سازمان بهداشت جهانی مکث مطالعه هیدروکسی کلروکین در جهانی محاکمه

سازمان بهداشت جهانی است, توقف استفاده از هیدروکسی کلروکین در آن مطالعه جهانی COVID-19 درمان در میان یک بررسی از اطلاعات ایمنی مقامات روز دوشنبه اعلام کرد.

حرکت زیر یافته از مشاهده بزرگ مطالعه منتشر شده در جمعه, که افزایش خطر ابتلا به مشکلات قلبی و مرگ در COVID-19 بيمار که با استفاده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین.

این یک تصمیم گیری علمی با این وجود مملو از سیاست: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک قهرمان هیدروکسی کلروکین آشکار هفته گذشته که او آن را برای جلوگیری از COVID-19. او را تهدید به قطع ایالات متحده کمک های مالی به این که ظرف یک ماه غایب مشخص اصلاحات.

کمیته اجرایی که همبستگی دادگاه ملاقات روز شنبه گفت که دانشمند ارشد Soumya Swaminathan و تصمیم “در پرتو این عدم قطعیت است که ما باید فعال گمراه در کنار احتیاط و تعلیق ثبت نام به طور موقت به هیدروکسی کلروکین بازو.” (کلروکين است نه بخشی از محاکمه.)

این جلسه یک روز پس از لانست منتشر شده بزرگترین مشاهدهای بررسی مالاریا مواد مخدر به تاریخ و به عنوان برخی از تنظیم کننده های ملی آغاز شد ابراز نگرانی در مورد استفاده از مواد مخدر است.

که مقامات برآورد مکث خواهد گذشته یک یا دو هفته به دادگاه داده نظارت بر ایمنی مدیره در نظر اطلاعات در حال حاضر جمع آوری شده از همبستگی محاکمه و دیگر در حال انجام مطالعات برای تعیین اینکه آیا آن را بی خطر به ادامه هیدروکسی کلروکین.

این مطالعه یک مطالعه تجربی تصادفی شده است ثبت نام 3,500 بیماران در حداقل 17 کشور از ماه مارس به مطالعه چهار داروها از جمله هیدروکسی کلروکین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر