زوکربرگ مربع به اروپا و آمریکا نفرت ‘مالیات بر بانو’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مارک زوکربرگ آمد به بروکسل به دنبال دوستان.

اما در تعدادی از مشخصات بالا در جلسات دوشنبه مقامات اروپایی پاسخ داد: نه ممنون.

Facebook ارشد اجرایی شد بدحجابی برای این شرکت مشارکت در یک سری از رسوایی اخیر خواسته به انجام بیشتر به سرکوب گسترده اطلاعات غلط در آن پلت فرم جهانی خواست به مسئولیت بیشتر برای نقشی که شبکه های اجتماعی غول نقش مردم را در زندگی روزمره.

این استقبال سرد می آید به عنوان غول تکنولوژی رو نصب نظارتی فشار در اروپا و ایالات متحده و فراتر از آن. در پاسخ زوکربرگ متعهد شده است میلیاردها دلار منابع به سرکوب همه چیز از خبر جعلی به نقض حریم خصوصی — وعده داده شده اند ملاقات با گسترده شک و تردید از سیاستگذاران در سراسر جهان است.

“من صرف زمان گفت که زمانی که شما در چنین موقعیت شما نیاز به پیش بینی نقشی که شما بازی ما در جوامع و اقتصاد و صبر کنید برای تنظیم و یا دولت به شما بگویم آنچه شما باید انجام دهید” گفت: تیری برتون در اروپا و کمیسر بازارهای داخلی.

“Facebook نمی تواند فشار و دور از همه مسئولیت” — کمیسیون اروپا معاون رئیس جمهور ورا Jourová

“آن را به آنها را برای دیدن تاثیر مسئولیت خود را قبل از اینکه ما به آنها بگویید تا” فرانسه policymaker اضافه شده است.

این مقاومت مواجه دنبال یک دادگاه جذابیت توهین آمیز توسط زوکربرگ برای خواستگاری قانونگذاران محلی در نخستین سفر خود به بروکسل در اوایل سال 2018 پس از کمبریج Analytica حریم خصوصی رسوایی.

این بار Facebook مدیر عامل متمرکز در سطح بالا سیاستگذاران جلسه با Margrethe بازرگانی منطقه رقابت رئیس و همچنین Věra Jourová کمیسیون معاون رئیس جمهور در اتهام از حقوق اساسی و انتخابات یکپارچگی است.

خود را توسعه شامل انتشار از پیشنهادات در مورد چگونه برای تنظیم محتوای آنلاین یک موضوع داغ برای مقامات اروپایی و ادعا می کند در طول سفر خود به کنفرانس امنیتی مونیخ پیش از بروکسل که فن آوری های غول پیکر خواهد بود مایل به پرداخت بیشتر مالیات به کشورهای فراتر از ایالات متحده در پیشنهاد دیجیتال اصلاحات مالیاتی که ممکن است در پایان سال است.

کمیسیون اروپا, معاون رئیس جمهور, Margrethe بازرگانی | Christof Stache/خبرگزاری گتی ایماژ

زوکربرگ و ارشد Facebook مدیران می گویند که آنها می خواهند دولت را به آمده تا با قوانین جدید به پلیس آنلاین دنیا است که نباید آن را از چپ به شرکت های خصوصی برای تعیین چقدر از اقتصاد دیجیتال اجرا شده است.

اما با اتحادیه اروپا به پرده یک قایق دیجیتال طرح بعد از این هفته که بسیاری از آنها را در Facebook هسته کسب و کار و مقامات مودبانه رد بسیاری از این پیشرفت های دوشنبه ادعا این شرکت باید بیشتر خود را در آن به مبارزه با بسیاری از چالش های نظارتی در حال حاضر مقابله با این شرکت است.

بروکسل منتشر خواهد شد سیاست های جدید در اطراف هوش مصنوعی استفاده از داده ها و چگونگی این منطقه را رویکرد جهانی اقتصاد دیجیتال — تلاش است که منجر به سال های سخت مبارزه لابی قبل از نهایی قوانین در حال تصویب است.

“Facebook نمی تواند فشار و دور از همه مسئولیت” Jourová گفت: پس از جلسه خود با فن آوری ، “Facebook و آقای زوکربرگ را به پاسخ خود به سوال که آیا آنها می خواهم به عنوان یک شرکت و ارزش آنچه را که آنها می خواهند به ترویج?'”

پوشیدن یک کت و شلوار آبی و کراوات خود را دور از جلسات داخل کمیسیون Berlaymont ساختمان در مرکزی بروکسل زوکربرگ گفت: یک گروه کوچک از خبرنگاران قبل از ملاقات او با مقامات اتحادیه اروپا که او می خواست برای پیدا کردن یک راه — در توصیه های روز دوشنبه — برای کار با مقامات در یک مدل برای تنظیم سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

ایده او این خواهد بود برای Facebook نه به مانند ارتباطات شرکت هایی که فقط حمل محتوا با هیچ پاسخگویی برای آن ماده و نه مانند ناشران سنتی که بر محتوای چنین است. چراکه در حال رشد drumbeat در هر دو طرف اقیانوس اطلس برای شرکت رسانه های اجتماعی برگزار می شود مسئول برای چه, کاربران, پست, آنلاین, از جمله سخنرانی نفرت تروریستی محتوا و دیگر مواد مضر است.

