جهان بیس بال سر زمین المپیک مشارکت به MLB دوباره

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

بیس بال. در ژاپن. در بازی های المپیک است.

برای جهانی بیس بال و سافتبال کنفدراسیون جمهور ریکاردو Fraccari به نظر می رسد مانند یک خانه اجرا است که او حتی نمی توانید تصور کنید که چرا کسی نمی خواهم درگیر می شود.

جای تعجب نیست که امتناع از لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان خود را’ انجمن برای ارسال بالا ستاره به توکیو بازی های نا امید Fraccari برای سال.

در حال حاضر با بازی های المپیک به تعویق افتاد برای یک سال کامل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و زمان MLB فصل در برگزاری Fraccari است غیر منتظره فرصت را به یکی نهایی زمین به این ورزش را بزرگترین لیگ.

“با توجه به خسارات ناشی از کروناویروس, بازی بیس بال, نیاز به بازی های المپیک در حال حاضر بیش از هر زمان به تقویت این ورزش جهانی شدن گسترش و درخواست تجدید نظر توده” Fraccari گفت: در مصاحبه اخیر خود با آسوشیتد پرس.

“ما نیاز به مطمئن شوید که ما ورزش نمی کنید پایمال بیش از ورزش های دیگر که در حال تبدیل شدن به محبوب تر با مخاطبان” Fraccari گفت: از سوئیس. “Coronavirus در حال رفتن به را ما درک می کنیم چقدر مهم بازی های المپیک هستند که برای بیس بال و سافتبال.”

سازمان دیده بان | فصل بیس بال در کره جنوبی باز می شود با طرفداران:

سامسونگ شیرها میزبانی NC Dinos برای خالی ورزشگاه بیس بال کره ای سازمان بازکن. 2:06

تنها MLB بازیکنان مجاز به بازی در Premier12 مسابقات در سال گذشته بودند کسانی که نه در 40-man فهرست اسامی. جای تعجب نیست که با توجه به قوانین ایالات متحده به پایان رسید و چهارمین شکست در اولین شانس صعود به بازی های المپیک است.

MLB اتحادیه و ایالات متحده آمریکا بیس بال تغییر حکومت در ماه های فوریه و گفت: بازیکنان نه در 26-مرد فعال, فهرست اسامی و یا مجروح لیست خواهد بود واجد شرایط برای آمریکا مقدماتی مسابقات که برنامه ریزی شده بود, آریزونا در ماه مارس قبل از اینکه به طور نامحدود به تعویق افتاد و از آنجا که از virus.

اما تیم های که می خواهید برای جلوگیری از بازیکنان ادعا کرده اند در گذشته آنها در دسترس نیست به دلیل آزار دهنده صدمات. علاوه بر این MLB تیم تحمیل محدودیت زمین در بازیکنان خود را که رفت و به Premier12.

منتظر لحظه مناسب به رویکرد MLB

در حالی که Fraccari علاقه مند نبود در بحث که آیا MLB تیم بودند ناعادلانه جلوگیری از بازیکنان خود را از شرکت در مرحله مقدماتی او اشاره کرد که “نمی توان آن را خوب” برای ورزش اگر تیم را ندارد آن را به توکیو. او اضافه کرد که او در حال انتظار برای “لحظه مناسب” قبل از صحبت کردن به MLB.

و Fraccari تنها نیست: سابق لیگ ملی MVP برایس هارپر اخیرا آن را به نام “تنگ” است که MLB حاضر به ارسال آن بازیکنان به بازی های المپیک است.

“شما در حال رفتن به رشد بازی به عنوان آنجا که ممکن است و شما نمی خواهید به اجازه دهید ما در بازی های المپیک از آنجا که شما نمی خواهید به (از دست دادن) در پول برای یک دوره دو هفته ای?” هارپر گفت: در Barstool ورزشی پادکست. “خوب است که گنگ است.”

با جهان بیس بال کلاسیک تحت فشار قرار دادند از 2021 به 2023 های توکیو بازی های نمایندگی ورزش را تنها اصلی رقابت های بین المللی برای چندین سال.

“چرا فوتبال خواهید بود در بازی های المپیک ؟ واضح است: به این دلیل که بازی های المپیک — با وجود همه چیز — این است که هنوز هم بزرگترین رویداد در این سیاره” Fraccari گفت. “(المپیک) در حال رفتن برای کمک به احیای مشخصات بیس بال در سراسر جهان است.”

سازمان دیده بان | سابق نمایشگاه داوسون در کار به عنوان یک mortician در طول COVID-19 pandemic:

Baseball Hall of Famer Andre داوسون به صحبت کرد CBC جان tp guide to autism در مورد واقعیت های در حال اجرا یک کفن در طول بیماری همه گیر. 7:09

2008 پکن بازی های مشخص شده آخرین باری که مردان بیس بال و سافتبال زنان بودند رقابت در بازی های المپیک کمیته بین المللی المپیک رای دادند و در سال 2005 به آنها را حذف کنید.

به عنوان جداگانه مناقصه دو ورزش موفق به بازگشت به بازی های المپیک 2016 در ریو دو ژانیرو.

یک حرکت ترویج شده توسط Fraccari به تحکیم بیس بال و سافت بال به یک کنفدراسیون در سال 2013 کمک به دستیابی به بازگشت به توکیو بازی به عنوان یکی از پنج اضافی ورزشی.

بیس بال در ژاپن

با بازی بیس بال ژاپن محبوب ترین بازی تیم بلیط تقاضا برای مسابقات المپیک بی سابقه بود — حداقل تا زمانی که بازی به تعویق افتاد 2021. و Nippon بیس بال حرفه ای برنامه ریزی شده از یک فرار شروع جولای 21 طریق Aug. 13 به اجازه می دهد تا بازیکن را به رقابت در بازی های المپیک است.

“اجازه دهید من به این می گویند: این یک موفقیت بزرگ” Fraccari گفت. “آشکار است و طبیعی است که بیس بال — اصلی بودن ورزش در ژاپن — این نوع از موفقیت است.”

تحت رقابت اصلی برنامه برای توکیو — بازی به پیش می رود و تکرار برای تاریخ های جدید — سافتبال افتخار داده شد که ورزش اول بازی با یک tripleheader میله میله برای دو روز قبل از مراسم افتتاحیه.

افتتاح سافت بال و بیس بال بازی ها, برنامه ریزی برای فوکوشیما Azuma ورزشگاه به عنوان یک ادای احترام به بهبود منطقه از مارس 2011 زلزله سونامی و حوادث هسته ای.

در حالی که بیس بال و سافت بال نمی خواهد رقابت در سال 2024 پاریس المپیک ورزشی امید به بازگشت به لس آنجلس در 2028 اگر IOC اصلاح تعداد کل اضافی ورزشکاران مجاز است.

“اگر آن را به بستگی به توکیو پس از آن ما در حال حاضر باید در” Fraccari گفت. “اما این بستگی به این جهانی اصلاحات است.”

و شاید بهتر همکاری از MLB و اتحادیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>