WTA رئیس می گوید: ادغام با ATP می شود ‘کسب’

تنیس زنان رئیس انجمن استیو سیمون گفت: ادغام با مردان ATP “همه حس می کند در جهان” اما که آن را به شکل “کسب.”

تنیس فصل بود به حالت تعلیق در ماه مارس با توجه به COVID-19 همه گیر و وقفه ادامه خواهد داد و حداقل تا اواسط ماه جولای محروم سطح پایین تر از بازیکنان که صرفا وابسته به مسابقات بردن از این فرصت برای به دست آوردن یک زندگی.

راجر فدرر به نام برای ادغام بین این دو قضیه در ماه گذشته با هر دو سیمون و ATP Tour رئیس Andrea Gaudenzi استقبال از این پیشنهاد.

اما برخی از بازیکنان WTA بالا باید گفت: آنها می خواهند مساوی ایستاده برای زنان بازیکنان در ترکیب بدن است.

“این یک کسب” WTA اجرایی سیمون نیویورک تایمز گفت. “این در مورد هر دو تور در نظر گرفتن قلمرو.

“در حال حاضر ما رقابت در برابر خودمان و همچنین سایر لیگ ها و خواص سرگرمی. ما در رقابت برای طرفداران همکاران و حمایت های مالی و همچنین پخش و اطلاعات تراز اجازه می دهد تا شما را به کل دارایی.”

به عنوان بسیاری از هفت انجمن های اجرای بخش های مختلف این ورزش در جهان است. علاوه بر ATP و WTA تور تنیس نیز کنترل شده توسط فدراسیون بین المللی تنیس و تخته از چهار گرند اسلم مسابقات.

در حال حاضر بینندگان نیاز های مختلف پرداخت-TV سیستم عامل برای تماشای مسابقات تنیس و ادغام این تور می تواند ساده تلویزیونی قرارداد و حمایت مالی می پردازد.

مردان و زنان بازیکنان باید جداگانه سیستم رتبه بندی در حالی که برخی از قوانین از جمله در دادگاه مربیگری نیز متفاوت است.

“من نمی ترسم از ادغام کامل; من هرگز” سیمون گفت. “من قطعا برای اولین بار به حمایت از آن, چون من فکر می کنم سپس شما واقعا باید کسب و کار و استراتژیک اصول همه هم تراز آن چیزی است که شما نیاز به انجام است.

“بدیهی است که آن را طولانی و پیچ در پیچ جاده ها وجود دارد, اما من فکر می کنم این باعث می شود تمام احساس در جهان است.

“این در مورد تلاش برای نجات WTA. ما خواهید بود اما اگر ما در حال رفتن به انجام کسب و کار مناسب است و ما در نهایت رفتن به ورزش هم من فکر می کنم WTA خواهد بود بسیار حمایت از این مفهوم است.”

سیمون گفت این بود: “زمان منحصر به فرد” برای تنیس.

“بحران ها و چالش ها گاهی اوقات می تواند ارائه فرصت به عنوان خوب,” او اضافه شده است.

“وجود دارد رفتن به هیچ کمبود حسابداران مالیاتی, وکیل مدافع, وکیل مدافع, و هر کس دیگری که با آن درگیر. این امر زمان می برد اما مفهومی آن را ممکن است به عنوان طولانی است.

“اگر شما توافق می کنید در هدف شما معمولا می توانید کارها را سریعتر انجام می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر