شما شمارش الیزابت وارن ؟ اشتباه بزرگ است.

Category: دیلی بیست Comments: No comments

الیزابت وارن نمی خواهد به پایین بدون مبارزه. و “مبارزه” منظورم UFC-سبک بدون نگه می دارد-منع بدنی-مایعات-پرواز-به-این-جمعیت همه چیز می رود قفس مطابقت. مردم نوع شرط در وگاس.

در اولین لحظات روز چهارشنبه نهم دموکراتیک ریاست جمهوری بحث که آره در لاس وگاس او صحبت کرد حتی اگر او تا به حال نشده است به نام (یکی از بهترین کیفیت). “من می خواهم به بحث در مورد که ما که در حال اجرا در برابر” او گفت:. “یک میلیاردر که تماس زنان چاق, rimming, اسب رو ، و نه من و نه صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ.”

واکنش شات: بلومبرگ به دنبال مانند یک فیلم مرور زمان از یک تنه درخت fossilizing. واکنش شات: هر وارن حامی یا وارن-liker یا وارن-enjoyer در آمریکا فریاد پت-scaringly با صدای بلند در تلویزیون های خود را هماهنگ.

وگاس جمعیت رفت به عنوان وگاس جمعیت در حال معتاد به انجام در طول یک beatdown.

پس از آن, عصر ایران صرف بقیه بحث در مورد حد gravitas به عنوان یک ventriloquist ساختگی بدون دامان به نشستن است. الیزابت وارن در ضمن تبدیل در او قوی ترین بحث عملکرد و در عین حال قابل توجه بلومبرگ بارها و بارها مثل یک ادم خائن و بدنهاد با کینه. بلومبرگ نابود شد. او نابود شد. او degloved. همه چیز که یک دموکرات رای دهندگان ممکن است ناخوشایند در مورد بلومبرگ گذاشته شد bare برای همه برای دیدن.

وارن نیست فقط به نوبه خود مناظر خود را در بلومبرگ. او diminutized شهردار پیت طرح بهداشت خواستار آن را “یک نقطه قدرت.” او به نام ctq برای داشتن تنها دو پاراگراف توضیح او. او به نام ایده بودن متوسط در وهله اول. “ما نمی تواند خیلی مشتاق به دوست توسط میچ مک کانل که ما را فراموش کرده ام چگونه به مبارزه با او گفت:” در اشاره به میانه های جو بایدن و ctq به صاعقه وار Vegas-y تشویق. زمان آن را بیش از همه روشن بود که او می خواهم برنده این یکی مثل دبیرخانه برنده 1973 بلمونت استیکس. مانند یک ماشین فوق العاده ای.

البته برنده شدن در بحث و برنده نامزدی هستند چیز کاملا متفاوت هستند. آن را بعید است که این بحث در حال رفتن به دینگ این سناتور برنی ساندرز که تبدیل به شخصیتی جامد عملکرد خود را.

وارن چپ برنی به تنهایی یک واقعیت است که بهت زده واشنگتن پست op-ed نویس جنیفر روبین. “وارن بدون توضیح نمی خواهد پس از برنی” او هنوز توییتی. “به عنوان یک نتیجه ممکن است بهبود او ایستاده است. جدی استراتژیک خطا.”

به که گویم: nah.

به بلومبرگ pummeling شد بیش از اساسی کابل های پورنو برای خوردن غنی جمعیت و یا سرگرمی برای افرادی که نمی توانند توجه به سیاست مگر اینکه آن را با خود تشویق نماید. آن را در مورد اصول. او و برنی ساندرز ترین ایدئولوژیک تراز وسط قرار دارد. چرا که او می خواهم به او را پایین ؟

وارن عملکرد نشان داد که او را دیدم فراتر از همه نسیم-پرستش punditry مزخرف. بلومبرگ نامزدی چیزی برای نجات دموکرات در یک برنامه به طور بالقوه بایدن-کمتر از انتخابات آن است که کمی نرمتر سمباده-نسخه همه چیز است که در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. همه ما نیاز بود برای کسی به آن تماس بگیرید, در حالی که بسیاری از مردم به تماشای.

آیا رای دهندگان واقعا می خواهید برای رفتن به پای صندوق های رای در ماه نوامبر و انتخاب بین یک خوک و یک درنده ؟ در حال حاضر امیدوارم به لطف الیزابت وارن آنها نمی خواهد که به.

وارن بود و یک عملکرد است که همه کسانی که او را حمایت و یا حتی گفته کسی در یک مهمانی که به آنها می شود “کاملا خوشحال اگر او برنده شد اما من در رای گیری برای برنی” می تواند افتخار. او نظرسنجی اعداد ممکن است غرق شدن به دلایلی که هیچ کس نمی تواند با دقت اشاره کردن اما به دلیل چهار بحث عملکرد کسی که گیر با او باید احساس کنید, اجازه دهید پایین و افرادی که داده اند تا در او ممکن است بخواهید به تجدید نظر. آنها فقط ممکن است از دست ندهید اواخر دور گشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>