جوان مردم باعث COVID-19 خوشه. اما آنها تنها به سرزنش ؟

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

همه چشم ها در کافه ها و رستوران ها در کانادا — به خصوص در انتاریو — به عنوان موارد از رمان coronavirus افزایش در میان افراد جوان است.

افراد زیر 39 را تشکیل می دهند بیش از نیمی از 203 موارد گزارش شده در انتاریو در جولای 21, منجر برتر به نقطه مستقیما در افراد جوان نقض بهداشت عمومی اقدامات مهمانی و بیش از حد کرده است.

“بچه ها شما رو به مهار آن را در” داگ فورد به خبرنگاران گفت:. “ساده به عنوان آن است.”

ادامه مطلب: کارشناسان بهداشت و صدا به عنوان زنگ کانادا coronavirus موارد افزایش

اما به گفته کارشناسان این همه که ساده است. از آنجا که اقامت-صفحه اصلی سفارش پختند این لفاظی در اطراف چه می توانید و نمی تواند انجام شود تغییر کرده است — گاهی اوقات به سرعت در حال گاهی منطقه ای.

کارشناسان می گویند بازگشایی کافه ها و رستوران ها است و تشدید مشکل و بدون بیشتر سازگار پیام و penalities آن را فقط بدتر خواهد شد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

چه گم شده ؟

یک “عشق خشن” پیام طولانی سر رسیده است گفت: دکتر Prabhat Jha, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه تورنتو و مدیر مرکز جهانی تحقیقات بهداشتی در سنت مایکل در بیمارستان تورنتو است.

که پیام “نیاز به آمده از بالا” — به خصوص به عنوان فضای ناهار خوری باعث باز گشت.

کلگری میله گام تا COVID-19 اقدامات ایمنی برای محافظت از طرفداران هاکی در پلی آف

کلگری میله گام تا COVID-19 اقدامات ایمنی برای محافظت از طرفداران هاکی در پلی آف

در حالی که دولت انتاریو می توانید حرکت بخش هایی از استان به مراحل اولیه اگر لازم است که ساخته شده است روشن Jha گفت. نیز وجود دارد هیچ برنامه ای برای انجام اقدامات بیشتر علیه افراد جوان که شکستن قوانین مانند تحمیل اضافی جریمه.

“مردم نیاز به می دانم که می توان آن را تعطیل دوباره,” او گفت:. “شما نمی توانید ترک آن (پیام) به بهداشت عمومی افسران برای هر واحد.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سوئیس پس از بازگشایی آن کافه ها و رستوران ها نشان داده است که “تعداد زیادی از سخت و نه خیلی عشق” جها گفت.

وقتی که تنها یک مورد مثبت بود به یک کلوپ شبانه, سازمان بهداشت “قرنطینه کل زیادی” جها گفت. نزدیک به 300 مهمانان و کارکنان دستور داده شد تا 10 روز قرنطینه.

“کانادا نخواهد بود که سخت گیرانه” جها گفت: اما آنچه در سوئیس به حال در این مورد — که کانادا فاقد — یک تماس ردیابی نرم افزار.

ادامه مطلب: رول از coronavirus تماس با ردیابی برنامه تاخیر در انتاریو

“بهداشت عمومی در حال حاضر هدف این است که برای جلوگیری از خوشه موارد بنابراین ما نیاز به سرعت بخشیدن به تماس با ردیابی, برنامه,” او گفت:. “فکر می کنم در مورد آن: که قصد استفاده از نرم افزار ؟ عمدتا افراد جوان با تلفن همراه.”

کانادا تماس با ردیابی برنامه COVID هشدار بود که با توجه به آزمایش می شود در انتاریو در اوایل ماه جولای قبل از رفتن در سراسر کشور اما آن ضربه گیر. هنوز هم وجود دارد هیچ کلمه ای در زمانی که ممکن است آن را نورد.

در حالی که این برنامه داوطلبانه Jha پیشنهاد آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک تراشه چانه زنی در میله های زندان. موارد در میان مردم در 20s و 30s به میله همچنین هایش در مونترال و ونکوور.

“این می تواند چیزی نوار صاحبان اصرار دارند. آنها می گویند هیچ برنامه بدون ورود,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Coronavirus: تورنتو درخواست تنگ تر قوانین و مقررات به صورت نوار و رستوران بازگشایی

Coronavirus: تورنتو درخواست تنگ تر قوانین و مقررات به صورت نوار و رستوران بازگشایی

استان دیدن upticks متصل به نوار صحنه می تواند به عنوان دور به عنوان ارسال موبایل تست وانت به مناطق که در آن مردم تجمع او اضافه شده است.

“داخل سالن اجتماعات مانند میله های شناسایی شده اند حق در سراسر جهان به عنوان پتانسیل نقاط. ما نیاز به استراتژی در جای خود بسیار به سرعت.”

بافت این پیام

اما پیام های مخلوط یک عامل عمده در انطباق کارشناسان می گویند که آنها شده اند از زمان شروع این بیماری همه گیر.

