زنان از رنگ پیچ وارن نوادا کمپین در نا امیدی

نیم دوجین زنان از رنگ رفتگان, الیزابت وارن, نوادا, مبارزات انتخاباتی در اجرا به دولت در قفقاز با شکایت از سمی محیط کار است که در آن اقلیت احساس tokenized و ارشد رهبری بود که در آشکار.

شش کارکنان را ترک کرده اند حدود 70 نفر نوادا تیم از نوامبر طی یک بحرانی کشش از مسابقه. سه نفر از آنها گفت: آنها احساس به حاشیه رانده شده توسط کمپین یک وضعیت آنها گفت: تغییر نکرد و یا بدتر از آنها در زمان نگرانی های خود را به مافوق خود و یا به منابع انسانی کارکنان.

“در آن زمان من در کار با نوادا برای وارن وجود دارد قطعا چیزی اشتباه است با فرهنگ گفت:” مگان لوییس, زمینه, سازمان که عضو این کمپین در ماه مه و رفتگان در ماه دسامبر. “من شکایت HR اما پیگیری دریافت کردم سمت چپ من احساس به عنوان اگر من نیاز به خودم کوچکتر یا تغییر که من به جا به دفتر فرهنگ است.”

به تازگی یکی دیگر از رفتگان کارمند, همچنین, زمینه, سازمان, اعطا گمنامی چون او می ترسید تلافی جویانه تکرار شدند. “من احساس مانند یک مشکل مثل من وجود دارد به معنای واقعی کلمه رنگ را به فضا اما نه دانش و صوتی است که همراه با آن” او در مصاحبه ای گفت:.

او افزود: “همه ما به طور معمول سکوت و با توجه به معنی شانس در مبارزات انتخاباتی. شکایات و نظرات و مشاوره و نارضایتی مواجه شد با جدی لرزش سر و مترقی buzzwords اما بسیار دیگری نیست.” یک سوم میدان سابق سازمان که او نیز اعطا نامش فاش نشود گفت: کسانی که شرح همسان تجربه خود را.

سه تن دیگر از زنان که به تازگی در سمت چپ این کمپین پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. یکی از ترک کارکنان کاهش یافته است به مصاحبه چون او می ترسید حرفه ای عواقب در عرصه ای است که آن را در حال حاضر دشوار است برای زنان از رنگ برای پیشبرد به گفته یکی دیگر از سابق وارن کارمند که با او صحبت کرد در مورد وضعیت.

آشفتگی در وارن نوادا عمل می آید جلوتر از دولت Feb. 22 قفقاز. نوادا مهم است نه تنها به دلیل اولیه آن نقطه در نامزدی, تقویم, اما به دلیل آن است که برای اولین بار فرصتی برای داوطلبان به اثبات است که درخواست تجدید نظر خود را فراتر از سفید رای دهندگان که تسلط دموکرات رای دهندگان در آیووا و نیوهمشایر.

مشکلات در وارن, نوادا, کمپین بالا بردن اهمیت ارتجاعی در نیوهمپشایر پس از یک مقام سوم در پایان آیووا قفقاز. از چهار رای گیری ایالت نوادا یکی از وارن بازدید کرده حداقل: او فقط 12 روز وجود دارد عامل دیگری که dispirited دولت کارکنان. این هفته مبارزات انتخاباتی او نیز کوچک خود را به عقب تلویزیون تبلیغات در کشور در حدود $140,000.

وارن کمپین نه اختلاف زنان و حساب اما پیشنهاد آنها منعکس نمی شود گسترده تر مشکل در درون او بزرگ, 31-وزارت امور خارجه سازمان است.

“ما در تلاش برای فراگیر محیط و کار سخت برای یادگیری و بهبود” وارن سخنگوی کمپین کریستن Orthman در بیانیه ای گفت. “ما یک سازمان از بیش از یک هزار نفر و هر زمان که ما از شنیدن نگرانی های ما آنها را به طور جدی. این مهم است که هر کسی که بخشی از تیم ما یک صدا و شنیده می شود. همین دلیل است که ما افتخار می کنیم که ما یک اتحادیه کارکنان و روشن فرایندهای مربوط به مسائل آنها رسیدگی شود.”

زنان گفت: این مسائل در مبارزات انتخاباتی صدمه دیده بزرگتر تلاش برای مارشال آرا به خصوص در دولت بزرگ لاتین جوامع است. اسپانیایی-زبان و ادبیات نمی رسند تا در اواخر پاییز با وجود درخواست های مکرر از بسیاری از کارکنان. وجود دارد بیش از حد چند اسپانیایی زبان, سازمان, سابق کارکنان گفت: با وجود درخواست این کمپین به استخدام بیشتر است. آنها احساس آن یک نبرد مداوم برای راه اندازی حوادث در اسپانیایی.

مشکلات تشدید متضاد رهبری در بالا. وارن ستاد در بوستون بی سر و صدا اعزام دموکراتیک عمل Kevin Brown به نوادا در ماه نوامبر. یکی از زن سابق کارکنان و همچنین به عنوان یک جداگانه سابق وارن رسمی در دولت بود که مجاز به صحبت در مورد این موضوع گفت: معلوم بود که مسئول قهوه ای و یا دولت مدیر سوزی اسمیت.

التهاب در وارن نوادا عمل می آید در طول یک بزرگتر گذار در مبارزات دموکراتیک به عنوان نسل جدیدی از زنان و مردم پر رنگ صفوف سازمان و مبارزات انتخاباتی مدیران. برای نسل مبارزات انتخاباتی شده اند و تحت سلطه مردان سفید پوست به خصوص در بالا. اما در این سال دموکراتیک زمینه دیده می شود رکورد تنوع در میان مبارزات انتخاباتی مدیران از جمله وارن راجر لاو که اولین آسیایی-آمریکایی و مدیر کمپین به صورت عمده نامزد انتخابات ریاست جمهوری.

برخی از مبارزات تلاش کرده اند با این تغییرات از جمله پیت Buttigieg را که تا به حال برخی از کارکنان از رنگ ترک و در مواجهه داخلی شکایت از اقلیت کارکنان.

هر سه ترک وارن کارکنان گفت: آنها نمی خواهند به صدمه زدن به سناتور ماساچوست نامزدی, اما تصمیم گرفت به صحبت کردن با یک خبرنگار زیرا آنها بر این باورند مسائل خود را غیر معمول نیست در مبارزات و تنها تغییر اگر این مسائل در حال پخش است. دو نفر از آنها گفت: آنها مطمئن نیستید که آیا آنها هنوز هم حمایت وارن پس از تجربه اما لوئیس گفت که او خواهد بود caucusing برای او.

او گفت که او احساس مجبور به صحبت کردن زیرا او بر این باور کمپین سیستم داخلی شکست خورده و نیاز به ثابت. بیش از حد اغلب لوئیس گفت: از جمله مشکلات را نادیده گرفته و یا زیر فرش جاروب چرا که مردم از ترس آسیب رساندن به علت بزرگتر.

“هر انتخابات همیشه مهم ترین انتخابات طول عمر ما,” لوییس گفت. “سازماندهی فرهنگ نیاز به تغییر به دلیل این واقعیت است که ما خوب بودن مهم تر است از هر انتخابات است. من امیدوارم که این شروع یک مکالمه است که کمک می کند تا تسهیل بازتاب شخصی در مورد راه ما می تواند تغییر کمپین فرهنگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید