زوکربرگ می افزاید: دوستان: امنیتی مونیخ که جمعیت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

زوکربرگ گفت: این شرکت ابتلا به مبارزه با روسیه trolling | یوهانس سیمون/گتی ایماژ

پیش از بروکسل سفر Facebook مدیر عامل خواستار مقررات در تامین امنیت انتخابات و دروغ.

توسط

به روز شده

مونیخ — Facebook موسس مارک زوکربرگ روز شنبه گفت این شرکت در حال بهتر شدن است در مبارزه با تهدیدات امنیتی جدید است که تاخت و تاز آن پلت فرم رسانه های اجتماعی.

“چشم انداز امنیتی دیگر یکی از سنتی نرم. آن را در حال حاضر یکی از دروغ,” زوکربرگ گفت: کنفرانس امنیتی مونیخ, a high-powered سالانه جمع سیاستمداران سران نظامی و دیپلمات ها از سراسر جهان است.

مقامات امنیتی در سراسر جهان در حال دست و پنجه نرم کردن با دروغ مبارزات از روسیه و ایران و دیگران و با تبلیغات از حاشیه گروه های افراطی — اغلب در صفحات Facebook.

بازی به کنفرانس امنیتی پایه نگرانی زوکربرگ گفت: این شرکت ابتلا به مبارزه با روسیه چرخش. او همچنین حمایت غربی قانونگذاران تلاش در تهیه پیش نویس قوانین فناوری به عقب راندن چین تسلط.

این شرکت با بیش از 35 ، 000 مردم در کارهایی مانند لکه بینی و حذف محتوای مضر و گمراه کننده مبارزات او گفت:.

“بودجه ما در امنیت امروز بزرگتر از ما کل بودجه هنگامی که ما رفت و عمومی در سال 2012,” او گفت:.

این شرکت در سال گذشته در زمان پایین چندین شبکه از ترول حساب و دروغ صفحات و گروه ها. آن را نیز علنا نسبت دروغ مبارزات از جمله به بازیگران در روسیه و ایران است.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی همچنین صحبت در مونیخ در شنبه تاکید کرد که اروپا باید بیشتر پرقدرت پاسخ به انتخابات روسیه دخالت.

“ما باید سریع در واکنش methodic,” پاکسازی گفت: ضعیف تهدید به انتخابات مانند استفاده از تقلبی و تکنیک دستکاری. او گفت: مقامات اروپایی باید مراحل را به نام شرم و کسانی نما تهدید و “نیاز به توافق بر سر تحریم ها.”

‘عملیاتی عضلات’

بسیاری از غربی مقامات امنیتی در مونیخ در حال تلاش برای انطباق سنتی امنیت پاسخ به تهدیدات جدید مانند دروغ — و در حال تماس در شرکت های فن آوری را در مسئولیت بیشتر.

سیستم های Facebook در محل “به طور کلی بهبود” زوکربرگ گفت و اشاره کرد که از آن الگوریتم در حال حاضر حساب برای لکه بینی تا 90 درصد از تروریست های تبلیغاتی است که به پایین گرفته شده است.

“بیان نفرت است بیشتر به چالش کشیدن” او گفت: “از آنجا که ما باید به آموزش هوش مصنوعی و سیستم های نقطه واقعا تفاوت های کوچک.”

Facebook شده است به شدت انتقاد اتحادیه اروپا از قانونگذاران اجازه می دهد برای بیان نفرت به رشد افزایش جعلی اخبار از طریق الگوریتم های جمع آوری مقدار گسترده ای از اطلاعات و عدم احترام به حریم خصوصی کاربران است. این شرکت تحت تحقیقات متعدد نقض اروپا قوانین حفظ حریم خصوصی.

زوکربرگ برنامه ریزی شده است برای دیدار با مقامات کمیسیون اروپا روز دوشنبه در بروکسل.

وی از اتحادیه اروپا و دیگر قانونگذاران به مجموعه قوانین سختگیرانه تر به طوری که Facebook را ندارد به سختی خواستار سوالاتی مانند تعدیل سخنرانی نفرت و یا حاکم بر صداقت از اطلاعات است.

“باید وجود داشته باشد مقررات در حداقل چهار حوزه دست زدن به شرکت ما است. آنها عبارتند از: انتخابات و گفتمان سیاسی; حفظ حریم خصوصی و داده های قابل حمل است،”

Facebook نیاز به “ساخت عملیاتی عضله به اجرای قوانین و مقررات” او گفت:, “اما در سطح برخی از ما نمی خواهیم شرکت های خصوصی تصمیم گیری در مورد چگونه به تعادل اجتماعی سهام بدون یک روند دموکراتیک.”

“باید وجود داشته باشد بیشتر هدایت و مقررات از کشورهای” آنچه در نظر گرفته شده است در انتخابات دخالت و محتوای مضر گفت: Facebook موسس.

می خواهید بیشتر تجزیه و تحلیل از سیاسی? سیاسی طرفدار حق بیمه ما سرویس اطلاعاتی برای حرفه ای ها. از خدمات مالی به تجارت, تکنولوژی, امنیت, بیشتر طرفدار, ارائه زمان واقعی اطلاعات بینش عمیق و شکستن قاشق شما نیاز به نگه داشتن یک قدم جلوتر. ایمیل [email protected] به درخواست افتخاری محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>