زوکربرگ می گوید Facebook را دوباره سیاست در پی تهمت واکنش

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Facebook رئیس مارک زوکربرگ روز جمعه گفت رسانه های اجتماعی به بازبینی سیاست های خود در برابر تهدیدات خشونت آمیز و سرکوب رای دهندگان پس از مواجهه با واکنش شدید بیش اخیر خود از دست زدن به آتش زا پست توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خصوص از خود کارکنان است.

در طولانی Facebook پست زوکربرگ گفت: او می خواست به “اذعان درد واقعی بیان شده توسط اعضای جامعه ما” بیش از این شرکت تصمیم به گرفتن هر گونه اقدام بر یک مغلوب ساختن پیشی جستن پست که به نظر می رسد به تهدید معترضان با خشونت است. این حرکت را برانگیخته ناآرامی در تکنولوژی کرگدن با نمرات کارکنان علنا محکوم کردن تصمیم گیری و پرش در اعتراض.

در پاسخ فناوری مغول در روز جمعه گفت این شرکت خواهد بود و بازبینی سیاست های خود در برابر “تهدیدات دولت استفاده از زور” و رای دهندگان سرکوب تلاش های به عنوان به خوبی به عنوان آن در حال حاضر “دودویی” استاندارد یا مصرف کردن یا ترک کردن پست ها که ممکن است به تحریک خشونت.

“ما قصد داریم به بررسی گزینه های احتمالی برای دست زدن به نقض و یا بخشی از نقض مطالب گذشته از دودویی ترک-آن-یا-it-down گیری,” او نوشت. “من می دانم که بسیاری از شما فکر می کنم ما باید با برچسب رئیس جمهور پست ها در برخی از راه در هفته گذشته.”

زوکربرگ همچنین به طعنه آرایه ای از دیگر امکان پیگیری اقدامات از جمله ساخت شرکت فرایند تصمیم گیری در محتوای گیری شفاف تر گسترش تنوع گروه های درگیر در شکل دادن به آن تصمیم گیری و ایجاد محصولات جدید که “پیشبرد نژادی عدالت است.” اما در این پست موجود کمی به هیچ تعهدات بتن.

“من می خواهم برای روشن است که در حالی که ما به دنبال در همه این زمینه ها ما ممکن است آمده تا با تغییرات ما می خواهیم در همه آنها” زوکربرگ نوشت.

Facebook ضربه شده است با موشکافی شدید پس از ترک یک مغلوب ساختن پیشی جستن پست در مورد معترضان که جزئیات در بخش “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” دموکرات ها در کنگره را با چکش Facebook انفعال را به عنوان “شرم آور” و بزدلانه در حالی که جمهوری خواهان به تمجید داری با استناد به آزادی بیان نگرانی.

اما بحث شده آب پز را بیش از, داخلی, در, شرکت, که در آن کارکنان که در گذشته شده اند و تمایلی به صحبت کردن در برابر زوکربرگ را آشکارا سرزنش خود را با مشخصات بالا تصمیم گیری است.

فشار برای عمل اول شروع به نصب در زوکربرگ زمانی که رقیب توییتر سیلی واقعیت-چک کردن برچسب بر یک مغلوب ساختن پیشی جستن جیر ساخته شده است که ادعاهای بی اساس در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری پس از آن افزایش یافته که به توییتر اضافه شده یک برچسب هشدار دهنده بر روی “تیراندازی” پیام که به رئیس جمهور نوشته شده در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

زوکربرگ بعد از آن گفت که در حالی که او شخصا تا به حال یک “احشایی واکنش منفی” به مغلوب ساختن پیشی جستن “تفرقه و التهابی شعارهای” این شرکت تصمیم به ترک تا مغلوب ساختن پیشی جستن “تیراندازی” پست به دلیل Facebook تعهد به “آزادی بیان” و از آنجا که این پیام می تواند در اطلاع رسانی به کاربران در مورد پتانسیل دولت با استفاده از زور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>