صهیون ویلیامسون برگ NBA حباب برای ‘خانواده پزشکی از ماده”

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

The New Orleans Pelicans می گویند بالا به طور کلی پیش نویس انتخاب صهیون ویلیامسون چپ این باشگاه روز پنج شنبه برای حضور در یک ‘فوری پزشکی خانواده مهم است.’

پلیکان می گویند ویلیامسون در نظر دارد به دوباره پیوستن به این تیم در منطقه اورلاندو برای از سر گیری نجومی, اما این باشگاه مشخص نیست که او قادر خواهد بود به بازگشت و یا اینکه او را از دست ندهید هر بازی.

پلیکان در حال برنامه ریزی به صورت یوتا جاز در, راه اندازی مجدد, درب بازکن, در جولای 30.

ویلیامسون را به قرنطینه دوباره زمانی که او را برمی گرداند به مرکزی فلوریدا یک دوره است که در گذشته حداقل چهار روز و می تواند به طور قابل توجهی طولانی تر اگر او را آزمایش روزانه در غیاب او از این تیم است.

“ما به طور کامل پشتیبانی صهیون تصمیم به ترک NBA پردیس با خانواده اش,” پلیکان معاون اجرایی رئیس جمهور از بسکتبال عملیات دیوید گریفین گفت. “از احترام به ویلیامسون خانواده ما هیچ نظر بیشتر در این زمان است.”

ویلیامسون که ستاره دار برای یک فصل در دانشگاه دوک به طور متوسط است 23.6 امتیاز و 6.8 ریباند در 19 بازی این فصل پس از از دست رفته نیواورلئان’ اولین 44 بازی در حالی که دوره نقاهت بعد از پیش فصل آرتروسکوپیک زانو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>