فورد روز سه شنبه خواست مردم را به احزاب است. اما به عنوان بسیاری اشاره کرده اند در توییتر گفتن مردم به حزب در حالی که به طور همزمان اجازه می دهد میله به بازگشایی است “نه کاملا منسجم بهداشت عمومی پیام است.”

کافه ها و رستوران ها در سراسر کشور را به رعایت دستورالعمل های جدید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما تا کنون “one-size-fits-all رویکرد” شده است کافی نیست گفت: دکتر Raywat Deonandan متخصص اپیدمیولوژی و علم ارتباط برقرار مستقر در دانشگاه اتاوا.

Deonandan همچنین ترس “اطلاعات غلط گمراه کننده سریع اطلاعات الکترونیکی و ایدئولوژی های سیاسی” به طور جدی علیه بهداشت عمومی اهداف بیشتر پیچیده انطباق.

Coronavirus: باید بیشتر قوانین تحمیل شود و در میله های داخل سالن ناهار خوری به عنوان شهرستانها ادامه بازگشایی?

Coronavirus: باید بیشتر قوانین تحمیل شود و در میله های داخل سالن ناهار خوری به عنوان شهرستانها ادامه بازگشایی?

“این بیماری همه گیر است و باعث ما را به پرتاب کردن درسی که آن را به چگونه ما unroll بهداشت عمومی, ارتباطات,” او گفت: اخبار جهانی است. “پاسخ افراد مختلف به پیام های مختلف متفاوت… پیام باید متناسب با گروههای سنی مختلف اجتماعی و اقتصادی در سطوح دیگر میباشد.”

Contextualization از دست رفته است از این پیام در حال حاضر, او گفت:.

“هویج و چوب مدل هنوز هم اعمال می شود. چوب سرزنش — به عنوان داگ فورد در حال انجام است از تریبون — و همچنین از اجرای آیین نامه,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“هویج چیزی است که ما لازم نیست به اندازه کافی تمرکز بر روی: که مسئول رفتار قهرمانانه و که همه ما از آن بهره مند شوند.”

افراد جوان نیست ایمنی

در حالی که موارد در میان جوانان در حال افزایش کارشناسان معتقدند خطر ابتلا به بیماری جدی است که هنوز هم پایین تر از بیشتر است. از این برخی کارشناسان با اشاره به احساس “شکست ناپذیری” در مورد ویروس ها و “مستند خستگی” به عنوان دلایل این رفتار را تغییر دهید.

بدون در نظر گرفتن آن صرف نظر نمی کند و آنان را از زنجیره انتقال Jha گفت.

ادامه مطلب: بزرگسالان جوان داده جدید هشدارهای به عنوان coronavirus موارد سنبله در سراسر کانادا

“ما نگران قطع انتقال صفر نیست انتقال از آنجا که واقع بینانه نیست,” او گفت:. “نقش افراد جوان است به درک که آنها در زنجیره ای است و ما نیاز به همکاری های خود را.”

دکتر جی Kaufman, یک استاد گروه اپیدمیولوژی آمار زیستی و بهداشت حرفه ای در دانشگاه مک گیل گفت: مونترال محله پرجمعیت با کافه ها و رستوران ها و “غیر مسئولانه رفتار” مکرر است.

او اذعان کرد که در حالی که وجود دارد را یک دلیل اقتصادی برای بازگشایی این بخش است که در فصل تابستان و آب و هوا خوب بازی خواهد کرد و نقش “پیام حفاظت از آسیب پذیر باید بهتر پخش است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کانادا معاون بهداشت افسر دکتر هوارد Njoo است به مردم توصیه می شود برای دور ماندن از میله و طبقه رقص برای دفع افزایش موارد است.

Coronavirus: فورد پنجه نرم می کند با افراد جوان به دنبال دستورالعمل های بهداشتی به عنوان سربازان ارتش در موارد افزایش

Coronavirus: فورد پنجه نرم می کند با افراد جوان به دنبال دستورالعمل های بهداشتی به عنوان سربازان ارتش در موارد افزایش

اما کنترل رفتار خواهد شد و در نهایت استراحت در اجرای از مقامات کافمن افزود عمومی بشود همچنین ممکن است کمک کند. اندونزی در یک نقطه در پایین ترک خورده rulebreakers با آپلود آنها را به رسانه های اجتماعی.

“تا حدی این یک نتیجه طبیعی از بازگشایی اقتصاد,” او گفت:. “اما افراد جوان… شکست خود را به فاصله و پوشیدن ماسک های کلاسیک است خودخواهی است.”

به Deonandan مسائل فراتر از بازاریابی پیام و منعکس کننده یک “بحرانهای اساسی در ارزش های اجتماعی.”

وی با اشاره به قول نویسنده و از بازماندگان هولوکاست ویکتور فرانکل, معروف بازنویسی توسط عمو بن در مرد عنکبوتی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“با آزادی (برای رفتن به مهمانی ها و میله) می آید قدرت های بزرگ (آلوده به دیگران) و در نتیجه نیاز به مسئولیت بزرگ و حکمت به استفاده از” او گفت:.

“این نوع از contextualization از دست رفته است از پیام.”

— با فایل های از کانادا مطبوعات

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>