جوان Canucks می تواند به نفع از محدود دسترسی به رسانه در NHL حباب

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

طرفداران نخواهد بود تنها چیزی که از دست رفته از عرصه هنگامی که NHL آن آغاز می شود جام استنلی مسابقات ماه آینده در ادمونتون و تورنتو.

به پایبندی به لیگ COVID-19 پروتکل تنها انتخاب رسانه ها اجازه خواهد داشت به ساختمان برای تماشای بازی وجود خواهد داشت و هیچ دسترسی مستقیم به مربیان یا بازیکنان.

خبرنگاران اجازه داده نخواهد شد به اتاق پانسمان. این بدان معناست که هیچ چهره به چهره مصاحبه با بازیکنان بعد از بازی و بدون قفل-اتاق scrums زیر شیوه های. همه مربی و بازیکن در دسترس خواهد بود مجازی و هماهنگ شده توسط NHL.

ونکوور goaltender یعقوب Markstrom گفت: آن چیز شخصی اما با داشتن خبرنگاران در اتاق پانسمان خواهد بود یک چیز خوب برای جوان Canucks.

صحبت کردن در یک ویدئو کنفرانس تماس Markstrom گفت: او در حال حاضر دیده می شود تفاوت در اردوگاه های آموزشی خود را به عنوان Canucks آماده سازی خود را برای بازی در سریال در برابر مینه سوتا وحشی.

“آن را برای مطمئن شوید که خیلی متفاوت تر از آن می شده اند به خصوص در کانادا بازار” گفت: Markstrom که معمولا صمیمی اما اغلب بلانت در صحبت با خبرنگاران. “در سال های گذشته هنگامی که شما بوده ام در پلی آف اتاق قفل است که تقریبا تمام رسانه ها. ما قصد داریم که در حال حاضر.

“این را به خوبی برای تیم ما است. هیچ چیز در برابر شما بچه ها [اما] آن باعث می شود آن را کمی ساده تر برای بسیاری از بازیکنان جوان که هرگز در بازی حذفی که بازی برای ما است.”

سازمان دیده بان | راب پیزو پیش نمایش غرب بذر مسابقات:

در قسمت 2 از 10 راب پیزو بررسی این که آیا این دفاع قهرمان بلوز خواهد آمد از گرد رابین با #1 دانه. 1:16

حداقل نه Canucks از جمله Markstrom کالدر جایزه فینالیست کوین هیوز در سال گذشته بالا rookie الیاس Pettersson و براک Boeser بازی نیست بعد از بازی فصل.

Markstrom بود یک تازه کار با Florida Panthers زمانی که آنها از دست رفته در دور باز از پلی آف به New Jersey Devils اما او نمی بینم هر گونه اقدام است.

Boeser گفت: برخورد با یک موج از ضبط صوت و دوربین های تلویزیونی سیل به اتاق پانسمان پس از یک بازی خواهد بود بخشی از طبیعی جدید برای بازگشت هاکی.

“با دیدن شما بچه ها بعد از بازی خواهد بود کمی متفاوت است,” او گفت:. “من فکر می کنم ما احتمالا خارج از پیست کمی سریعتر.

“ما فقط باید به تمرکز بر روی بازی ما. من فکر می کنم که در بعضی از حواس او را پرت در جهان است. این حباب خواهد شد کمک به پرتاب آن را کنار گذاشته و به ما کمک کند تمرکز بهتر است.”

Boeser برخورد با یکی از این حواس او را پرت فقط به عنوان اردوگاه آموزش باز زمانی که یک گزارش منتشر شده در رسانه های محلی که Canucks با توجه به تجارت او.

ونکوور مدیر کل جیم Benning شدیدا رد این پیشنهاد گفت: “کسی که ساخته شده است که” اما Boeser باقی مانده بود نا امید.

“من احساس من همیشه خیلی صادقانه با رسانه ها,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را بسیار غیر ضروری است.”

سازمان دیده بان | راب پیزو پیش نمایش شرق بذر مسابقات:

در قسمت 1 از 10 راب پیزو به نظر می رسد در برونز, برق پایتخت و آگهی به ببینید که چه کسی ممکن است با آمدن #1 دانه. 1:15

Pettersson گاهی اوقات به نظر می رسد ناراحت کننده در scrums اما این زن 21 ساله یک اقتباس به بودن در کانون توجه است. در گروه های کوچک و یا یک در یک, او می تواند حرف و دمدمی حس شوخ طبعی.

“آن را متفاوت برای شما بچه ها” Pettersson گفت. “این برای همه است. آن است که آنچه در آن است ما فقط باید برای انجام بهترین.”

بسته به روز سر مربی تراویس سبز می تواند کوتاه و مختصر مخفی خنده دار, دفاعی, آموزنده, و یا بی اعتنا هنگام پاسخ دادن به سوالات. او دست هایش را که اگر او خوشحال بود به خبرنگاران نمی شود بازجویی از بازیکنان خود را.

“خوشحال یا ناراحت نیست, کلمه,” او گفت:. “من به گروه ما در مورد سازگار بودن و ماندن متمرکز شده است. این فقط بخشی از هنجار جدید. من نمی overthinking آن است.”

در حالی که بازیکنان ممکن است درک جدید حفظ حریم خصوصی خود را در اتاق پانسمان, آنها هنوز هم در حال آمدن به مقابله با این ایده از بازی قبل از صندلی های خالی.

“طرفداران بازی را بسیار هیجان انگیز تر آنها را بسیار انرژی” گفت: Pettersson.

سازمان دیده بان | راب پیزو پیش نمایش شعله های آتش-جت سری:

در قسمت 5 از 10 راب پیزو شکسته شدن تنها همه-کانادا matchup در صلاحیت دور. 1:11

Markstrom گفت: یک ساختمان خالی است یکی دیگر از مانع روانی برای بازیکنان است.

“هنگامی که آن را یک بازی هاکی شما باید 20,000 [مردم] آن را با صدای بلند و این کمک می کند تا شما را در رفتن” او گفت:. “این کمک می کند تا بدن خود را درک کنند این یک بازی است. ما قصد داریم که برای دریافت کمک به زمانی که ما شروع به بازی.”

نداشتن فن سر و صدا می تواند آن را آسان تر برای شنیدن چه بازیکنان می گویند بر روی یخ. Canucks کاپیتان بو Horvat اخیرا شنیده می شود به شدت انتقاد جیک Virtanen پس از پرتاب در اواخر آمار در طول یک مرحله.

“من فکر می کنم شما همیشه باید مراقب آنچه به شما می گویند حتی اگر فن وجود دارد” گفت: Boeser.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>