Zucker گلدان یک جفت پنگوئن به عنوان به راحتی غلبه بر Canadiens

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

به تازگی به دست آورد Jason Zucker گل اول او دو گل با پیتسبورگ پنگوئن ها در طول یک 4-1 برنده شدن بیش از Montreal Canadiens در شب جمعه.

Zucker به ثمر رساند خود را 15 و 16 از فصل در 1:42 span, با مونترال توماس تاتار گرفتن یک هدف در میان است. Zucker ارائه 2-0 و 3-1 منجر شده و نه گل در 12 بازی های حرفه ای در برابر Canadiens.

کریس Letang گل قدرت بازی هدف در برابر زادگاه خود و تیم خود را 13th کلی فصل و ژاک استون-ریس اضافه شده خالی-شبکه هدف است.

پنگوئن کاپیتان سیدنی کرازبی تا به حال سه کمک می کند. او امتیاز در نه نفر از 11 بازی پس از بازگشت از هسته عضله عمل جراحی در Jan. 14 از جمله یک زمان سه بازی نقطه خط. او پنج گل و 17 امتیاز در 11 بازی.

تریستان جری ساخته شده 34 موجب صرفه جویی برای پنگوئن که نقل مکان کرد و در عرض سه امتیاز از اولین محل در شهر را بدست آورد. پیتسبورگ 10 برنده در 14 بازی.

تاتار به ثمر رساند خود را 21 از فصل برای مونترال که از دست سوم آن مستقیما پس از پیروزی نه 12.

کری قیمت ساخته شده 24 صرفه جویی برای Canadiens که موفق به نمره بیش از دو گل در هر یک از آنها گذشته چهار بازی.

پنگوئن ها به دست آورد Zucker از مینه سوتا وایلد در روز دوشنبه برای جلو الکس Galchenyuk دفاعی چشم انداز Calen ادیسون و مشروط 2020 دور اول انتخاب کنید.

پیتسبورگ صرف قبلی پنج هفته به دنبال جایگزین همه ستاره جلو جیک Guentzel است که تا اواخر ماه آوریل پس از مجروح شدن خود را شانه راست در دسامبر. 30. Zucker ورود به پنگوئن’ top-شش رو به جلو گروه تکان خوردن و اضافی به ثمر رساند عمق به عنوان پیتسبورگ آماده برای یکی دیگر از حذفی فشار.

Zucker خود ساخته پنگوئن’ اولین بازی روز شنبه در برابر خلیج تمپا اسکیت در کرسبی بال. او گره خورده است و برای یک تیم پنج بهترین عکس های اما نمی نمره.

پیتسبورگ گل اول بازی در بازی قدرت در 7:25 از دوره دوم. Letang ضرب و شتم قیمت دستکش طرف با مچ شات از حق faceoff نقطه. Letang که ادامه داد: چهار بازی نقطه خط دارای 28 امتیاز در 35 حرفه ای بازی در برابر زادگاه خود تیم.

Zucker به ثمر رساند اولین هدف خود در 18:00 از دوره دوم. کرازبی آن را راه اندازی با پنگوئن کردن عجله. او گذشت از پایین پایین سمت چپ دایره را از طریق دو defensemen به Zucker که یک موقع شات کردن قیمت دستکش و به خالص.

تاتار گل قدرت بازی هدف برای مونترال در 19:06 دوم اما Zucker پاسخ برای پیتسبورگ 36 ثانیه بعد.

Zucker با Canadiens’ defencman برت کولاک در پشت او سون, عبور از مارکوس Pettersson بیش از قیمت دستکش از شکاف دادن پیتسبورگ 3-1 سرب با 17.1 ثانیه به سمت چپ در این دوره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>