رهبران جهان در حال مبارزه با ویروس. و هر یک از دیگر.

Category: پلیتیکو Comments: No comments

شورای امنیت سازمان ملل متحد, برتر, جهانی, فروم نشده است برگزار شد یک جلسه در coronavirus همه گیر و فراگیر در جهان است.

اتحادیه اروپا در تلاش برای محدود کردن صادرات از کلید لوازم پزشکی به سازمان ملل فراتر از مرزهای خود — در حالی که خود اعضا هستند و به سختی به کمک یک دیگر.

موسسات مالی در سراسر جهان تنها به تازگی شروع به همکاری برای کاهش آسیب های اقتصادی از گسترش بیماری اما سرمایه گذاران هنوز هم spooked.

و ایالات متحده به رهبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و امریکا برای اولین بار دید که با تمرکز بیشتر بر روی ویروس داخلی چالش از آن تاثیر جهانی. به جای صف آرایی جهان به عنوان آن را در گذشته در چالش های عمده ای در ایالات متحده است brawling با کشورهای دیگر تحت تاثیر بحران.

اگر یک چیز وجود دارد coronavirus ها نشان داده است این است که یک بحران است که بر تمام بشریت لزوما الهام بخش بین المللی وحدت و هماهنگی و یا رهبری است. به جای آن مرزها در حال بسته شدن رقابت برای منابع است تا سیاستمداران توهین به یک دیگر و هیچ کشور مصرف شارژ.

“این یک چالش است که هدف قرار دادن هر کشور در همان زمان, و ما همه در کار خود ما کمی سیلوهای به جای همکاری با یکدیگر گفت:” جرمی Konyndyk سابق مقامات دولت اوباما که نظارت در واکنش به این فاجعه. “وجود دارد هیچ تلاشی در رهبری جهانی از هر کسی در حال حاضر ما در حال رفتن را به نفع خود اگر در نهایت ما در حال کار با هم در این است.”

تفاوت در واکنش به خصوص stark که نسبت به ویروس ابولا بحران که — در حالی که بیشتر محدود در محدوده جغرافیایی — با اینحال الهام گرفته از یک واکنش جهانی به رهبری آمریکا در آن باراک اوباما ،

از جمعه coronavirus خال خال شده بود در بیش از 150 کشور با بیش از 255,000 موارد تایید شده و بیش از 10 ، 000 مرگ و میر به گفته محققان در دانشگاه جانز هاپکینز.

این تعداد به سرعت رشد کرده است در هفته های اخیر به عنوان مقامات غربی تلاش کرده اند برای جذب سخت-برنده درس از همتایان خود در آسیا که در آن اقدامات سخت گیرانه در مورد چین که تعطیل تمام مناطق و خلاقانه تر تاکتیک در سنگاپور و کره جنوبی را مورد ضرب و شتم بازگشت این بیماری است.

به عنوان شیوع را مرکز ثقل شیفت به اروپا و آمریکای شمالی مرگبار بیماری زور زدن سیستم مراقبت های بهداشتی و همچنین تامین خطوط دارو هواکش و دیگر موارد بسیار مهم. آن را تکان دهنده اقتصاد به عنوان دولت خود را نزدیک مرزهای منظور قرنطينه و تصویب شدید “اجتماعی فاصله” اقدامات است که در حال ویرانگر کسب و کار خرده فروشی و roiling بازار.

به جای متحد و قدرت های جهان در حال squabbling. روز جمعه کاخ سفید منتشر شده تصویری از وزیر امور خارجه مایک Pompeo, متهم, روسیه, چین, ایران و دیگران از گسترش دروغ در مورد ویروس.

شاید مهمترین نکته شده است وجود دارد هیچ مهم بین المللی در جمع رهبران سیاسی وظیفه با ابداع یک استراتژی جهانی برای مقابله با این بیماری است.

نزدیک ترین چیزی که به آن آمد در اوایل این هفته زمانی که رهبران کشورهای گروه هفت — کانادا, فرانسه, آلمان, ایتالیا و ژاپن و انگلستان و ایالات متحده آمریکا برگزار شد یک کنفرانس تلفنی در ویروس.

