خواهد مغلوب ساختن پیشی جستن رها توییتر ؟

بزرگ با تکنولوژی است که سرکوب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می دهد که او بیشتر از همه به دلیل عقب نشینی از سیستم عامل خود را به خود را دیجیتال و اکوسیستم.

رئیس جمهور انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی و برخی از پیروان او در حال حاضر بوده است و پیوستن به ترویج جایگزین سایت های رسانه های اجتماعی به عنوان رئیس جمهور فشارهای فاکس نیوز که آن را displeases او خواستار توجه به آن تازه بدوران رسیده محافظه کار رقیب یکی آمریکا شبکه خبر.

قبل از این بود که تازه ترین موج سرکوب در مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او توسط رسانه اجتماعی شرکت ها به دنبال حذف محتوا است که توهین آمیز تلقی نادرست و یا هر دو.

روز دوشنبه رسانه های اجتماعی پلت فرم ق توقیف “دونالد” یک فروم برای مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران به عنوان بخشی از یک بزرگتر سرکوب در برابر گروه هایی که تا به حال نقض قوانین در برابر آزار و اذیت و تبعیض. به طور جداگانه حرکت یا کشش ناگهانی یک جریان ویدئو پلت فرم متعلق به آمازون به حالت تعلیق در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کانال برای نقض قوانین.

این حرکت — که آمد روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی و سپس حذف یک ویدیو که در آن یکی از حامیان او فریاد زد: “قدرت سفید” در رویارویی با معترضان شد فقط آخرین مراحل توسط شرکت های فن آوری به فاصله خود از مغلوب ساختن پیشی جستن و جنبش راست.

در هفته های اخیر به عنوان توییتر را آغاز کرده است استفاده از تکذیبنامهها به برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها برای نقض سیاست های خود تهمت انتخاباتی و بسیاری از آن آنلاین, حامیان گرفته اند بیشتر علاقه نوپای پلت فرم رسانه های اجتماعی Parler. توییتر مانند سایت بازار خود را به عنوان رایگان-گفتار دوستانه و جذب یک راست متمایل پایگاه کاربر. امثال اریک تهمت و تگزاس بهداشت ، تد کروز هم پیوست پلت فرم این ماه و در ژوئن 18 مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale توییتی “هی @توییتر خود را به روز شماره” همراه با لینک به Parler.

در حالی که درگیری بین سیستم عامل رسانه های اجتماعی و راست به شدت در هفته های اخیر زمینه ای تنش ایجاد شده است برای سال ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن اول مبارزات انتخاباتی و پوپولیستی حرکت پشت آن سوار به قدرت با ربودن توجه در رسانه های جریان اصلی سیستم عامل اغلب در باهوش یا ظالمانه راه. دونالد به شنود گذاشته باشند که استراتژی خدمت به عنوان یک محل تجمع برای هواداران به اشتراک گذاری نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن الگوهای رفتاری بسیاری از آنها توهین آمیز و به استراتژی مورد گسترش آنها در سراسر اینترنت در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی نظارت فروم الهام بخش است.

اما دونالد همچنین شرکت در برخی از خطرناک ترین گرایش جناح راست اینترنتی پوپولیسم: در سال 2016 فروم بود و کلام در ترویج “Pizzagate” یک غلط اینترنت تئوری توطئه در مورد قدرتمند پدوفیل عامل از واشنگتن پیتزا فروشی که الهام گرفته از کارولینای شمالی مرد مسلح با تفنگ حمله به طوفان کسب و کار.

با توجه به حوادث رئیس جمهور پرشورترین هواداران و همچنین دیگر راست افراط گرایان مرتبط با مغلوب ساختن پیشی جستن را با نام تجاری از پوپولیسم را از ارائه یک معضل اجتماعی شرکت های رسانه ای. این سیستم عامل با آن مواجه شده اند تماس از دموکرات ها و گروه های جامعه مدنی به محکم تر پلیس خود رفتار آنلاین اما شرکت کرده اند که اغلب تمایلی به چشم پوشی از نامزدی ارائه شده توسط این کاربران, سرمایه گذاری در اجرای یا خطر شکایت از سانسور از رئیس جمهور شدند.

خواستار سرکوب برای اولین بار به دست آورد گسترده کشش پس از یک ماه اوت سال 2017 سفید ملی, تجمع در Charlottesville, Virginia, گرایید. ملی باعث خشم رسانه های اجتماعی, سیستم عامل, پردازنده های پرداخت و میزبان وب سایت برای سرکوب سفید ناسیونالیسم یک حرکت بود که تا حد زیادی موفق در کاهش دید و تاثیر بسیاری از alt سمت راست را بدنام ترین چهره های مانند ریچارد اسپنسر.

سفت معاون باعث شده است تا برخی در سمت راست برای ایجاد و یا مهاجرت به سیستم عامل های آنلاین بیشتر متمایل به سیاست است. در علاوه بر این به Parler وجود دارد دروغ گفتن که لوایح خود را به عنوان یک ضد سانسور جایگزین برای توییتر; اختلاف یک فروم برای چت خصوصی گروه محبوب است که در سمت راست و Urbit غیر متمرکز محاسبات آزمایش آغاز شده توسط programmer Curtis Yarvin که ضد دموکراتیک “neoreactionary” اینترنت نوشته اند تحت تاثیر تعدادی از مغلوب ساختن پیشی جستن پوپولیستی متحدان از جمله بنا به گزارش استیو Bannon.

حتی جایگزین این سیستم عامل باید محدودیت های خود را. در هفته گذشته اختلاف توقیف یکی از بزرگترین گروه های چت در ارتباط با “Boogaloo” یک شل-گره راست جنبش است که اغلب همراه با ناسیونالیسم و نامش اشاره به ایده های آینده جنگ های داخلی. اختلاف در زمان عمل پس از یک مرد در ارتباط با حرکت بود به اتهام قتل در جریان ناآرامی ها که به دنبال کشتن جورج فلوید.

شرکت های فن آوری’ تلاش برای مهار جناح راست پوپولیسم همچنین در حال حاضر یک معضل برای مغلوب ساختن پیشی جستن. تهدید به رها کردن این سیستم عامل ممکن است او را به اهرمی برای مبارزه با محدودیت اما این سیستم عامل هنوز به او اجازه می دهد به طور مستقیم به ده ها میلیون از مردم, و آن را بعید است که او آنها را ترک در دسترس نباشد.

در عوض قبل از آخرین دور درگیری رئیس جمهور و حامیان او تا به حال شده است در نظر گرفتن گام های کوچک به دور از بزرگ اجتماعی سیستم عامل با تجربه تر و کنترل شده تر در محیط های دیجیتال است. سیاسی اولین گزارش در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین علاقه Parler سال گذشته است. این کمپین نیز ساخته شده است برنامه ای برای حامیان خود را با مولفه های اجتماعی محور آن انتخاب مجدد استراتژی است.

که رانش دور از سیستم عامل در حال حاضر به نظر می رسد در ابتدا به سرعت بخشیدن به.

روز دوشنبه به عنوان به زودی به عنوان دونالد بان کی مون از Reddit اعلام شد, کاربران آن بودند شعار جایگزین فروم TheDonald.برنده شوید. در خواست اظهار نظر در مورد ممنوعیت تهمت انتخاباتی ارائه یک بیانیه ترغیب رای دهندگان به دانلود این کمپین برنامه به منظور “برای شنیدن به طور مستقیم از رئیس جمهور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *