آخر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه شادی به ارمغان آورد به جمهوری خواهان و نا امیدی به دموکرات ها. در کیف وجود دارد یکی دیگر از تمایلات: امداد.

“ما بسیار خوشحالیم که آن را انجام داده است” گفت: ایگور Novikov یک مشاور رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky. “اگر ما می تواند را انتخاب کنید این چیزی رخ نمی داد. آن شده اند که ساختمان این رابطه به جای تلاش برای نجات آن از چیزی بسیار سیاسی بسیار بلند است.”

“این واقعا یک چیز عجیب و غریب,” او اضافه شده است. “از آن همه اتفاق افتاده است تا به سرعت.”

Novikov صحبت با تلفن در مدت کوتاهی پس از مجلس سنا رای دادند در امتداد خط حزب (منهای سن. میت رامنی) به تبرئه رئیس جمهور. در گسترده مکالمه او در مورد سر نخ ریسی تجربه از دولت پیدا کردن خود را در میان بزرگترین در جهان است. و او نمی رد کردن این احتمال که روزی کیف هنوز هم می تواند همکاری با یک مقام رسمی ایالات متحده درخواست برای بررسی یک شرکت مرتبط با بایدن ،

“این قطعا استرس زا” Novikov گفت. “آن را به معنای واقعی کلمه بود 24/7 از خواندن اخبار و تحلیل, اخبار, صحبت کردن به مردم و استراتژیک جلسات در وسط شب. کلید این—و من فکر می کنم ما موفق—بود که در بالا از این وضعیت است.”

این روند به ارمغان آورد نزدیک بلایای طبیعی و حقیقی لحظات. قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر بدنام جولای 25 تماس با Zelensky, Novikov گفت: یک عضو از Zelensky تیم خواست او را به ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن از این فرصت برای ساخت یک برج ترامپ در کیف. مشابه تلاش روسیه اتباع در طول مبارزات انتخاباتی 2016 شد کلید تمرکز ویژه مشاور رابرت مولر را پروب از نفوذ روسیه در این مسابقه.

“تصور کنید اگر که آنها نیز بخشی از آن تماس” Novikov گفت: از یک برج ترامپ کیف زمین. “شما فقط می توانید تصور کنید که چگونه آن را بازی کرده اند؟”

ما تا به حال مقدار زیادی از احمقانه, خنده دار, ترسناک و موقعیت های استرس زا است که ما تا به حال برای مقابله با.

“ما تا به حال مقدار زیادی از احمقانه, خنده دار, ترسناک و موقعیت های استرس زا است که ما تا به حال برای مقابله با,” او اضافه شده است. به خصوص یکی از نامطلوب لحظه ای رسید که رودی جولیانی تهمت شخصی وکیل توییتی یک تصویر است که شامل تعداد تلفن همراه از آندری Yermak یک Zelensky مشاور.

“من دیدم که صدای جیر جیر من نوشت: به Yermak و به او گفت که خود را برای تغییر شماره” Novikov گفت. “سپس من ماندم در توییتر برای مانند 30 دقیقه فقط تماشای مردم تبادل پیام گفت:” آه من فقط او ارسال یک پیام آه من خواستار محاکمه او آه او را برداشت.”

در جولای 25, تماس مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته Zelensky به صحبت با جولیانی در مورد شلیک اوکراین دادستان بود که در بررسی یک شرکت وابسته به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن. که همان ماه تهمت دستور به زیردستان خودداری از کمک های نظامی که کنگره تا به حال وعده داده شده به اوکراین ارسال. یک جامعه اطلاعاتی خلاف کاران و سپس ثبت یک گزارش ادعا تهمت برگزار شد تا کمک در تلاش برای اخاذی طراحی شده برای برنده شدن در موضوعات سیاسی. و تهمت سفیر اتحادیه اروپا در شهادت به استیضاح محققان که رئیس جمهور خواستار عوض از کیف طریق جولیانی.

با وجود تکرار مطالبات از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان Zelensky هرگز علنا اعلام کرد بررسی بایدن مرتبط شرکت Burisma منابع. اوکراین در نهایت بسیاری از کمک های نظامی بعد از خبر شکست از خلاف کاران گزارش. اما مسلما بیشتر جایزه—کاخ سفید دیدار برای Zelensky—هنوز به تحقق.