بحث و گزارش در محل اصرار فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی. آن را به همراه داشت قابل توجه تعهدات از جمله تعهدات به کار با هم در تحقیقات و مبهم وعده “هماهنگ کردن تلاش های ما برای به تاخیر انداختن گسترش ویروس از جمله از طریق مناسب مرز اقدامات مدیریت.”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن است به ندرت ذکر شده تماس بگیرید و پس از. او قبلا تصمیم ناگهانی برای تحمیل ممنوعیت سفر در اروپا با توجه به این ویروس در حال حاضر شگفت زده و ناراحت کلید G-7 عضو است که شکایت کرده است که آنها تا به حال بوده است نه مشورت.

و به عنوان شاهد G-7 شامل نمی شود عمده متاثر از کشورها مانند چین تعهدات خود — اگر انجام خواهد شد مسلما باید محدود اثر است. (G-7 وزرای خارجه به دلیل برگزاری یک جلسه مجازی در هفته آینده.)

عربستان سعودی به نام برای مواقع اضطراری مجازی نشست هفته آینده رهبران گروه 20 که شامل چین است. اما از جمعه معلوم بود که — یا اگر — که در جلسه اتفاق می افتد. عربستان سعودی در حال حاضر دارای گروه های ریاست جمهوری, اما آن های اخیر بی مهابا حرکت می کند به کاهش قیمت نفت کمک کرده اند و نه تسکین بازارهای مالی است.

در طول یک کاخ سفید در کنفرانس خبری روز جمعه Pompeo که نگه داشته است غیر منتظره ای مشخصات پایین در طول بحران ستایش “رهبری جهانی که امریکا همیشه تحویل” و ادعا کرد که آن را “بزرگ بوده است برای دیدن کشور در سراسر جهان تجمع در پشت آنچه ما انجام می دهند.”

فشرده برای نمونه ارشد تهمت رسمی دولت با اشاره به برنامه های ایالات متحده به صرف بیش از 1 میلیارد دلار برای کمک به جامعه بین المللی در مبارزه با این بیماری همه گیر.

این مقام افزود که دولت “است انجام متعدد کنفرانس تلفنی با وزرای علوم از سراسر جهان منجر به عملیات بر روی داده های آزمایش های بالینی افزایش دسترسی به داده ها و نشریات پژوهشی و وحدت میان علوم بین المللی جامعه است.”

چین کمونیست و رهبران گرفته اند شاید بیشتر قابل حرکت با هدف چکش اعتبار جهانی خود را در طول بحران.

دانشمندان بر این باورند که بیماری های عفونی پدید آمده در چین هوبئی استان در سال گذشته است. برای هفته های چینی عنوان بیماری muzzling پزشکان و مقاومت در برابر اجازه می دهد در یک تیم از سازمان بهداشت جهانی است. در نهایت پکن استفاده افراطی به معنی محدود کردن گسترش بیماری و کشور ادعا می آورده اند و آن را تحت کنترل.

در روزهای اخیر چین فرستاده است لوازم و کارشناسان به کشورهای دیگر در مبارزه با این بیماری است. چینی رهبر چین گرفته شده با مشخصات بالا در میان ناگهانی چینی سخاوت و دولت خود را کنترل رسانه ها ماشین ترویج چین حکومت استبدادی مدل به عنوان بهترین راه حل برای برخورد با چنین دشمن.

هنوز نشانه هایی وجود دارد که چین تمایلی به گرفتن بیش از حد جسورانه یک موضع. برای یک چیز, چین در حال حاضر دارای چرخش ریاست جمهوری از شورای امنیت سازمان ملل و در عین حال آن را تا به تشکیل یک جلسه در coronavirus.

وقتی پرسیده شد که چرا شورای امنیت نشده ملاقات برای بحث در مورد این بیماری همه گیر ارشد U. N. دیپلمات سیاسی گفت: “آنها نه فقط” اضافه “ما قادر به حمایت از آنها هر دو تقریبا و یا حتی اگر آنها می خواهند به دیدار با فرد است.”

مقامات چینی بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در حالی که نادر برگزاری شورای امنیت سازمان ملل جلسه در یک بحران بهداشتی است و نه بدون سابقه; یک برگزار شد در بحران ابولا.

یکی از دلایل ممکن است هیچ امنیتی در جلسه شورای نامیده شده است و در این زمان است که جنگ مداوم از کلمات بیش از این ویروس بین چین و دیگر دائم و حق وتو-wielding عضو: ایالات متحده است.

این درحالی است که شناور تئوری های توطئه ادعا که coronavirus ممکن است منشأ خارج از مرزهای خود را احتمالا حتی در دست ارتش ایالات متحده.

در پاسخ مغلوب ساختن پیشی جستن Pompeo و برخی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره را خواستار شده است این بیماری “چینی ویروس” یا مشابه شرایط عصبی پکن. مقامات ایالات متحده همچنین نگه داشتن چکش چین برای اصلی آن عدم خلوص در مورد جدی بودن وقوع هر چند تهمت به ستایش یازدهم شخصا خود را برای دست زدن به آن.

در برابر تهمت است حتی به نظر می رسد به استقبال این بیماری همه گیر را به سرعت نصب عواقب برای نظم جهانی و ادعا او خوشحال بود برای دیدن آمریکایی ها در خانه بمانند و خرید کالاهای خود را از آمریکا و کارخانجات. چند وجود دارد, نشانه های این که او عمیقا درگیر با cajoling یا مذاکره با رهبران دیگر برای هماهنگ کردن برنامه های خود را برای مبارزه با ویروس.

در سازمان ملل متحد اصلی سازمان های درگیر در یک پاسخ جهانی به این ویروس است که. در دیگر U. N. جبهه Inter-Agency کمیته دائمی و دفتر هماهنگی امور بشردوستانه در حال تلاش برای کمک به تسکین گروه حرکت ویروسی زمین به آنها کمک جمعیت های آسیب پذیر مانند پناهندگان.

اما این تا حد زیادی ویژگی های بدن, نه آنهایی است که می تواند چکش توافق سیاسی و یا حداقل دستورالعمل — در مورد مسائل مانند پزشکی تامین خطوط کمک های مالی و مرز سیاست.

زمانی که کشورها آمده اند به موافقت نامه های مربوط به این ویروس اغلب دو جانبه بوده است — مانند کانادا و ایالات متحده تصمیم به محدود کردن گذرگاه های مرزی — و یا از طریق بلوک منطقه ای مانند اتحادیه اروپا.

این توافق نامه می تواند اثرات منفی در جای دیگر بر روی زمین.

در اروپا و کشور شده اند احتکار لوازم پزشکی با قرار دادن محدودیت در صادرات اقلام مانند ماسک صورت. اتحادیه اروپا به شدت در, اعلام محدودیت بر صادرات از جمله مواد در خارج از بلوک در تلاش برای افزایش در دسترس بودن در.

محققان هشدار داده اند که کسانی که جدید خارجی محدودیت می تواند صدمه دیده و دیگر کشورهای فقیر که نیاز اروپا به تامین تجهیزات است. اروپا حرکت می کند همچنین می تواند بی درنگ کشورهای خارج از بلوک برای محدود کردن صادرات مواد کشورهای اروپایی نیاز دارد.

G-7 وزیران دارایی و روسای بانک های مرکزی متعهد شده در مارس 3 به استفاده از “تمام سیاست های مناسب ابزار” برای حفظ اقتصاد خود را شناور. اما بازارهای سهام همچنان به سقوط و موسسات مالی در سراسر جهان را آغاز کرده اند پله تا اقدامات خود را در روزهای اخیر.

چندین بانک های مرکزی از جمله ایالات متحده فدرال رزرو و بانک مرکزی اروپا گرفته اند چه رسد به طور هماهنگ اقدامات برای ایجاد ثبات در بازارهای مانند خرید اوراق قرضه و کاهش نرخ بهره و دوباره باز کردن اضطراری وام برنامه های گذشته استفاده می شود در طول بحران مالی سال 2008 است.

صندوق بین المللی پول و بانک جهانی گفت: در اوایل این ماه که آنها “آماده برای کمک به کشورهای عضو در آدرس فاجعه انسانی و اقتصادی چالش های مطرح شده توسط COVID-19 ویروس.”

اما چنین مالی وعده نیز به اجرا واقعیت های سیاسی از قبیل اینکه آیا صندوق بین المللی پول باید قرض دادن پول به ونزوئلا ایران و دیگر کشورهایی که رژیمهای مخالف هستند توسط ایالات متحده عمده مالی جهانی بازیکن.

سابق آمریکا مقامات و تحلیلگران که به تماشای چند جانبه نهادهای توجه داشته باشید که coronavirus است که به سادگی بی سابقه ای در جغرافیایی آن دامنه و در نتیجه مفاهیم. این ویروس به طور رسمی به نام COVID-19 یک گونه جدید است که دانشمندان هنوز در تلاش برای درک و آن را تا زده حتی برخی از مقامات دولتی خواهد بود که درگیر برنامه ریزی برای پاسخ.

“چه کسی می تواند جمع اوری یک واکنش بین المللی زمانی که هیچ کس می تواند سفر زمانی که کشورهای در مستند? حتی در کشورهای شما نمی توانید سفر” یکی ارشد سابق وزارت امور خارجه گفت:.

آنها توجه داشته باشید که وجود یک گذشته مدل ارائه می دهد که برخی از دروس: رهبری ایالات متحده در پاسخ به 2014 شیوع ابولا در غرب آفریقا. که بحران آغاز شد در اوایل سال 2014 با یک شیوع در گینه. در طول چند ماه آینده موارد به نظر می رسد در کشورهای همسایه. که پا به کمک, با کمک از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

در ماه اوت به عنوان جهانی نگرانی رشد بیش از باطل بیماری اوباما با استفاده از یک گردهمایی رهبران آفریقایی در ایالات متحده به منظور بالا بردن آگاهی از بحران و تعهد ادامه داد: ایالات متحده پشتیبانی می کند.

توسط اواسط ماه سپتامبر اوباما اعلام کرد که در میان دیگر اقدامات ایالات متحده ارسال خواهد 3,000 نیروهای نظامی به غرب آفریقا برای کمک به ساخت تجهیزات پزشکی و ارائه سایر کمک به متخصصان پزشکی. اوباما به نظر می رسید آگاه از انتقاد که او نقل مکان کرد بیش از حد به آرامی گفت: “ما باید سریع عمل می کنند — ما نمی توانیم تی چرت زدن در این یکی” و اضافه کرد که “این یک تهدید جهانی و این خواسته واقعا واکنش جهانی.”

که در همان هفته های شورای امنیت سازمان ملل تصویب آمریکا-پیش نویس قطعنامه اعلام ابولا تهدیدی برای صلح جهانی و امنیت است. این نشست به رهبری ایالات متحده برگزار شد که شورای امنیت چرخش ریاست جمهوری در آن زمان است. U. N. ناظران گفت: آن نادر بود احتمالا بی سابقه ای در جلسه شورا به دلیل تمرکز بر بحران بهداشت عمومی.

روز بعد در گردهمایی سالانه سازمان ملل متحد مجمع عمومی به ویژه در سطح بالا برگزار شد و در موضوع ویروس ابولا است. صحبت کردن با کسانی که در جمع آوری, اوباما هشدار داد که جامعه جهانی بود “انجام نمی دهد به اندازه کافی.”

در متعاقب آن هفته ها و ماه های دیگر کشورها پیوست و یا تشدید تلاش ها برای کمک به کشورهای آفریقای غربی شامل بیماری است. اگر چه برخی از جمهوری خواهان اصرار اوباما خرابکاری پاسخ (و مغلوب ساختن پیشی جستن یک منتقد بیش از حد) سابق دموکراتیک رئیس جمهور و مشاوران و دفاع از رویکرد خود را.

با coronavirus “شده است وجود دارد یک فقدان کامل از هر چیزی شبیه به آن” گفت: Konyndyk که کمک کرد منجر به ابولا پاسخ تحت اوباما. “ما دیپلماتیک toolbox بیشتر وجود ندارد و با وجود این واقعیت است که آن را بیشتر لازم است.”

در میان کسانی که این استدلال برای یک اتحاد بین المللی در برابر جبهه coronavirus است U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ.

آنچه در دفتر او لقب “مجازی مطبوعات برخورد” پنجشنبه اشاره به این حادثه تلخ به نام رهبران جهان به “گرد هم می آیند و ارائه فوری و هماهنگ پاسخ به این بحران جهانی است.”

“زمان پاسخ در سطح کشور نمی خواهد آدرس مقیاس جهانی و پیچیدگی بحران” او هشدار داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>