بزرگسالان جوان داده جدید هشدارهای به عنوان coronavirus موارد سنبله در سراسر کانادا

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

شیوع بیماری های جدید از COVID-19 در میان بزرگسالان جوان در سراسر کشور در حال جرقه نگرانی در مورد تاثیر این خوشه از موارد جدید می تواند در حال کاستن از محدودیت های همه گیر.

انتاریو گزارش خود بزرگترین روزانه تعداد تایید COVID-19 عفونت پس از پایان ماه ژوئن با 203 مورد جدید در روز شنبه باعث وزیر بهداشت انتاریو کریستین الیوت به نیاز شهروندان به دنبال فیزیکی, فاصله, قوانین, برای متوقف کردن در مورد روند.

ادامه مطلب: کانادا می بیند 574 جدید کروناویروس موارد به عنوان جهانی تعداد رویکردهای 15 میلیون

آلبرتا و بریتیش کلمبیا نیز دیده شود موج جدید COVID-19 عفونت در طی دو روز گذشته. مانیتوبا دیده است شیوع در چند Hutterite مستعمرات در روزهای اخیر و یک زن و شوهر از آزمون مثبت در میان مسافران بین المللی است.

کانادا معاون بهداشت افسر دکتر هوارد Njoo گفت: چشم انداز مثبت در موارد جدید در سراسر کشور است و به مقامات بهداشت عمومی دلیلی برای نگرانی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کانادا روزانه جدید مورد اعداد به حال آهسته به طور متوسط حدود 300 مورد جدید در روز, اما این افزایش به طور متوسط از 460 موارد جدید در هر روز برای چهار روز گذشته.

مشاهده link ”

اکثریت به تازگی آلوده هستند و جوان, بزرگسالان, بسیاری از آنها قرارداد بسته اند رمان coronavirus با رفتن به میله, رستوران ها و شرکت های داخلی احزاب Njoo به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه در یک جلسه مطبوعاتی در اتاوا.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“من فکر می کنم همه خسته شده بود پس از گذراندن زمستان cooped,” او گفت:.

“و در حال حاضر با بهتر آب و هوا و تابستان من فکر می کنم مردم فقط می خواهید برای دریافت, بنابراین من فکر می کنم وجود یک عامل خستگی از لحاظ تلاش برای حفظ همه کسانی که خوب بهداشت عمومی اقدامات است.”

Coronavirus: فورد پنجه نرم می کند با افراد جوان به دنبال دستورالعمل های بهداشتی به عنوان سربازان ارتش در موارد افزایش

Coronavirus: فورد پنجه نرم می کند با افراد جوان به دنبال دستورالعمل های بهداشتی به عنوان سربازان ارتش در موارد افزایش

Njoo گفت: او معتقد است که وجود یک “شکست ناپذیری عامل” همچنین به شیوع بیماری در میان افراد جوان است که در حال دامن زده شده توسط شواهد علمی در حال ظهور است که نشان می دهد جوانان که قرارداد COVID-19 کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به طور جدی بیمار است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من فکر می کنم در یک سن خاص شما فکر می کنم شما می توانید دور با هر چیزی … این جایی که من فکر می کنم این چالش است چرا که حتی اگر آنها فقط علائم خفیف یا آنها بدون علامت این واقعیت است که آنها بخشی از جامعه ما است.”

ادامه مطلب: کارشناسان هشدار می دهند در برابر منفی coronavirus آزمون به صورت رایگان برای عبور, گروه اجتماعی

Njoo پیشنهاد برخی از افراد جوان حضور در داخل احزاب و نه زیر مناسب فیزیکی فاصله اقدامات ممکن است انجام این کار به دلیل مداوم آرامش بخش از بیماری همه گیر محدودیت — از جمله بازگشایی کافه ها و رستوران ها — دارای ارسال یک سیگنال که آنها می توانند اجازه گارد خود را.

اما آن را به مقامات محلی برای تصمیم گیری که آیا این موسسات باید مجاز به باز باقی می ماند Njoo گفت.

“حرکت رو به جلو ما همچنین می دانیم که ما نیاز به در برخی از نقطه بازگشایی جامعه ما است. بخشی از مشکل واقعا در تلاش است برای پیدا کردن تعادل است که ما به آرامی به عنوان یک جامعه شکل از چگونه ما حرکت رو به جلو با مقدار مناسب از احتیاط از نظر بخش های مختلف.”

‘کشیدن آن را’: کنی به یاد بهره مراقب باشید به عنوان COVID-19 تعداد افزایش

‘کشیدن آن را’: کنی به یاد بهره مراقب باشید به عنوان COVID-19 تعداد افزایش

جدید روزانه مورد اعداد بزرگتر از 100 را تبدیل به هنجار در آلبرتا در روزهای اخیر. استان گزارش 141 موارد جدید در روز سه شنبه. در حال حاضر وجود دارد 1,193 فعال موارد این ویروس در آلبرتا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“اگر شما فکر می کنم شما می توانید معاشرت با گروه های زیادی از مردم در محله های نزدیک به آن دست کشیدن خاموش” برتر جیسون کنی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “اگر شما جوان و سالم و به یاد داشته باشید شما هنوز هم می تواند حمل و انتقال این ویروس است که به پایان می رسد تا کشتن کسی که پیر و یا آسیب پذیر است.”

حتی با اعداد بالاتر, آلبرتا اعلام کرد قصد دارد برای باز کردن مدارس در ماه سپتامبر.

ادامه مطلب: جوان بهره هشدار داد به COVID-19 جدی میان ‘ادامه داد: افزایش موارد’

“من می خواهم به استرس است که هیچ خطر وجود دارد-رایگان رویکرد به زندگی با COVID-19 عین حال ما هنوز هم باید یاد بگیرند که با آن زندگی می کنند” گفت: آلبرتا افسر ارشد پزشکی دکتر دینا Hinshaw. “وجود دارد هیچ آسان انتخاب در مقابل از ما.”

انتاریو برتر داگ فورد گفت که او به ویژه نگران اطلاعات نشان می دهد 57 درصد از سهشنبه این موارد در استان در افراد سالخورده 39 یا جوانتر و که برخی از شیوع بیماری های مرتبط شده اند به حضور در داخل سالن ،

“من فقط درخواست مردم برای برگزاری در این احزاب نمی دونم چرا هر کس می خواهد به حزب خیلی بد اما _ به اندازه کافی. ما باید این را در کنترل ما خواهد شد.”

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>