‘شما نمی توانید این گه’: داخل دم Coronavirus شورش در کالیفرنیا دریایی پایه

Category: دیلی بیست Comments: No comments

Evacuees از کانون جدید مرگبار coronavirus تحت قرنطینه در سپاه تفنگداران دریایی پایه در سن دیگو نوسان نسبت به شورش در روز چهارشنبه پس از مقامات ایالات متحده اعتراف به اشتباه انتشار آلوده بیمار را به این گروه است.

ده ها تن از ساکنان موقت در Marine Corps Air Station میرامار را امضا طومار خواستار نظارت بهتر در این تاسیسات که در آن حدود 230 نفر برگزار شد و پس از تخلیه در هفته گذشته از چین است. ترس در بیان درخواست یک کپی از آن به دست آمده توسط The Daily Beast, تکرار نگرانی های مطرح شده توسط کارشناسان در روزهای اخیر در مورد اینکه آیا افراد بدون علائم بیماری می تواند انتقال.

یعقوب Wilson a 33-year-old American مهاجر از لوئیزیانا که با این نسخهها کار در یک تکنولوژی start-up در ووهان—این چینی کانون ویروس—گفت: روزانه وحش او امضا طومار در جهت اصلاح آنچه که او به نام “لعنت نزدیکی جنایی” و “غیر مسئولانه” اقدامات توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) مقامات مسئول پایه پروتکل قرنطینه.

این طومار می پرسد که “هر کس در این مرکز آزمایش می شود;” که evacuees داده می شود ماسک و ضد عفونی کننده; که دست عفونی در دسترس خواهد بود در مناطق عمومی از جمله یک زمین بازی; که آنها را نمی توان مجبور به جمع آوری در گروه های بزرگ; که شهر در سالن جلسات انجام خواهد شد از طریق تماس های کنفرانس و فضاهای عمومی به طور منظم ضد عفونی در طول روز است.

در این سند نوشته شده است در هر دو زبان انگلیسی و چینی و اولین گزارش های محلی وابسته به ABC KGTV-تلویزیون—بود که به ارائه به مقامات CDC شنبه شب با توجه به ویلسون.

“CDC در حال حاضر مشغول به کار فرض بر این است که این ویروس نمی خواهد تا زمانی که علائم توسعه” طومار می گوید. “ما به شدت مخالف با استفاده از این فرض به عنوان پایه در برابر گسترده تر تست.”

CDC بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از روزانه وحش در روز چهارشنبه.

“هر کس که می خواند در مورد این فشرده CDC نمایش درک نمی کند که ما حتی در حال آزمایش” گفت: Wilson. “این نمایش یک شوخی بزرگ: متوسط را بررسی کنید و شما علامتی. که در آن است.”

ویلسون گفت: روزانه وحش او در گروه دوم از پروازهای چارتر توسط وزارت امور خارجه در خارج از استان هوبی در چین که در آن بیش از 1100 نفر کشته شده اند از این بیماری است. ویلسون پرواز انجام 167 evacuees و وارد در سن دیگو در فوریه. 5. دوم پرواز حمل 65 evacuees وارد روز بعد. (دسته های قبلی از 195 آمریکا evacuees که ماند در پایگاه دیگری در کالیفرنیا منتشر شد در اوایل این هفته پس از ورود به ماه ژانویه است.)

Evacuees در پایگاه های مختلف در ایالات متحده دستور داده شده است برای خدمت به 14 روز قرنطينه شروع روز هر فرد برگ چین در همراهی با آنچه بین المللی مقامات بهداشت در حال حاضر به اعتقاد پایان بالا از رمان coronavirus دوره کمون. هر چند مردم در هر دو پرواز که وارد سن دیگو در هفته گذشته تقسیم شدند و در دو گروه به محض ورود ویلسون گفت: همه آنها را جمع آوری با هم برای وعده های غذایی جلسات و متوسط چک.

