WRHA می کشد فضل بیمارستان بروشور در دارو درد

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

به Winnipeg منطقه ای بهداشت و درمان اقتدار کشیده جزوه دارو درد که توسط فضل بیمارستان, اخبار جهانی یاد کرده است.

این جزوه به تشریح چگونه یک بیمار می تواند بیشتر از درد خود دارو. آن را می گوید بیمار را به اندازه درد دارو به آنها نیاز دارید اما نمی رویم بیش از نسخه خود را. آن را در ادامه می گویند: “نگران نباشید در مورد اعتیاد این اتفاق نمی افتد اگر شما در حال مصرف دارو برای درد است.”

بیانیه بیش از حد آگاهی مانیتوبا را “تکان دهنده” و به سادگی درست نیست.

“شما نمی توانید فقط بگو خود را داروی درد شما نمی توانید به آن معتاد” مصرف بیش از حد آگاهی از بنیانگذاران Arlene گذشته-کلب گفت: اخبار جهانی است. “ما می دانیم که این درست نیست.”

این WRHA تایید بروشور بود که توزیع شده به بیماران در بیمارستان گریس و آن را تا به حال نشده است به روز شده در سال. یک سخنگو گفت: این سند بود منسوخ شده و نامناسب بود و بلافاصله کشیده از بیمارستان است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما می خواهم برای تشکر از بیمار و CJOB/جهانی برای آوردن این به توجه ما به دلیل بروشور در واقع منسوخ شده و نامناسب است. فضل بیمارستان کشیده بروشور از گردش خون پس از آن توجه ما به ارمغان آورده در روز پنج شنبه, فوریه. 20. آن حذف شده است از فروشگاه چاپ و دیگر نمی خواهد ارائه شده به بیماران” یک WRHA سخنگو گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به اخبار جهانی است.

ادامه مطلب: ‘یک سری از آبشاری شکست’: Tech مشکلات نیروی انباشت پرونده ها و مشکلات در حوزه سلامت استان امکانات

“همه کارکنان در گریس درمانگاه قبل از پذیرش آگاه شده است. فضل بیمارستان بررسی خواهد شد نیاز به یک بروشور از این نوع و اطمینان حاصل شود که پیام از هر آینده نشریات منعکس بالینی بهترین عمل با توجه به درد و دارو و همچنین حصول اطمینان از تمام بیماران دریافت دقیق ترین و مناسب پیام های مربوط به مدیریت درد قبل و بعد از عمل جراحی است.”

این سخنگو در ادامه گفت که مواد نوشته شده توزیع شده به بیماران مصمم است با بهداشت فردی-مراقبت از امکانات و برنامه ها و همچنین در اختیار دیگر پزشکان و پرستاران و مراقبت های بهداشتی حرفه ای است.

“این WRHA رسیده است از دیگر امکانات در این منطقه به اطمینان حاصل شود آنها خود را بررسی مواد موجود برای جلوگیری از بیشتر توزیع پیام چنین است که به عنوان های موجود در این بروشور” سخنگوی گفت.

ادامه مطلب: Winnipeg گروه کمک به سهولت درد خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده و به مصرف بیش از حد مواد مخدر

آخرین Kolb می گوید آن را آورده بود به او توجه توسط یک بیمار است. او می گوید: سند منسوخ شده است و خطرناک است و آن را می تواند تحت تاثیر صدها نفر از افرادی که به بیمارستان رفت و بدون اعتیاد شد در دام قاتلان درد پس از.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما مسئولیت داریم که زمانی که ما به مواد مخدر و یا تجویز مواد مخدر است که وجود دارد بسیار بیش از آن است که فقط” او گفت:. “من می دانم که خانواده هایی که از دست داده اند و همه چیز را به خاطر تجویز دارو است.”

این بازدید به خانه برای آخرین کلب که از دست پسرش به مواد مخدر مصرف بیش از حد. او همچنین می گوید: مادر او معتاد شد به او دارو پس از جراحی تعویض مفصل.

“شما نمی توانید به یک دارو مانند مواد مخدر برای هر کسی و نه فکر می کنم که آنها می توانید معتاد,” او گفت:. “این عادلانه نیست به ارائه این نوع از دارو به مردم است که می تواند منجر به این و پس از آن راه دور و رفتن تمام راه را از طریق.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>