“این برای ما نیست برای انطباق با این شرکت ها اما برای آنها برای انطباق با ما” — کمیسر اروپا در امور تیری برتون

“با توجه به این که بیش از 100 میلیارد قطعه از محتوای یک روز است که ما به طور کلی تولید محتوا من فکر می کنم که خواهد بود که عملیاتی خام,” زوکربرگ گفت: در مرجع دقیق محتوای قوانین برای Facebook و دیگران.

ضد تراست storm clouds

با وجود زوکربرگ را برنامه گردباد — که تحت درمان قرار گرفت بیشتر شبیه به یک بازدید رسمی یک رهبر ملی از یک سری از جلسات با شرکت های بزرگ اجرایی — کمیسیون باقی می ماند آشکارا تردید از Facebook.بنابراين ،

در گفتگو با خبرنگاران دوشنبه برتون اخراج زوکربرگ پیشنهادات بالقوه راه برای تنظیم محتوای آنلاین گفته آنها “خیلی کم از نظر مسئولیت و مقررات [و] هیچ چیز وجود دارد در بازار قدرت” در اشاره به Facebook تسلط بیش از حد از رسانه های اجتماعی

برتون همچنین رد زوکربرگ پیشنهاد برای یک سوم وضعیت برای Facebook است که بین سقوط مخابراتی ارائه دهنده و ناشر در حالی که ابراز شک و تردید در این ایده از یک واحد اتحادیه اروپا تنظیم کننده. مصرف این مرحله در کنار Facebook, مدیر اجرایی, فرانسه مقام قطع فناوری رئیس از زبان چیزی است که زوکربرگ است که عادت به.

“این برای ما نیست برای انطباق با این شرکت ها اما برای آنها برای انطباق با ما,” او گفت:.

مانند گوگل و مایکروسافت قبل از آن, Facebook اغلب misjudged نحوه تعامل با سیاستگذاران در بروکسل.

مقامات به طور معمول گله که Facebook مدیران یا نمی فهمم اروپا اولویت یا ندارند شکایت خود را به طور جدی — چیزی است که نیک کلگ بریتانیا معاون سابق نخست وزیر سابق و عضو پارلمان اروپا است تلاش برای تغییر پس از او به عنوان ارشد شرکت جهانی لابی در اوایل سال 2019.

Facebook, معاون رئیس جمهور, نیک کلگ ساخته شده است تلاش برای خواستگاری رهبران اتحادیه اروپا | توبیاس شوارتس/خبرگزاری گتی ایماژ

کلگ که صرف مقدار از سال اول خود را در Facebook بازدید از ملی اتحادیه اروپا در پایتخت با حضور بسیاری از زوکربرگ جلسات در بروکسل در روز دوشنبه اغلب معلق در هوا ، سابق انگلیسی, نماینده مجلس همچنین در دیدار با دیدیه وزیر خارجۀ بلژیک کمیسیون عدالت کمیسر.

هنوز زوکربرگ سختی مواجه صعود در تلاش خود را برای متقاعد کردن قانونگذاران اروپایی است که Facebook در حال حاضر یکی از بچه های خوب.

بروکسل در حال حاضر در حال بررسی این که آیا این شرکت در بازار آنلاین را شکست منطقه را دشوار قوانین ضد تراست هر چند اتهامات هنوز واصل شود. اتحادیه اروپا گفت زوکربرگ جلسه با بازرگانی اجرا می شود که هر دو در اروپا رقابت موارد و مسئول آن گسترده تر دیجیتال صنعتی, سیاست دوستانه بود اما به نقطه است.

“آنها به خوبی ارز از مسائل جاری در دیجیتال بخش” بازرگانی و زوکربرگ گفت: در یک بیانیه مشترک.

مرد دانمارکی آشکارا سوال که آیا چند دیجیتال غول باید مجاز به تسلط زیادی از جهان آنلاین و افزایش نگرانی های خاص در مورد چگونگی این شرکت جمع آوری و استفاده از افراد اطلاعات آنلاین. اما او شده است مراقب باشید به تصویر بکشد و خودش را به عنوان برابر سیلیکون ولی با وجود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس او را “مالیات بر بانو” برای سفارش اپل به بازپرداخت €13 میلیارد دلار در مالیات است. هر دو دوبلین و آی فون ساز جذاب هستند.

Jourová چک سیاستمدار که به طور منظم صحبت می کند در مورد دوران کودکی او در حال رشد کردن در پشت پرده آهنین گفت: او خواست هزاره فناوری رئیس به انجام بیشتر برای دفاع از ارزش های دموکراتیک و آن را آسان تر برای خارجی ها به درک چگونگی تصمیم گیری ساخته شده بودند در Facebook سیستم عامل از طریق آن الگوریتم های پیچیده.

این تغییرات باید از شرکت او گفت:. زوکربرگ او افزود: نباید منتظر سیاستگذاران برای تدوین قوانین جدید است.

“آن را نمی خواهد تا به دولت و یا تنظیم کننده برای اطمینان از Facebook می خواهد به یک نیروی خوب یا بد” Jourová گفت.

می خواهید بیشتر تجزیه و تحلیل از سیاسی? سیاسی طرفدار حق بیمه ما سرویس اطلاعاتی برای حرفه ای ها. از خدمات مالی به تجارت, تکنولوژی, امنیت, بیشتر طرفدار, ارائه زمان واقعی اطلاعات بینش عمیق و شکستن قاشق شما نیاز به نگه داشتن یک قدم جلوتر. ایمیل pro@politico.eu به درخواست افتخاری محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>