“سه روز اول که در اینجا ما تا به حال هیچ توشه و تا به حال هیچ تغییر لباس و نبود قادر به انجام لباس های شسته شده,” او گفت:. “ما نیاز به بیرون رفتن سه تا چهار بار در روز از اتاق ما به تغذیه و ما متوسط گرفته شده است.”

“ما در حال تلاش ما بهترین را برای ضد عفونی کردن همه چیز با صابون دست که به ما داده شده است حتی اگر ما نمی باید ضد عفونی کننده” ویلسون اضافه شده است. “ما در حال نا امید و نگران است.”

بسیاری از evacuees احساس می کنید که این دستورالعمل از CDC شده است گیج کننده و حتی ضد و نقیض او ادامه داد. “آنها به ما گفته اند به پایه شش فوت دور از هر یک از دیگر, و سپس ما ایستاده شانه به شانه هنگامی که آنها را به ما متوسط” که ویلسون ادعا کرد “مگس در صورت حمایت و اقدامات احتیاطی.”

دکتر کریستوفر برادن پزشکی اپیدمیولوژی با CDC گفت: هفته گذشته که آژانس فدرال بود “انجام همه چیز ممکن است” برای مراقبت از صدها آمریکایی evacuees در مراقبت از خود را تحت قرنطینه اجباری. اما حداقل برخی از کارشناسان پیشنهاد چنین مشکلاتی خواهد باقی بماند تا زمانی که وجود دارد بلندی ابهامات در مورد ویروسی انتقال است.

اروین Redlener مدیر مرکز ملی برای آمادگی در دانشگاه کلمبیا و متخصص در ایالات متحده آمادگی برای بیماری های همه گیر در روز سه شنبه گفت هنوز هم وجود دارد “فعال سوالات در مورد توانایی انتقال این ویروس قبل از علائم به نظر می رسد” اما “بسیاری از ما می گویند که به احتمال بسیار زیاد این مورد است.”

“ما در حال خرید و فروش در دنیای عدم قطعیت مطلق در لحظه ای که می رود به تصمیم گیری” گفت: Redlener. “ما در حال تلاش به آمده تا با پروتکل هایی است که حس را در یک سرعت در حال گسترش ویروسی بیماری همه گیر.”

برای ویلسون بارها و بارها مورد سوال CDC قضاوت توصیف ارائه تحویل داده شده توسط برادن که اقدام به توضیح دهد که چرا هر کس نیاز به آزمایش می شود. در یک نقطه در آن ارائه یک مرد خود را در زمان خاموش ماسک صورت و عطسه به جمعیت ویلسون گفت:.

“وجود دارد یک موج از امواج از مردم در حال حرکت به دور از او,” او اضافه شده است. “شما نمی توانید این گه.”

هر “sneezer” ویلسون ادامه داد:ایجاد ترس در گروهی که تنها رشد بیشتر زمان بعد از خبر شکست زنانی که تست مثبت برای این ویروس به اشتباه منتشر شده از دانشگاه کالیفرنیا در سان دیگو مرکز پزشکی پس از او کیت تست شد برچسب های تقلبی. او به طور موقت به بازگشت به قرنطینه جمعیت در پایه روز یکشنبه قبل از دو برابر شدن دوباره به بیمارستان در روز دوشنبه برای درمان پس از خطا کشف شد.

CDC در روز سه شنبه اعتراف به اشتباه و گفت: مسئولان بیمارستان پس از نزدیک با مقامات فدرال برای اطمینان از این اتفاق نمی افتد دوباره. یک سخنگوی بیمارستان گفت: نیویورک تایمز وجود داشته است miscommunication بیش نحوه شناسایی بیماران تحت ارزیابی که داده شد مستعار برای محافظت از حریم خصوصی خود را. از سه شنبه بود و دوره نقاهت را به خوبی و فقط جزئی سرفه برادن گفته است.

“به من اجازه دهید تاکید کنم هیچ خطا وجود دارد از آزمون” برادن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه. “آزمون خود را دقیق بود; مسئله این آزمون نبود اجرا هنگامی که ما فکر آن بوده است. ما تحت فشار زیادی برای دریافت نتایج. ما درخواست شد که گزارش بود گزارش شفاهی.”

سن دیگو صورت مشخص 13th تایید بیمار در آمریکا و CDC گفت: آن آماده شد برای جدید کروناویروس که در حال حاضر بیمار بیش از 45 ، 000 در سراسر جهان به “یک جای پا در آمریکا”

“در برخی از نقطه ما به احتمال زیاد برای دیدن جامعه گسترش در آمریکا یا در کشورهای دیگر” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی به خبرنگاران گفت. “این باعث یک تغییر در پاسخ ما استراتژی است.”

آزمون mix-up ایجاد می شود “کاملا اغتشاش” در پایگاه به گفته جان McGory یک 65 ساله و معلم زبان انگلیسی که تا به حال زندگی می کردند در ووهان برای شش سال قبل از تخلیه در ویلسون پرواز در هفته گذشته. McGory گفت: بار evacuees یاد گرفته در مورد اشتباه از گزارش های خبری قبل از آنها مطلع شدند توسط CDC مقامات.

ویلسون گفت: دیگر evacuees گفته شد که زن آلوده “هیچ تماس نزدیک” اما که چنین ادعا می کنند التماس سوال: “چه کسی او نشسته و بعد به مدت 12 ساعت در پرواز ؟ اگر نشستن در کنار کسی شانه به شانه و صحبت کردن به آنها را برای 12 ساعت به حساب نمی کند به عنوان یک تماس نزدیک و سپس چه می کند؟”

یکی دیگر از مهاجر کالیفرنیا مبتنی بر پدر دو که نخواست نامش فاش شود بیش از ترس از حرفه ای پیامدهای از اینکه به اپیدمی تاریخی گفت: روزانه جانور خانواده اش وارد در سن دیگو پایه در روز چهارشنبه پس از گذراندن سه هفته در ووهان برای جشن سال نو چینی.

44 ساله این طومار را امضا کرده چرا که او در خانواده—همسر و دو فرزند خود—به اشتراک گذاشته ویلسون نگرانی در مورد حال آزمایش این ویروس گفت: روزانه وحش. مانند ویلسون پدر گفت به اعتقاد او CDC ارائه شد بدون زرق و برق احتیاطی در داخل مرکز به اطمینان حاصل شود که ویروس نیست ،

“برخی از این مبتنی بر این سیستم افتخار: اگر سرفه شما آن را گزارش. اما اکثر مردم در اینجا است که در قرنطینه آنها نمی خواهند به اینجا آنها می خواهند به ترک” او توضیح داد. “به طوری که آنها حتی ممکن است بگویید هر کسی اگر آنها احساس می کنید هیچ نشانه ای وجود دارد و نه موظف precautious در اینجا دیگر از متوسط چک. سطح عدم اطمینان و ترس از ماندن است نه تشویق مردم به جلو آمده.”

مرد گفت: او همچنین در برادن ارائه در روز سه شنبه که او تایید برجسته اخلال عطسه و او را متقاعد نشد توسط CDC استدلال است.

“ما هنوز هم احساس می کنم که ما باید یک بار آزمایش,” او گفت: “شما هرگز نمی دانید خطر بودن در یک مکان شبیه به این.”

او شکایت اصلی: CDC شده است ضد عفونی زمین بازی که در آن دو فرزند جوان صرف بیشتر وقت خود را به پدر گفت. او اضافه کرد که او و همسرش عصبی به ترک این تسهیلات زمانی که قرنطینه به پایان می رسد در فوریه. 18 بیش از ترس است که او یا فرزندان خود را ممکن ندانسته اند این ویروس و سپس آلوده کردن دیگران در جامعه خود را.

“این نوع از اقدامات ما احساس می کنیم باید پایه,” او گفت:. “از نقطه نظر پدر و مادر آن است که ترسناک است. این یک چیز برای من همسر—یا من—به بیمار, اما ما می ترسم برای بچه های ما.”

—تحریریه پیلار Melendez کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>