Novikov گفت: کیف است که هنوز هم خوشبین نمایند. وی با اشاره به دیدار بین دو رئیس دولت در سازمان ملل مجمع عمومی در نیویورک در مدت کوتاهی پس از استیضاح داستان شروع به آشکار شدن. این دو نفر تا به حال یک مولد گفتگو Novikov گفت و تهمت تشویق Zelensky به تعامل با روسیه است.

“این قطعا یک گرم خوب برای دفتر بیضی جلسه که در نهایت اتفاق می افتد, من مطمئن هستم که” او گفت:.

Zelensky به ارث برده کثیف رابطه با آمریکا Novikov اضافه شده است. در آن زمان از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات رهبران این کشور—و بسیاری از مردم آن—تا به حال به شدت منفی مشاهده او. این کشور سفیر آمریکا در آن زمان والری Chaly رفت و با احساسات که در یک op-ed به صورت تپه انتقاد سپس نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن برای نظرات به اشغال روسیه از شبه جزیره کریمه اوکراین. در سال های پس از جمهوری خواهان را با اشاره به op-ed به حفاظت از استدلال است که اوکراین دخالت در انتخابات 2016. در اوکراین دیرینه نگرانی در مورد تهمت بود هیچ ناهنجاری.

“این همیشه, ‘مغلوب ساختن پیشی جستن است در ارتباط با روسیه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن متنفر اوکراین “و غیره و غیره” Novikov گفت. “همه گیر است و هیچ کس تا کنون برجسته از طرف دیگر بحث: که تهمت می تواند خبر خوبی برای اوکراین است که او می تواند در مورد تسلیم اما در مورد صلح و اینها دو چیز متفاوت است.”

برخی از این خصومت به نظر می رسد که همچنان ادامه داشت. Novikov گفت: یکی از بزرگترین چالش های Zelensky مشاوران مواجه شده در طول روند استیضاح شد نشت مورد تهمت و اوکراین است.

“درست است من اگر من اشتباه می کنم اما اکثریت قریب به اتفاق از نشت که اتفاق افتاده بودند anti-مغلوب ساختن پیشی جستن,” او گفت:.

نشت پیچیده Zelensky تیم تلاش ها برای خنثی ماندن در آمریکا مبارزه سیاسی—موضع که حیاتی خود را برای نجات دو حزبی کنگره حمایت Novikov گفت.

من مغرضانه من مشاور خود را, اما من باید استرس این نقطه که او فوق العاده است. او در برابر وسوسه ها و گاهی اوقات حتی مشاوره برای درگیر شدن در این.

“من مغرضانه من مشاور خود را, اما من باید استرس این نقطه که او فوق العاده خوب,” او گفت:. “او در برابر وسوسه ها و گاهی اوقات حتی مشاوره برای درگیر شدن در این.”

و وقتی که می آید به Burisma, Novikov گفت: کیف موقعیت تغییر کرده است.

“ما نمی خواهد هر چیزی را انجام دهید غیررسمی,” او گفت:. “ما نمی خواهد دخالت در سیاست داخلی. منظور رئیس جمهور را به ذهن خود را بر روی هر موضوع خاص او نیاز به طور رسمی با نزدیک شدن… هر گونه درخواست رسمی از یک متحد و شریک اصلی ما احترام ترین دوست و قطعا نمی توان نادیده گرفت.”

“تنها دو راه وجود دارد به دفن تبر در مورد این موضوع: به دنبال حداقل به حقایق و یا برای فراموش کردن و حرکت در,” او اضافه شده است.

او گفت: Zelensky دولت نیز نشده foreclosed همکاری با کنگره تحقیقات به Burisma گروگان جمهوریخواه سنسور. ران جانسون (WI) و چاک Grassley (IA).

“همان چیزی که می رود,” Novikov گفت. “کلمه کلیدی در اینجا نیست حزب دموکرات یا جمهوری خواه کلمه کلیدی رسمی است.”

با استیضاح به پایان رسید و آمریکا تمرکز سیاسی در اوکراین خواهد آباته. اما آن را نمی خواهد ناپدید می شوند. لحظات پس از تبرئه رای جانسون و Grassley پرسید: the Secret Service برای هانتر بایدن سفر سوابق.

Novikov گفت: او هنوز خوش بینانه در مورد ایالات متحده-روابط اوکراین.

“ما خواهد آمد و ما آمده اند—قوی تر از کل این وضعیت,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im