یانکی ها از کلینت Frazier قصد دارد برای بازی در پارچه ماسک در طول همه گیر

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

New York Yankees outfielder Clint Frazier قصد دارد به بازی با یک پارچه محافظ ماسک در طول بازی های این فصل است.

فریزر است یک نسخه پشتیبان تهیه outfielder در شلوغ مخلوط که شامل برت گاردنر مایک Tauchman و میگوئل آندوخار, اما او به نظر می رسد به یک قفل برای فهرستی با Giancarlo استانتون و هارون قاضی استفاده می شود به عنوان تعیین شده hitter.

“من فقط در تلاش برای نشان می دهد که آن را آسان برای انجام و آن را درست انجام دهید” Frazier گفت. “اگر آن را کمک می کند تا کمی آن را سخت به انجام بنابراین من قصد دارم به سعی کنید به آن را انجام دهد تا آنجا که من می توانم. امیدوارم کسی آن را می بیند و شاید آنها این کار را انجام بیش از حد.”

فریزر, 25, تنها بازیکن در این تیم که رفته به صفحه با یک ماسک. سه یانکی ها باید آزمایش مثبت برای coronavirus اخیرا نزدیک Aroldis چپمن و این تیم نیاز به ماسک در حالی که بازیکنان در محل باشگاه وانجمن. غیر-بازی پرسنل باید با استفاده از پوشش صورت در ستاره شرق و اغل گاو یا حشم. تمام بازیکنان فعال باید این گزینه از بین بردن, ماسک, در طول بازی.

“شما می دانید وجود دارد دو نفر در [خمیر] جعبه با من و آنها در نزدیکی” Frazier گفت: با اشاره به این گیر و داوری. “من بدیهی است که در اینجا به دلیل من می خواهم به بازی اما ما باید چیزهای که در اطراف ما.

“وجود دارد بسیاری از مردم که تا به حال این تاثیر آنها را در یک راه وجود دارد و افرادی هستند که در سازمان ما است که من در تلاش بود به احترام نسبت به. من می خواهم به مطمئن شوید که من دلیل آن را به هر کسی.”

فریزر به نظر می رسد در 123 بازی بیش از سه فصل با این باشگاه است. او فصل گذشته batted .267 آمار 12 خانه اجرا می شود و افزود: 38 اجرا می شود batted در.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>