون] و من ماندن در تماس با” ویلیامز گفت: استرالیا نه شبکه. “ترنت فقط به من تماس بگیرید و پرسش در مورد آنچه اتفاق می افتد در اینجا و نیک به من رسید و پرسید: اگر من تا به حال یک زن و شوهر از ماه مرا به عقب می آیند.

“صادقانه بگویم من تا به حال برای آموزش کمی من و من می خواهم در حالت تعطیلات — ما در واقع رزرو پرواز برای یک خانواده کوچک اروپایی تعطیلات.”

نیوزیلند متولد ویلیامز جعلی شهرت به عنوان یک سخت ضربه سخت در حال اجرا رو به جلو برای Canterbury Bulldogs در NRL قبل از تعویض به 15-یک-طرف اتحادیه راگبی با هدف مقدماتی برای سیاه پوستان همه و مناقصه برای جام جهانی.

او با بازی 58 آزمون نیوزیلند و بخشی از تیم است که برنده سال 2011 و 2015 جام جهانی راگبی گذراندن دو فصل در NRL با خروس در بین مسابقات. او همچنین بازی rugby sevens برای نیوزیلند رقابت در 2015-16 World Rugby Sevens Series و 2016 المپیک ریو.

ویلیامز گفت: او انگیزه چالش های تست خود را در NRL دوباره — “این چالشی است که من فقط خیلی در مورد هیجان زده. این چراغ که آتش در درون شما است.”

خروس’ جانباز عقب جاش موریس گفت: ویلیامز بود بسیار دشوار بازیکن به بازی در برابر “و هر تیم با پسرم در آن یک تیم بهتر است.”

ویلیامز هم از باشگاه و در یک بازی متفاوت خواهد بود افزایش سیدنی, باشگاه, خروس co-کاپیتان جیک دوست است.

“او شده است بخشی از آن سیاه پوستان همه سیستم است که مانند یک سیستم عالی برای پس” دوست گفت: در یک ویدیو ارسال شده در NRL وب سایت. “مطمئن شوید که وجود دارد مقدار زیادی برای یاد کردن سانی. من مطمئن هستم که پسرم در حال آمدن است برای یادگیری بسیاری از مسائل از ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>